#tinder przez 5 lat zrobiłem mgtow, co udało mi się osiągnąć:
- grubo ponad bańka na koncie dzięki giełda
- spoko forma dzięki siłce
- kupiona nieruchomość za cash

Chcę teraz wrócić na rynek matrymonialny, jak to wszystko rozegrać?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co szukac bab na smietnisku jakim sa aplikacje randkowe?
Przeciez normalna kobieta wystarczy ze sie usmiechnie na ulicy, w kawiarnii,na lotnisku, w kolejce, i juz ma kilku dziennie chlopow ktorzy zagadaja i odrazu wiadomo jak na zywo wyglada,czy mu z geby nie smierdzi czy ma wszystkie zeby biale i proste,

No ale kobietom sie nawet juz nie chce usmiechnac na zywo.
To jaki szanujacy chlop chcialby miec doczynienia z tako babá, przeciez o lodziku
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
o czym Ty gadasz, połowa kobiet siedzi i ma nadzieję że ktoś w końcu zagada, ba, te 5-7/10 mają największe branie, tych ładniejszych to już często się boją faceci, poza tym coraz mniej ludzi potrafi w kontakty między ludzkie,


@Matii323: No o tym mowie, babom sie nie chce na zywo usmiechnac, dac sygnal zainteresowania,
I szukaja potem na tinderach badoo, a tam chca tylko chada, bo zyd hochsztapler tak im
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: normalna dziewczyna wchodzi tam i po 2 dniach ma dosc wiadomości od oblechów( nie chodzi o wygląd a o treści). Chcą się uśmiechnac ale mają dość że potem taki spermiarz będzie za nią chodził, poza tym one już po tym że właśnie szukasz aż się uśmiechnie już wiedzą że desperat i nara, dużo lepiej to czują różowe niż my, myślący że jak baba przy kasie jest miła bo za
  • Odpowiedz
@lord-nihilus: to jest pewnie jakieś USA. W Polsce na faceta zaraz rzuciłaby się armia białorycerzy, a jak nie to policja potraktowalaby sprawę priorytetowo w końcu to kobieta, później sąd przyklepałby jakiś kuriozalny wyrok. A poza tym byłaby to sprawa na skalę kraju, filmiki w social mediach, telewizji itp.
  • Odpowiedz
Matchowało mnie z różnymi dziewczynami.
Często pisałem „cześć, co słychać?”
Nie odpisywały, usuwały pary niektóre.
Niektóre nawet na „cześć” nie odpisywały.
Pomyślałem „no tak.. te „cześć co tam” to nudne jest.
Dziś zmatchowało mnie z dziewczyną, która napisała w opisie, że lubi podróżować.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iquiet: masz dwie opcje; pierwsza to usunąć tindera i zapomnieć o poznaniu kogoś przez apki, a druga to nie poddawać się i cały czas próbować mimo niepowodzeń.
Nikt ci nie da dobrej rady jak rozpocząć konwersacje, bo ważniejsze od tego co napiszesz jest jakie masz zdjęcia.
W sumie jedyne co mógłbyś spróbować to zainwestować w fajne zdjęcia
  • Odpowiedz
@Geralt678: @Kotusiowy jak się musisz o babę starać to nie jesteś w jej lidze, nie podobasz się jej, nie jesteś jej numerem 1. To baba wybiera, nie facet. Jak się starasz o babę, musisz o nią zasłużyć to sam stawiasz się w pozycji poniżej albo ona Cię tam stawia. W takiej relacji albo jesteś simper, orbitrem, albo beciakiem. Ogólnie jak laska sama za Tobą nie biega, to nic sensownego
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varesi: normictwo znalazło sobie kozła ofiarnego. Zostali nim "incele" w sumie to cholera wie za co. Po prostu sobie siedzą w piwnicach i śmią pisać to co normictwo całe życie mówiło za ich plecami. No ale niewolnik nie może się bronić. I tak się żyje że incele stają się jakimiś wrogami publicznymi numer 1 xD
  • Odpowiedz
normictwo znalazło sobie kozła ofiarnego. Zostali nim "incele" w sumie to cholera wie za co


@Don_Spierdonello: bo to jednowyrazowe, trzysylabowe hasło. Można je wygdakać bez udziału mózgu. A do tego ostatniego właśnie nie wolno dopuścić, bo gdyby normictwo NAPRAWDĘ zaczęło myśleć nad prawdziwym źródłem problemu to by w końcu wymyśliło, a gdyby naprawdę zaczęli stawiać pytania to w końcu znaleźliby odpowiedź.
  • Odpowiedz
#rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony do odbioru w salonie kilkaset zł taniej.
Xiaomi 17t 5g 12/512 za 2699 zamiast 3399 (z hulajnoga/odkurzaczem o wartości 1599 zł gratis).
Motorola Razr 60 5g za 1350 zamiast 2000.
lubie_placki777 - #rozdajo - kebsik + smartfony w MEGA cenach.

TLDR
Nowe smartfony d...

źródło: 1000030887

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niko444: portale randkowe od samego początku miały opinię miejsca dla social outcastów i odmieńców, więc kto nie musiał to tam nie wchodził, natomiast pokazały one jedną rzecz która chyba nie była dla każdego oczywista, mianowicie to że nie ma symetrii ani równości między płciami, a nieatrakcyjna baba (obojętnie czy głupia, czy brzydka, czy dzieciata) i tak będzie miała całkiem sporo opcji podczas gdy nieatrakcyjny chłop musi ostro tryhardować by mieć
  • Odpowiedz
@niko444: apki randkowe to miejsce dla:
- ładnych ludzi na szukanie dymania na wieczór, czasami z tego są związki
- kobiet do podbijania atencji
- samotnych matek, otyłych, zdesperowanych, czyli takich które w realu nikogo nie mogą złapać
- autystów, którzy nie potrafią w relacje
-zaburzonych kobiet, po traumach, po chadach,
  • Odpowiedz