@Tralfamadorianin:
Stary to jest normalne. Większość facetów tak wlasnie ma. Młodość to najważniejsze aktywo kobiety tak samo jak dla kobiety twój status. Wtedy możesz byc nawet brzydki
  • Odpowiedz
Pytanie do #niebieskiepaski czy, jeśli dziewczyna zaprosi Was do filharmonii na koncert muzyki z gier komputerowych (w repertuarze gry w które gracie) to uznacie to za fajny pomysł czy raczej słaby i nawet, jeśli zgodzicie się pójść to z przymusu?
#zwiazki #tinder
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to większość wiadomości to były jakieś pozdrowienia do więzienia xd


@ppiasq: tak, to jest jeden ze znanych sposobów jednostronnej komunikacji z więźniami. Nie mają dostępu do internetu, ale mają telewizory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czasami przeglądam sobie #rozowepaski i jestem w szoku jak wiele jadu się tam wylewa w stronę kobiet. Ale wiem, że każda reakcja jest czymś spowodowana. Więc całkowicie nie osądzając mam pytanie do #niebieskiepaski czy Wasza niechęć do kobiet wynika z tego, że doświadczyliście czegoś nieprzyjemnego z ich strony czy dlatego, że "wszyscy tak tu piszą" lub "jeśli kumpel mówi, że baba taka jest to na pewno ma racje
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziel_9: Ja już zoobojętniałem choć to nie zmienia przyczyn dla których wierzę generalnie w blackpill:
- Nigdy nie miałem powodzenia u kobiet, bo zła morda. Natomiast psychole mają świetnie z kobietami - gościu z mojej pracy
- okrutne odrzucenie
- kobiety są konserwatywne dla czada, feministyczne dla brzydali
- gaslighting, że większość kobiet nie leci na wygląd
- zrzucanie winy na mężczyzn (ofiarę) zamiast przyznanie się, że kobiety żle
  • Odpowiedz
Hahaha. Na tinderze laska miała opis, że jeśli jedyne co potrafisz to świecić wyrzeźbiona klatą to nie ten adres. Po czym ja mając wlasnie takie zdjęcie pomyślałem, że sprawdzę czy wskoczy match, i oczywiscie


#tinder
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ja nie mam kompleksów.


@Bunch: "więc się nie nadam". Chłopie, jak tinderówkę szpara swędzi, to wystarczająco przystojny Białorusin się nada. Do tego to "przykro mi". Naprawdę było ci przykro, czy mamusia nauczyła cię takich określeń? Z kobietami się tak nie rozmawia. Przykro może być małemu chłopcu, gdy nie dostanie obiecanych lodów. Facet emocje trzyma na wodzy.
Chadem to ty możesz być co najwyżej z wyglądu, bo z mentalu jesteś
  • Odpowiedz
Poznałem ostatnio laskę która bardzo narzekała że faceci są źli, że ją ghostują i ciężko wyjść w ogóle na randkę. To zaprosiłem ją na randkę i się ucieszyła. Przeszliśmy sobie z tindera na messengera, jeszcze sobie pisaliśmy, rozmowa się kleiła. Na dzień przed randką przestała odpisywać. Pytam się czy spotkanie aktualne - brak odpowiedzi. Parę dni później widzę jej komentarz na pewnej grupie tinderowej jacy to faceci są źli i ją ghostują.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach