@mirko_anonim: Ty, a pomyślałeś, że porównujesz wyselekcjonowaną grupę Ukraińców z generalną populacją Polaków? I że zapewne to osoby bardziej otwarte, przebojowe, średnio młodsze etc. mają skłonność do wyjechania z kraju? To jakbyś na podstawie Wietnamczyków z lokalnego bazaru ustalił, że wietnamską cechą narodową jest handel ubraniami - w przeciwieństwie do brzydzących się handlem Polakami.
  • Odpowiedz
kiedyś pisałem że oficjalne (nie te prowadzone w ukryciu) chady haremów są już bliżej niż dalej, a teraz nastał kolejny krok w tym kierunku.

tinder wprowadził double dates. na pierwszy rzut oka wygląda to na zwyczajne podwójne randki, ale po przeczytaniu dokładniejszego opisu tego ficzeru i zastosowaniu wiedzy z blackpilla łatwo dostrzec ze z typowymi podwójnymi randkami to nie będzie miało zbyt dużo wspólnego. mimo to można już wysnuwać domysły co to
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WiecznySingielprzed30: to taki mindhack używany przez baby żeby łatwo same przed sobą (i społeczeństwem) mogły usprawiedliwić dlaczego lecą tylko na czadów, bo wedle tej narracji jak da szansę normikowi to pomyśli że jest czadem i zdradzi jak czad, dlatego mu szansy nie dajaxD
  • Odpowiedz
@WiecznySingielprzed30: To oczywista oczywistość, bawi mnie jak normiki p------ą że jak nie ma sie powodzenia na tinderze to trzeba atakować na żywo xD Jakby laski z ulicy się czymś różniły i nie miały na codzień pełno atencji na instagramach, tiktokach i każdej innej platformie od typów ponad przecietnych
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: "yyyyyyy UwU... ken aj bi joł bicz bejbe? łen du ju kome tu maj hom?, łen du we mejk ex? aj em horni" - tak by powiedziała większość p0lek - natura, bo przecież taki typowy przegryw nigdy nie dostanie takiej odpowiedzi jak do takiego chada. Przecież w ich opinii przegryw to żaden człowiek, jemu tylko należy pracować i żyć w samotności.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: moim zdaniem spoko zapoczątkowanie rozmowy. Żadną desperacją, cringem czy czymś nie zalatuje, jak sugerują wyżej. Początek konwersacji jest trochę niezręczny sam w sobie, bo ciężko znaleźć na początku wspólny temat. Moim zdaniem takie podejście to fajny starter. Każe się rozmówcy zastanowić nad czymś, trochę dzięki temu powiedzieć coś o sobie... Jak dla mnie na plus. Ja z moim mężem tak się zagadaliśmy przy pierwszym kontakcie, bo miałam w opisie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja znam co najmniej kilka par, które nie zamierza mieć dziecka dopóki nie będzie miała własnego kąta. Dom lub mieszkanie. Wynajem lub mieszkanie u teścow + bombelek odpada. Wiele też ma dylemat bo jednak 30 blisko a nie ma ani tego ani tego
  • Odpowiedz
@MrPomoc666: Wielu ludzi tu sobie zadaje to pytanie,

Odpowiedź jest prosta - te dobre, fajne dziewczyny z charakter (już pomijając wygląd ) w wielu 16 - 20 znalazły sobie drugą połówkę których nie opuściły, kochały i pewnie są do dziś - oczywiście generalizuje,

A reszta która pozostała tylko udaje że są dobre, kochane jako truizmy które trzeba prawić,
Po tygodniu już widać ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@WiecznySingielprzed30: może nie pamiętasz albo byłeś jeszcze za młody, ale podczas kryzysu migracyjnego x lat temu Polki zostawiały swoje rodziny i wyjeżdżały podcierac dupe Helmutom i Helgom, zostawiając swoje rodziny - czesto gęsto te rodziny się przez to rozpadały, kiedy poczuły euro smierdzace kałem pohitlerowskich emerytów i jak na wielkie panie na emigracji przystało, zakładały nowe rodziny/odcinaly sie od mezow i dzieci, bo w Polsce to nie było już zycie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fekalny_okuratnik: A chłopów nie programują? Patrz: elektorat Mentzena. Miliony młodych mężczyzn myślą, że jakiś czarodziej z Torunia jak obniży podatki to wszyscy będą milionerami latającymi do Dubaju, a rzeczywistość by była taka, że jak w kołchozie byś sobie uciął rękę to byś się nie wypłacił do końca życia na poczet szpitala, nie mówiącym o tym, że po likwidacji Kodeksu Pracy to by cię z takiej roboty wyrzucili i renty też
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Islam nie jest potrzebny. Większość przegrywów to ludzie 25-40 lat, czyli potomkowie januszy, którzy chcieli wychować przez konserwatywny kaganiec pokorne cielaki i ptoem taki ktoś nie zagadałby poprawnie nawet do laski.jpg w iternecie. Wystraczą odpowiednie warunki, by nawet przeciętniaki poruchali i spłodzili potomków. Wystraczy, że będzie inaczej niż w twoim memie i nie będzie zakazów wychodzenia z domu do matury, studiów i facet z rozlazłego frajesra stanie się normalnym
  • Odpowiedz