@PrezydentSmietnikow: jakie to prawdziwe, sam przestałem zadawać się z koleżankami po tych irytujących komentarzach starych przez co nie mogłem od najmłodszych lat wytworzyć tych podstawowych mechanizmów obcowania z płcią przeciwną a potem płacz czemu wyrosła taka antyspołeczna spiedolina
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mam masę empatii, której nie mam jak spożytkować, a koronawirus tylko to pogorszył. Nie jestem w związku, więc nie mam też na kim się „wyładować” na co dzień, trochę to rozlać, także przelewam to wszystko na moich wciąż pozostałych znajomych, z którymi również zresztą nie widzę się zbyt często, bo oni po prostu mają swoje życie. Nie czuję żeby jakiś wolontariat miał mi pomóc. To raczej kwestia zmiany swojego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MEXICANO23 ja podobnie, zero kontaktu. U mnie nawet dziewczyn za bardzo w szkołach nie było, a takie które znałem z imienia i nazwiska mogę policzyć na palcach jednej ręki. Całusy w policzek/przytulenie na do widzenia to tylko w młodości od cioci albo mamy. Tak szczerze to nie pamiętam kiedy ostatnio się do kogoś przytuliłem... A no tak, co noc do poduszki.....
  • Odpowiedz
@SmutnyKot: wykop sprał już wam mózgi serio. Zagadywali do mnie obcy ludzie (w kulturalny sposób, o innych nie mowie) wiele razy i nie wpadłabym na interpretacje OHO BECIAK. Szanuje wysiłek i mimo ze nie jestem zainteresowana znajomością, bo np nie jestem singielka, to nie miałabym żadnego interesu żeby sprawić komuś przykrość.
  • Odpowiedz
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #feels

Dziewczyny, nie wychodźcie za mąż zbyt szybko. Jeżeli poznacie tego jedynego z którym planujecie wziąć ślub - najpierw z nim zamieszkajcie (na minimum pół roku). Wiem że to wbrew kościołowi, wbrew rodzicom, wygodzie, finansom itd. Ale chodzi o wasze życie - nie popełniajcie takich błędów jak ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wspólne zamieszkanie da wam możliwość zweryfikowania czy wasz niebieski
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
A więc tak. Mam 34 lata, żonę i dwójkę dzieci. Pracuję w korpo na stanowisku kierowniczym średniego szczebla. Pod sobą mam kilkunastoosobowy zespół, do którego trafiła ostatnio nowa pracownica (Jola). Jola jest bardzo otwartą dziewczyną i już podczas rekrutacji wydawało mi się, że próbuje ze mną flirtować (przeciągłe spojrzenia, dłuższe przytrzymanie dłoni, stały kontakt wzrokowy, zabawa włosami - wy z #tfwnogf pewnie o tym nie wiecie). W każdym razie, decyzją
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dopiero jedenasta, a już druga mocna kawa. Gdybym był palaczem to teraz bym palił do kawy. Wczoraj przyszedłem z pracy, usiadłem na fotelu i zasnąłem jak skulony żul z twarzą na kolanach. Każdego dnia zastanawiam się czy warto ciągnąć to dalej. Nie mam żadnych marzeń poza kimś kto mnie pokocha z wzajemnością i będzie przy mnie do końca naszych dni.
#samotnosc #tfwnogf #tfwnobf #s----------e #audioslave
b.....9 - Dopiero jedenasta, a już druga mocna kawa. Gdybym był palaczem to teraz bym...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach