Rozstałem się z miłością mojego życia. Mam 33 lata. Szanse, że coś takiego trafi mi się jeszcze za tego żywota są równe kilkunastu miejscom po przecinku. Każdy moment bez niej napawa mnie przerażeniem. I nie mam na myśli bezpośredniej obecności. Myśl o tym, że nasze życia dzisiaj biegną już oddzielnie jest nie do zniesienia. Zatraciłem się do reszty. Kiedyś zasypiałem z nadzieją, że los jeszcze kiedyś ześle mi prawdziwą miłość. Potem zasypiałem
coram_populo - Rozstałem się z miłością mojego życia. Mam 33 lata. Szanse, że coś tak...

źródło: comment_1589405302nyhBYVO1j9ADBvvDILi2k5.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Szukam dziewczyny. Musi spełniać następujące kryteria:
- wiek 18 - 26 lat
- nie śmierdzi
- jest miła
Ja ze swojej strony zapewniam to co wyżej, a także posiadam urok osobisty, duszę artysty, jestem skromny i bystry oraz szczery do bólu
#randkujzwykopem #tfwnogf
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Asterus77: Mądry z niego człowiek w takim razie, bo to o determinację tak naprawdę się rozchodzi. O to, żeby się w życiu nie poddawać. Posłuchaj ojca zamiast zrzucać na niego całą winę
  • Odpowiedz
  • 13
@Cyderek jeżeli dziesiątki razy nie wychodzi to jaki jest sens próbować? Jestem już zmęczony ciągłymi próbami inicjowania rozmowy jeżeli nie mam żadnego odezwu z drugiej strony
  • Odpowiedz
Witam, lvl20 here.
Ciezko mi zaczac od czegos konkretnego, lecz w sumie moja obecnosc na tym tagu jest juz wytlumaczeniem i w zasadzie skutkiem braku jakichkolwiek relacji z kobietami. Moja subiektywna opnia na ten temat to poprostu brak szczescia, co rozni ludzie roznie to postrzegaja: brak ryjca 10/10, wzrost (170 i troche kompleks piotrusia pana), norwood 1-2 .
Nie mam zadnych zaburzen psychicznych, mam paru kolegow z ktorymi gdzies razem wychodzimy czy jezdzimy zwiedzac,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach