Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: obraz_2024-12-11_181442728
Pobierz@anonimowy_programista: waymo to akurat wyprzedza Tesle xd
zwłaszcza w tym, ile zarabiają na swojej działalności, prawda?
@anonimowy_programista: ile tesla zarabia na swoich robotaksówkach? Wypuszczone w 2015, więc przez dekadę na pewno udało się zarobić sporo kasy na tym, co?
https://www.reddit.com/r/interestingasfuck/comments/1f7giyx/elon_musk_promising_tesla_robotaxis_for_next_year/
W ilu miastach Tesla już prowadzi operacje?
- 1
#gielda #tesla
Moon soon.
Do tego Cybertruck przeszedł certyfikacje w Chinach, czyli co, Pan Chińczyk też chce to u siebie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://x.com/cyfoxcat/status/1866785207652897176?s=19
Moon soon.
Do tego Cybertruck przeszedł certyfikacje w Chinach, czyli co, Pan Chińczyk też chce to u siebie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://x.com/cyfoxcat/status/1866785207652897176?s=19

- 4
@Przegrywultimate spytaj dlaczego jednak wolą kupować Teslę.
- 1
@PiotrFr tak.
źródło: temp_file7293674338198426289
Pobierz
źródło: temp_file8030486816001621341
PobierzBUHAHAHAHAHA :D
LOL
"LIDERZY" XD XD XD
LOL
"LIDERZY" XD XD XD
źródło: u4y0ywz7xzka1
Pobierz@anonimowy_programista: liderzy w przerypywaniu kasy i przyszłóści firmy
Kiedy realnie Tesle będą autonomiczne? Tesla do 2023 z HW3 nie będą autonomiczne nigdy więc kasa wyrzucona w błoto jeśli ktoś kupowal z tą myśla. Ja dopóki nie będzie autonomicznosci to nie kupie elektryka bo dla mnie to must have przy dojazdach do pracy. Dlatego sie zastanawiam czy będzie to HW4 czy dopiero HW5 lub dalej...
#tesla
#tesla
@tfuj_pszyjaciel witam, prawdopodobnie nigdy.
@tfuj_pszyjaciel: Moim zdaniem HW4 da radę nieźle jeździć sama ale będzie wymagała wyspecjalizowanego modelu. Tzn przekraczając granicę będzie trzeba np przeładować model. w AI5 powinno już się udać miec generalny model. Ten rok pokazuje że w 2026 będzie mogła jeżdzić sama, byc może z flotą operatorów którzy będą ratowali auto zdalnie ale będą to sporadyczne sytuacje. Ten rok pokazuje też że może AI5 to nie będzie ostateczne słowo i w
- 3
#elonmusk #tesla #ai
A Wy co sądzicie o najnowszym pomyśle Ilona Maska? Samochód bez kierowcy ;) będzie się działo.
https://x.com/elonmusk/status/1865952203627995182
A Wy co sądzicie o najnowszym pomyśle Ilona Maska? Samochód bez kierowcy ;) będzie się działo.
https://x.com/elonmusk/status/1865952203627995182

@cornel9192: a to coś nowego ?
@cornel9192: Jakim pomysle, to Musk udaje, ze Waymo nie istnieje?
@anonimowy_programista Z powodu klamstw oraz oszustw Muska?
@anonimowy_programista Z powodu klamstw oraz oszustw Muska?
8
Volkswagen może przenieść produkcję z Niemiec do Polski. W tle redukcja kosztów

Po zapowiedzi zamknięcia 3 fabryk i zwolnieniu tym samym tysięcy pracowników teraz pojawiają się plany przeniesienia produkcji elektrycznego busa ID.Buzz z Hanoweru do Poznania.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
konto usunięte via Android
- 0
- 2
- 0
- 1
#tesla pyk 400$
Deutsche Bank twierdzi, że Tesla jest jednym z jego głównych typów na rok 2025, co zostało ogłoszone w poniedziałkowej notatce. Bank wskazuje na wiodącą pozycję firmy w technologii jazdy autonomicznej oraz jej zdolność do przeciwstawiania się trudnościom branżowym.
"Pomimo wymagającego globalnego środowiska motoryzacyjnego, charakteryzującego się presją cenową, wysokimi zapasami i ograniczonym popytem w Europie i Ameryce Północnej, Tesla pozostaje w dobrej pozycji dzięki swojej innowacyjności i sile wykonawczej" - według banku.
"Dysponując

@anonimowy_programista: jak to wszystko się zmienia, jeszcze pare miesięcy temu obniżali z buy na hołd :p
5
Polacy tworzą humanoidalnego robota. Będzie lepszy niż ten od Tesli

Polski startup Clone Robotics zaskakuje świat robotyki, ogłaszając rozpoczęcie przyjmowania zamówień przedpremierowych na humanoidalnego robota Clone Alpha. To ambitne przedsięwzięcie ma potencjał, by rzucić wyzwanie robotowi Optimus, opracowywanemu przez Teslę Elona Muska
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Coraz bardziej przekonuje się do tych #tesla
Cena jest ok, gdyby tylko ładowanie poza superchargerami tyle nie trwało to byłoby to ideolo
#samochody #motoryzacja #elonmusk
Cena jest ok, gdyby tylko ładowanie poza superchargerami tyle nie trwało to byłoby to ideolo
#samochody #motoryzacja #elonmusk
źródło: Zrzut ekranu 2024-12-09 110808
Pobierztylko hybryda w gazie!
@7050: Ty się nie śmiej, taksówkarze/uberowcy tak jeżdżą toyotami, suzuki chyba trochę mniej
Dobrze więc, że jesteś fanboyem tesli już wiemy.
@Cztero0404: Wydaje mi się że większość klientów Tesli zostaje fanboyami tej marki po zakupie. Chyba że jesteś boomerem któy woli mieć kontrolę nad biegami w aucie, to wtedy lepiej się trzymać od tej marki z daleka
źródło: 461304557_2475280369528302_4197926911409265937_n
Pobierz- 1
Kiedy FSD w Chinach? #tesla
- 0
- 1
@maciek30_pl
Skrócą model 3 i będą sprzedawać jak hatchback.
According to reports, the Model Q, known internally as the "Redwood", is about 3,988 millimeters long, 15% smaller and 30% lighter than the Model 3, and will be powered by Li-FePO4 batteries with capacities of 53kWh and 75kWh, with single- and dual-motor options, and an EPA range of up to 500 kilometers.
Skrócą model 3 i będą sprzedawać jak hatchback.
- 1





















Zobaczymy jak się dzisiaj zamknie.
Niektórzy widzą już tam 600$ za moment.
Majątek od #elonmusk przekroczył 400mld$, jako u pierwszego człowieka ever. #gielda
@gonzo91: cholera, ucieka mi ( ͡° ͜ʖ ͡°)