Wpis z mikrobloga

Przesiadał się ktoś z iPhone na Androida?

Mój 13 mini się sypie, koszt naprawy 600pln. Jako że obraziłem się ostatnio na Apple zastanawiam się nad przejściem na Samsunga S23 za 2400pln.

Przesiadał się ktoś w ten sposób? Androida nie używałem od 5 lat.

#telefony #android #iphone
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateusz_dzordan5656 androidy są mega spoko ale taki google Pixel fajny. Natomiast nie ma super szybkiego ładowania co mi np. przeszkadza albo chyba wersja np.6a mają Gorilla glass 3 xd #!$%@? 3cia generacja 10letnia czy ile ona ma w telefonie z 2023 roku xd
Ja bym chyba brał Samsunga funkcje vs wsparcie tylko poczytaj o procesorach i nie kup z takim co się grzeje jak grill
  • Odpowiedz
zastanawiam się nad przejściem na Samsunga S23


@mateusz_dzordan5656: dostaniesz sensowny dosc maly (ale wiekszy od 13 mini) telefon, z dobrym prockiem i dlugim wsparciem.
Podstawowa bolaczka, chociaz nie wiem jak to z iphonami, ze ladowanie jest wolne jak na standardy androida tylko 20W, czyli zajmuje ~1.5h naladowanie na full od niskich predkosci.
Raczej wielkiego przeskoku jakosciowego nie bedzie, to i to sa dobrymi telefonami, moze na poczatku byc troche upierdliwy interfejs, ale jak masz expa z androidami, to az takich rewolucyjnych zmian nie
  • Odpowiedz
@SebastianEnriqueAlvarez Zawsze mnie zastanawiała ta fiksacja na ultra mega szybkie ładowanie. Tak #!$%@? na wysokości lamperii, że nie macie czasu nawet chwilę odpocząć i w tzw. międzyczasie naładować telefonu zwykłą ładowarką ze zwykłą szybkością? Po drugie przecież to szybkie ładowanie rozwala baterie.
  • Odpowiedz
@mateusz_dzordan5656:
Przesiadka z rok temu z 14 pro na Samsunga s22. Nie napiszę wszystkiego ale początkowa ekscytacja i zawód niektórymi rzeczami minęły.

Plusy dodatnie:
1. Wsiadam do auta, po bluetooth automatyzacja pyk hotstop w tablecie w aucie jest necik. Przy iPhone musiałem mieć osobny router i abo bo iPhone nie trzyma stabilnego połączenia ze sprzętem nie-apple.
2. Polski asystent głosowy. Co prawda Siri glupialo ostatnie lata (albo ja seplenię) jednak nadal było lepsze ale nadal bez polskiego nie
  • Odpowiedz