Wpis z mikrobloga

Drogie Murki,

Mój Poco X3 pro zaczyna już trochę słabować jeśli chodzi o baterię, ma też dziwne problemy ze stabilnością WIFI i zacząłem się zastanawiać nad nowym telefonem. Zawsze kupowałem coś z nisko średniej półki i tym razem kusi mnie aby kupić coś lepszego. Z telefonu korzystam bardzo dużo do przeglądania treści, więc przydałoby się aby miał dobrą baterię, dość jasny ekranie i był jednocześnie na tyle wydajny aby dźwignąć dużą ilość zainstalowanych i działających w tle aplikacji. Po przejrzeniu ofert i tego co jest na rynku zastanawiam się nad trzema opcjami:
-POCO F6 Pro - podobno ultra wydajny i ma wszystko co trzeba, ale jednak Poco kojarzy mi się z niższą półką a chciałbym po latach dziadowania pozwolić sobie na coś wyższej jakości
-Xiaomi 13t pro - parametrowo gorszy trochę od F6 pro, ale za to podobno ma bardzo dobry aparat (nie powiem, fajnie byłoby mieć trochę lepsiejszy niż przeciętny telefon)
-Pixel 8 - wiem, że mniejszy, mniej wydajny, ale w recenzjach chwalą aparat, optymalizację, czystego Androida, czas pracy na baterii i jakość wykonania

Jeśli macie jakieś inne opcje/polecenia w okolicach 3k cbln to chętnie posłucham.

#kiciochpyta #smartfon #xiaomi #pocophone #telefony
  • 1
  • Odpowiedz