#tauron #prad
Dostałem dzisiaj rachunek za prąd od wlasciciela mieszkania za ost. 2 miesiące i coś mało wyszło.
Patrzę na detale i brakuje tam tej całej Opłaty Handlowej 200zl. Nie zebym narzekał ale czy Tauron się z tego wycofał czy coś? Wlasciciel mowi że nic nie kombinował ani nie zmieniał ze swojej strony?
Dostałem dzisiaj rachunek za prąd od wlasciciela mieszkania za ost. 2 miesiące i coś mało wyszło.
Patrzę na detale i brakuje tam tej całej Opłaty Handlowej 200zl. Nie zebym narzekał ale czy Tauron się z tego wycofał czy coś? Wlasciciel mowi że nic nie kombinował ani nie zmieniał ze swojej strony?




















1. Czy ta taryfa jest najnormalniejsza bez żadnych bajerów, niepotrzebnych dodatków?
2. Ile obecnie wynosi stawka za 1kwh brutto ze wszystkimi opłatami, dodatkami itp? dostałem
źródło: Tauron
Pobierzmi wychodzi ok 0,8 pln za kwh jak przelicze caly rachunek/zuzycie.