Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tauron
388zl do zapłaty za 170kwh zużycia xD wtf. Faktury jeszcze nie mam tylko w aplikacji pokazało. Wcześniejsze opiewały całościowo na 1-1.20zl za kWh a teraz taki numer. I weź tu czekaj na fakturę o co chodzi...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Krzemol Liczę na to samo - że błąd, bo mi za dwa miesiące aplikacja pokazała do zapłaty ponad 600zł, jak do tej pory było polowe mniej...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@a5f5c1 dalej nie wiem o co chodzi, ale zapytałem ile płace opłaty handlowej to mi powiedzieli 15 zł, więc raczej standardowa cena bez żadnych specjalistów od napraw
  • Odpowiedz
@xzcasd: też ją obecnie mam i z tego co widze po Twoich postach to masz rozliczenie miesieczne wiec masz dodatkowo +6zł za rozliczenie miesieczne czyli masz 21zł abonament + 6zł odczyt + koszt kWh.
  • Odpowiedz
Czy oni w tym #tauron zamierzają kiedyś wystawić faktury? Ni dość że już nie pokazują ile jest do zapłaty to nawet tej faktury nie ma przez dwa tygodnie ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Vateusz23: do wyborów na bank nic nie bedzie. mim owszystko trzymam bo obojętnie kto wygra to coś w tej sprawie musi być zrobione. energetyki trzepią kasę i tak.
  • Odpowiedz
Witam, 3 miesiące temu podpisałem umowę na prąd, taryfa G11, bez żadnych bajerów, najzwyklejsza bez bajerów (jak to Pani w punkcie obsługi powiedziała) pod koniec sierpnia spisałem licznik, całe 97 kWh, przychodzi faktura na aplikację a tu 200zł XD okazało się że płacę miesięcznie 31.50 brutto za "gwarancję ceny" czyli więcej niż zużywam prądu. Pytanie jak mogę z tego zrezygnować? Czytałem że jest coś takiego jak umowa sprzedawcy i to ona jest
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie jak mogę z tego zrezygnować? Czytałem że jest coś takiego jak umowa sprzedawcy i to ona jest najbardziej korzystna.


@Tabaluga53: teraz to trochę po ptokach. Za rezygnację policzą ci karę.
Takimi sprawami trzeba się interesować przed podpisaniem umowy.
  • Odpowiedz
@JanParowka pamiętaj, rząd nigdy ci nie da swoich pieniędzy bo ich nie ma. A jeśli ludzie brali dofinansowania to wszyscy oddają to z nadwyżką. Czyli patrz tutaj pompy ciepła i fotowoltaika. Aby wziąć dofinansowanie na pompe to musiałeś usunąć dotychczasowy piec a najczęściej kopciucha. Teraz d------o ceny prądu a ludzie żałują, że pozbyli sie pieca. Dlatego ja powiedziałem do żony, że w dupie z tymi pieniędzmi od "rządu", piec zostaje.
  • Odpowiedz
Ktoś korzysta z usługi domowe naprawy PGE? Zaproponowali mi usługi elektryka , hydraulika, serwisanta RTV i AGD w cenie 13,50zl miesięcznie. 3 razy w roku mogę zgłosić awarie, koszty napraw do 1000zl. Aha i 1% rabatu na energię elektryczną. Warto czy dać se spokój?
#pge #prad #tauron
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile płacicie za prąd po przekroczeniu limitu z Rządowej Tarczy Solidarnościowej? Mi teraz przyszło 1.25zł/kwh gdzie jeszcze w zeszłym roku było płacone 0.6 zł/kwh. Tak bardzo ceny prądu zdrożały w tym śmiesznym kraiku? Czy są inne sposoby żeby mniej płacić xD

#prad #tauron #energia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a więc ktoś mnie zapytał o róznice w taryfach za #prad w #tauron. No i zaczałem rozkminiać. Oczywiście wszelkie tam opłaty handlowe, gwarancje ceny i elektryków24 je*ać prądem (nomen omen) - chodzi o standardowe ceny taryfowe. Ale która taryfa się "pyli" najbardziej? obecnie mam standardową (G11). Ale są też inne (strefowe: G12, G12w, G13 itp). Z serwisu https://elicznik.tauron-dystrybucja.pl/energia pospisywałem sobie zuzycia energii w poszczgólnych strefach taryfowych dla
murison - a więc ktoś mnie zapytał o róznice w taryfach za #prad w #tauron. No i zacz...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-30 125426

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@lunga: aha, to widac masz jeszcze ten starszy. Także taryfę to pewnie możesz zmienić i tak, ale nie sprawdzisz na kąkuterze na ile to sie opyla - dopiero za pół roku jak rozliczenie przyjdzie. no to troche lipa. chyba pozostaje czekać:
https://media.tauron.pl/pr/717932/inteligentny-licznik-w-kazdym-domu-tauron-prezentuje-szczegoly-programu

[04 stycznia 2022]

Klienci TAURONA dysponują już 840 tysiącami liczników odczytywanych zdalnie. W ubiegłym roku wystartował program AMIplus, czyli projekt masowej wymiany urządzeń pomiarowych. W efekcie realizacji przedsięwzięcia, do
  • Odpowiedz
Prowadzę małą firmę.
Kończy mi się umowa z Tauronem i dostałem propozycje 2 opcji, jak na zdjęciu.
Opcja 1 stała cena, opcja 2 gwarancja rabatu 5%.
Firma zużywa rocznie około 35,5 MWh.

Liczę jakby była tylko strefa 1
uve444 - Prowadzę małą firmę. 
Kończy mi się umowa z Tauronem i dostałem propozycje 2...

źródło: tauron opcje

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale pakiety latają na #tauronie po reko TRIGONu
w jednej sekundzie po kilkadziesiąt tysiecy przy 4,49
o 15:10 34mln
:o

Cena docelowa akcji największej - #pge - została podwyższona z 8,6 do 11,1 zł. To o 26 proc. więcej niż kosztują na rynku. Dla #enea cena docelowa wzrosła jeszcze mocniej - z 7,4 do 11,2 zł. Kurs na GPW to około 9 zł. Nowa cena docelowa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach