#tauron Mireczki, jestem nieogarnięty w kwestiach prądu, pierwszy raz mam umowę na siebie. Mam ogrzewanie na prąd i taryfę g12w. Opłaty niestety prognozowane i mam “umowę z cennikiem”, jakiś komfort plus. Co najlepiej zrobić, żeby zapłacić jak najmniej, bo przyszła mi k------o wysoka prognoza. I czy mogę nagle zmienić z prognozy na taką płatną co miesiąc/dwa?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michaelus183: a jaka ma przyjść prognoza jak szacują podwyżkę na minimum 50%?, zmień sposób rozliczania na zużycie bieżące podawane co miesiąc czy dwa i po problemie. Tarcza się kończy 31.12 i prognozy to obecnie wróżenie z fusów.
  • Odpowiedz
@patryk-kabacinski-1: i żeby to rozwinąć po doprowadzeniu kabla ze skrzynki taurona do swojego "obiektu przyłączanego" czyli np. blaszaka, elektryk z uprawnieniami musi ci to podłączyć z jednej i drugiej strony i wystawić kwita do zakładu energetycznego na podstawie którego zawrzesz umowę na energię

swój kabel tj. WLZ robisz zgodnie z warunkami przyłączeniowymi od taurona i elektryk zgodnie z warunkami przyłączeniowego ci do podpina i w warunkach przyłączenia też masz na
  • Odpowiedz
Czy jest tu ktoś kto zna się na umowach na energię elektryczną z Tauronem.
Płacę co drugi miesiąc opłatę prognozowaną 300zł co dwa miesiące i zawsze miałem nieznaczną dopłatę lub nadpłatę.
W tym roku na fakturze rozliczeniowej dostałem dopłatę w wysokości 1328zł, pomimo tego, że zużycie było prawie identyczne jak w zeszłym roku.
Zadzwoniłem do Taurona, stwierdzili, że wynika to z podniesienia opłaty "stawki stałej ceny" z 30zł na 125zł.
W tej
krzysieklan - Czy jest tu ktoś kto zna się na umowach na energię elektryczną z Tauron...

źródło: faktura

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem mieszkanie w którym ponad 30 dni temu został wymontowany licznik. Chciałbym zawrzeć umowe i założyć nowy licznik tylko jak skoro wymagaja kodu PPE ktorego nie posiadam. Jak klikam w tych ich internetowych formularzach to dochodze do wniosku zawarcia umowy na firme ... i nie moge znalesc wniosku dla klienta indiwidualnego ... #tauron #prad #mieszkanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kończyła mi się umowa z Tauronem, nieustannie mi dzwonili i przekonywał, żebym zmienił z G11 operatora na Eco, babeczka wysłała mi na maila wstępną umowę i jak byk pisało, że będzie taniej o 10% więc się zgodziłem. Wczoraj przyszła umowa pocztą i zgadnijcie co ( ͡º ͜ʖ͡º) umowa jest zupełnie innej treści niż ta wysłana na maila i jest tylko - 5%. Czy to nie są qrwy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najlepsza i tak jest taryfa sprzedawcy (nazywają to "umowa bez gwarancji ceny"), bez żadnych usług, serwisantów, cenników, opłat handlowych czy innego gówna, no i jak dla mnie G11, taryfa sprzedawcy jest na czas nieokreślony, można zerwać umowę bez żadnych kar
  • Odpowiedz
Dostałam rozliczenie za gaz oraz prognozę na przyszły rok, za prąd też i o ile #prad w #tauron podrożał w uj tak rozlicznie i prognoza za #gaz w #pgnig prawie się nie różni. Czy ta tarcza obejmuje też przyszły rok? Nie ukrywam że koszta są duże i wolałabym mniej płacić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fotowoltaika #tauron #prad #remontujzwykopem

elo, nie mogę się dogadać z Tauronem. staram się, naprawdę się staram, ale zawsze się kończy jak w dowcipie o grze w szachy z gołębiem.
chciałbym zmienić dostawcę/sprzedawcę energii. ktoś to przerabiał?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@sberatel: no np nie moge sie doprosic prognoz do platnosci :) jak juz dostalem to totalnie odklejone od rzeczywistosci. jak sie udalo doprosic poprawki, to zanizyli tak, ze rowniez to nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. nie chce mi sie wierzyc ze kazdy dostawca tak jak tauron nie potrafi okreslic wysokosci depozytu i skonstruowac prognozy (lub wpisac wartosci ktore sam podaje).

dla przykladu
tauron ma swoje odcyzty z licznika (prawidlowe),
  • Odpowiedz
#tauron #prad #energetyka #rachunki #energia
mirki, potrzebuje szykiej pomocy. W domu ktorym aktualnie mieszkam prad jest na moja matke i przed chwila przekazala mi wspaniala nowine, ze w sumie dostawala od jakiegos czasu smsy, ze do dzis jest wazna umowa :D
Mam aktualnie cos takiego jak na screenie, jak daje opcje przedluzania to mam jakies prady z serwisantem, jakies eco, jakies rozne
andrewasos - #tauron #prad #energetyka #rachunki #energia 
mirki, potrzebuje szykiej ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-31 224951

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Cauliflower: niestty, tylko telefony. No nic, bede obserwowal rozwoj wydarzen. Najwyzej podskocze o jakiejs znajomej, zeby powiedziala przez tel, ze ona to wlascicielka umowy i upowaznia mnie do rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzieki za zainteresowanie, milego!
  • Odpowiedz
Przepisuje na siebie licznik i mam do wyboru
- taryfa sprzedawcy
- prąd eko z niby rabatem 5%
Co wybrać? Ten prąd eko serio taniej wychodzi czy to jakieś ukryte koszty?
#tauron
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naliczyła się komuś ta zniżka ~125zl w Tauronie (zapowiadana przed wyborami).
Zapamiętałem, że mieli dorzucić do rozliczenia automatycznie i cos nie widać mimo miesięcznego rozliczenia :v

#tauron
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shashek: mam podobnie, dostałem emaila spełniam jeden z warunków, rozliczam się co dwa miesiące, czyli za prad płaciłem teraz z początkiem listopada, a fv wystawili na pełną kwotę. wydaje mi się że rozliczą mi to za prąd po nowym roku.
  • Odpowiedz
  • 0
@WstretnyOwsik elicznik podaje dwie wartosci (zakładki)

Energia oraz energia zbilansowana.

Energia zwykła - rozumiem stan z licznika ilości która przeszła przez licznik, oddanej i pobranej.
  • Odpowiedz
@piszmaile: Energia zbilansowana to jest już po wszystkich rozliczeniach Tauronu. Sprawdzałem np. fv za sierpień i dane z niej pokrywają się z danymi w eliczniku po zaznaczeniu zbilansowanej energii.

Licznik nie wie ile zjadłeś bo skąd?

Dlatego wziąłem rozliczenie miesięczne i nie żałuję. Jedyny minus to opłaty stałe co miesiąc jakieś 26zł. Ale przynajmniej mam czarno na białym np. z fv za
  • Odpowiedz
Co mam zrobić jak Tauron usunął mi konto bok gdzie miałem jeszcze jedną wpłatę po przepisaniu licznika i teraz nie mogę kliknąć i tego opłacić? Na infolinii też nie widzą tego konta w systemie i nie wiedzą o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tauron
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak jestem nowym właścicielem nieruchomości i jest licznik na poprzednią osobę to można zostać na poprzednich warunkach i nie wymienaić licznika? Ogólnie nikt tam nie mieszka i być może bedzie remoent za X czasu to nie chciałbym ewentualnego nowego (o ile to konieczne) po raz 3ci wymieniać przy ew. remoncie. Ktoś ma doswiadczenie?
PYTANIE jeszcze - Przy nowej umowie są jakieś warianty czy każda jest taka sama dla każdego? Jak są różne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artem17: jako przejmujący nieruchomość powinien przejść na siebie licznik. Ale w zasadzie jest to problem sprzedającego nie Twój. Gorzej jak nie będzie płacił i nagle zabraknie prądu :)
  • Odpowiedz
#afera #pytanie
Wpadła do mnie dzisiaj sąsiadka lat 65+, z prosbą o pomoc. Otóż dostała od #tauron @TAURON rachunek, na malutką kwotę 4479,98 zł.
Według Tauronu, zużycie w okresie 12.03.2023 - 16.09.2023 wynosi 4201 kWh (róznica między 453 z poprzedniego zuzycia, a 4654 z dzis) - od sąsiadki wiem że licznik był wymieniany. Mieszkanko ładne, 30 metrów, ogrzewane piecem kaflowym, boiler elektryczny do wody, telewizor
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jednorybek załóż jej konto w mój Tauron i tam przejrzysz faktury, gdzieś będzie wysoki stan i będzie pisali czy to szacunek, czy odczyt inkasenta czy podał klient. Porównaj ze stanem licznika.
  • Odpowiedz
Rachunek w kwocie 4479,98 zł za zużycie prądu wydaje się być znacząco zawyżony, biorąc pod uwagę opisane parametry i zużycie energii. Oto kilka kroków, które można podjąć, aby rozwiązać ten problem:

Sprawdź faktury i licznik:

Upewnij się, że data na rachunku odpowiada rzeczywistej dacie odczytu licznika.
Sprawdź, czy dane na rachunku (np. numer licznika) są zgodne z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
Mirki,

Przyszedł moim rodzicom rachunek za prąd na 3,7k, dopłaty za poprzednie półrocze. Średnio płacili ok 200-300 na 2 miesiące. Pytanie czy może miał ktoś podobną sytuację i wie czy można coś zrobić w tymprzypadku? Nie jest możliwe aby coś pobrało tyle prądu, numer licznika się zgadza (na obudowie, nie sprawzałem jeszcze w software). Czy w ogóle istnieje prawdopodobieństwo pomyłki? Przecież tam nawet nie ma czynnika ludzkiego bo zczytują radiowo..

PS Adres rozliczania się
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SowaZ: skontaktuj sie z dostawca, przygotuj podstawowe dane takie jak identyfikator/nr odbiorcy, biezacy i poprzednie rachunki. Sytuacja wskazuje na jakas awarie sprzetu lub blad systemu.
Byc moze tez rodzice zmienili oferte na jakas "ekstra oferte" np przez telefon.
  • Odpowiedz
@SowaZ: Masz rachunek za poprzedni okres, tam masz odczyt, masz rachunek za aktualny okres, tam masz odczyt, masz dostęp do licznika to sobie odczytaj ile jest zużyte - czy to wszystko jest spójne i się zgadza?
  • Odpowiedz
Cześć. Podobno #tauron ustawił mi łaskawie taryfę sprzedawcy . Jak mogę zweryfikować to na stronce? Strasznie nie czytelny interfejs i terminy znane tylk im plus 15 pdfow z objaśnieniami. Interesuje mnie czy mam taryfę sprzedawcy bez żadnych serwisantów za miliony monet.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sberatel: Dostałem prognozę do 03.2024 i na fakturze jedyne odniesienie do opłaty handlowej jest do rozliczenia za poprzednie miesiące. Może w domyśle jest, że się nie zmienia ale cholera ich wie
comm0 - @sberatel: Dostałem prognozę do 03.2024 i na fakturze jedyne odniesienie do o...

źródło: zdj

Pobierz
  • Odpowiedz
@markhausen luzik miesiąc po przekroczeniu terminu płatności będziesz miał ciemno akurat z tym są szybcy.

@Dironixu myślę,cze najlepiej ci wytłumaczy twój dostawca energii, po za tym popatrz na fakturze pisze, czy to są odczyty prognozowane, czy podane przez klienta lub inkasena.
  • Odpowiedz
Co mogę zrobić aby to wyprostować?

@filip_k5: po prostu zadzwoń do nich xD
Znajomemu też coś namieszali i do tego zmienili rozliczanie z rocznego na miesięczne i jakoś to podobno ogarnał na infolinii
  • Odpowiedz