Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1641761247OxyA4adhDYBU2zmvLr9k47.jpg
PobierzCzy dostałeś grzybicy płuc od noszenia maseczki?
- TAK 38.1% (45)
- NIE 61.9% (73)
- 4
@Headcrab_B: najlepszy na grzybice jest iladian dajrekt plus
@Headcrab_B: jak mam dostać jak nie noszę?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 12
Fajnie ten nasz minister Adam będziesz wisiał Niedzielski się zaszczepił, podali witamine C. . Ciemny lud to kupi, pfizer przesyła $$$
#covid19 #szczepienia #pis #niedzielski #koronawirus #pfizer #szurymialyracje #szury
#covid19 #szczepienia #pis #niedzielski #koronawirus #pfizer #szurymialyracje #szury
źródło: comment_1641751760htG5YaImRbEr5h5iTzlpKv.jpg
Pobierz@Gawol_1 teatrzyk dla gojów
@blackmilk: Dają za darmo, jeśli wjedzie 4 dawka – pospiesz się!
- 650
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 306
@Kozajsza: wymagasz od szura jakiegoś pomyślunku? Kolego, może jeszcze frytki do tego? Od kiedy pojawiła się szczepionka świat szurów stał się zero-jedynkowy i każdą śmierć można powiązać ze szczepieniami. Babke potrącili na pasach? Wina szczepionki! Chłop spadł z rusztowania na budowie? Wina szczepionki!
źródło: comment_1641733742MGeqSmvhBHk9H32Cu4EcWj.jpg
Pobierz- 184
@Kozajsza: szury ostrzegały, że ludzie beda umierac, szury znowu miały racje xD
- 321
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak ściągnąć filmy z strony tagen.tv, lubię sobie posluchac podcastów w pracy a z neta nie będę pobierał bo place tylko za 2gb. Więc pobieram z wi-fi
Z YouTube podcasty i filmy ściągam za pomocą np strony y2mate.is ale z tagen.tv już nie da rady,
Jak to obejść lub jaka aplikacja/program pomoże?
#pytaniedoeksperta
#podcast
#informatyka
Z YouTube podcasty i filmy ściągam za pomocą np strony y2mate.is ale z tagen.tv już nie da rady,
Jak to obejść lub jaka aplikacja/program pomoże?
#pytaniedoeksperta
#podcast
#informatyka
@adamsowaanon jdowloader
- 0
@czuczer: a jest coś na androida?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 66
I gdzie jest to słynne #cancelculture gdy go potrzebujemy?
źródło: comment_1641643707vHLdS8VY0RYMxgwA04qpiJ.jpg
Pobierz6
Hiszpania: mama porwała dzieci, żeby "uchronić je przed szczepieniem",...

Kobieta ma zakaz zbliżania i komunikowania się z dziećmi.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kolejny wypokowy kłamca i manipulator na urlopie.
https://www.wykop.pl/ludzie/uzior/
#wykop #koronawirus #szury
https://www.wykop.pl/ludzie/uzior/
#wykop #koronawirus #szury
źródło: comment_1641565754y81DuUxmJA72I2mJoxShjX.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Gon70: nie dziwię się, tak szybko spadają jak szyszki :)
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MajorParowa: Nie rozumiesz lewaquu! Cenzurują nas, za nasze poglądy. Nie za to, że udostępniamy fake newsy i siejemy dezinformację po internecie
- 1
@Volki: kanał WiN.TV czyli Konfederacka propagandowka na YT zaprasza ekspertów PO na swój kanał, ciekawe rzeczy opowiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 295
Wypok be like:
– Nie jestem antyszczepem, tylko walczę o wolność. Jak ktoś chce, to niech się szczepi, ale bez przymusu.
– Ok. Właśnie wziąłem trzecią dawkę.
– Hahaha co za COVIDiota! Jeszcze pięć następnych weź, zaślepiony baranie!
#szury #antyszczepionkowcy #neuropa #covid19 #szczepienia
– Nie jestem antyszczepem, tylko walczę o wolność. Jak ktoś chce, to niech się szczepi, ale bez przymusu.
– Ok. Właśnie wziąłem trzecią dawkę.
– Hahaha co za COVIDiota! Jeszcze pięć następnych weź, zaślepiony baranie!
#szury #antyszczepionkowcy #neuropa #covid19 #szczepienia
- 130
@Tumurochir: jak tam twuj kaganiec, namordnik, naryjec, zakrywacz, szmata na mordzie niewolniku??
ile jeszcze szpryc, kujonek, smiercionek, czipow, czipeczkow przyjmiesz niewolniku? czolem wielkiej polsce i precz z nwo
ile jeszcze szpryc, kujonek, smiercionek, czipow, czipeczkow przyjmiesz niewolniku? czolem wielkiej polsce i precz z nwo
@Blaskun: ok, ale Ty wiesz, że SARS-CoV-2 jest nadal badany i dopiero uczymy się jemu zapobiegać i leczyć? Nasza wiedza się poszerza i dzięki temu część informacji z początku pandemii jest nieaktualna, część jest uzupełniona, wiele jeszcze do odkrycia przed naukowcami. Rozumiem, że jesteś sceptyczny. Szanuję to i dlatego jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek przymuszania do szczepień, jednocześnie uważam, że ogromnym błędem jest nie robienie nic. Zatem wyśmiewanie ludzi którzy postępują według
Widzowie kupili mu samochód, kamerę, macbooka i żonę ze slumsów, ale rozumu nie da się kupić. Widziałem newsy, że prezydent filipin (lekki szaleniec notabene) planuje uczynić nielegalnym wychodzenie nawet z domu przez ludzi niezaszczepionych. Co wtedy zrobi Damianek? Rozwiązaniem które ja polecam jest poruchać jeszcze trochę małolatę, odstawić ją na slumsy i wybrać się w podróż w jedną stronę do Kambodży zasilając uniwersum #raportzpanstwasrodka
#ucieczkadoraju #szury
#ucieczkadoraju #szury
źródło: comment_1641553177TfcE1Vy6qcaGCMVMhCFyZi.jpg
Pobierz@chlopak_z_blokow: przecież to Azja¯\_(ツ)_/¯
jak ktoś chce szurać, to za garść drobniaków będzie miał dowolne 'papiery' i kody QR
jak ktoś chce szurać, to za garść drobniaków będzie miał dowolne 'papiery' i kody QR
@chlopak_z_blokow: Damianek jakby do Kambodży zawitał to by szybko wszystkie Kmerki Machajowi zaciążyły
Nie chce być żadnym folarzem czy antyszczepionkowcem, ale jedna rzecz mnie bardzo martwi. Nigdy w życiu nie miałem tak słabej odporności jak obecnie po 2 dawkach szczepionki. Choćbym ubierał się ciepło, dbał o siebie, to ciagle jestem tej jesieni i zimy chory - permanentny kaszel i katar. Nie pamietam kiedy wcześniej byłem chory, abym miał tak uciążliwy kaszel, a nigdy o siebie nie dbałem, normalnością było nienoszenie kurtki zimą, nie wspominając już
- 124
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tojapaweu: u mnie w robocie jest kobieta co ma tak samo jak ty, nigdy do lekarza, 2 szczepienia, w ciagu ostatniego pol roku wiecej razy u lekarza niz za ostatanie 10 lat
@Zoltrix__: jakos wchodze
- 3
@Glodny_Lew: poczekamy zobaczymy




























źródło: comment_1641802904UD21yXvddJN8c3UADETgTh.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@icurw: Cholercia. Znowu zrobiłem na złość prawackim szurom i oszukałem przeznaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)