jak już śmieszy cie czyjaś smierć to bardziej zabawni są ludzie po 3 dawce którzy umierają na covid. To jest prawdziwa beka


@icurw: Cholercia. Znowu zrobiłem na złość prawackim szurom i oszukałem przeznaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deckera: mam zdjęcie kanapy, która nam się spodobała i płaciłem za ice-tea w ich sklepie. Zazwyczaj nie zbieram dowodów na to, że byłem w sklepie bo i po co.
  • Odpowiedz
Jak ściągnąć filmy z strony tagen.tv, lubię sobie posluchac podcastów w pracy a z neta nie będę pobierał bo place tylko za 2gb. Więc pobieram z wi-fi
Z YouTube podcasty i filmy ściągam za pomocą np strony y2mate.is ale z tagen.tv już nie da rady,
Jak to obejść lub jaka aplikacja/program pomoże?
#pytaniedoeksperta
#podcast
#informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to jest tylko grypa


@Holiday: Raz miałem grypę i czułem że ocieram się o śmierć. Nie wdając się w szczegóły, grypa to ciężka choroba i jest p--------e dokumentnie.
To nie przeziębienie wywołane rinowirusem. To coś wielokrotnie gorszego.
  • Odpowiedz
@Tumurochir: jak tam twuj kaganiec, namordnik, naryjec, zakrywacz, szmata na mordzie niewolniku??
ile jeszcze szpryc, kujonek, smiercionek, czipow, czipeczkow przyjmiesz niewolniku? czolem wielkiej polsce i precz z nwo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@Blaskun: ok, ale Ty wiesz, że SARS-CoV-2 jest nadal badany i dopiero uczymy się jemu zapobiegać i leczyć? Nasza wiedza się poszerza i dzięki temu część informacji z początku pandemii jest nieaktualna, część jest uzupełniona, wiele jeszcze do odkrycia przed naukowcami. Rozumiem, że jesteś sceptyczny. Szanuję to i dlatego jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek przymuszania do szczepień, jednocześnie uważam, że ogromnym błędem jest nie robienie nic. Zatem wyśmiewanie ludzi którzy postępują według
  • Odpowiedz
Widzowie kupili mu samochód, kamerę, macbooka i żonę ze slumsów, ale rozumu nie da się kupić. Widziałem newsy, że prezydent filipin (lekki szaleniec notabene) planuje uczynić nielegalnym wychodzenie nawet z domu przez ludzi niezaszczepionych. Co wtedy zrobi Damianek? Rozwiązaniem które ja polecam jest poruchać jeszcze trochę małolatę, odstawić ją na slumsy i wybrać się w podróż w jedną stronę do Kambodży zasilając uniwersum #raportzpanstwasrodka

#ucieczkadoraju #szury
c.....w - Widzowie kupili mu samochód, kamerę, macbooka i żonę ze slumsów, ale rozumu...

źródło: comment_1641553177TfcE1Vy6qcaGCMVMhCFyZi.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chce być żadnym folarzem czy antyszczepionkowcem, ale jedna rzecz mnie bardzo martwi. Nigdy w życiu nie miałem tak słabej odporności jak obecnie po 2 dawkach szczepionki. Choćbym ubierał się ciepło, dbał o siebie, to ciagle jestem tej jesieni i zimy chory - permanentny kaszel i katar. Nie pamietam kiedy wcześniej byłem chory, abym miał tak uciążliwy kaszel, a nigdy o siebie nie dbałem, normalnością było nienoszenie kurtki zimą, nie wspominając już
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach