#ogrzewanie #szeregowka
ta zima zamknięta wynikiem 205 m3 gazu. rok temu było 155 m3, dwa lata temu 197 m3, także wychodzi tylko odrobinę więcej od średniej, pomimo rekordowych mrozów. szeregówka 120 m2, temperatura w domu 20-21 stopni.
ściany ocieplone 15cm styropianu, także bez szału. okna trzyszybowe. na poddaszu piana 20cm + 20cm wełny na podwieszanych sufitach. dla niektórych mieszkanie w szeregowce to połączenie wad domu i mieszkania, a
ta zima zamknięta wynikiem 205 m3 gazu. rok temu było 155 m3, dwa lata temu 197 m3, także wychodzi tylko odrobinę więcej od średniej, pomimo rekordowych mrozów. szeregówka 120 m2, temperatura w domu 20-21 stopni.
ściany ocieplone 15cm styropianu, także bez szału. okna trzyszybowe. na poddaszu piana 20cm + 20cm wełny na podwieszanych sufitach. dla niektórych mieszkanie w szeregowce to połączenie wad domu i mieszkania, a















#nieruchomosci #olsztyn #szeregowka
źródło: gto
PobierzKtoś chce mieć segment, ktoś chce mieszkać w bloku, żyj i daj żyć innym.