Probowalem sie dodzwonić na komisariat ale cisza nikt nie odbiera.
Akcja jak najbardziej na plus ale problem w tym, że nie ma gdzie parkować po pracy. Już nie mówie jak zostawie auto
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
503

Sorry za nagrywanie pionowe ;) A tutaj genialne tłumaczenie straży miejskiej (awaria, wezwanie, pomyłka, walka ze smogiem) http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Straznicy-miejscy-zaparkowali-na-sygnale-i-poszli-po-bulki-n109240.html
z
źródło: comment_BcQUe4L4Yb1mabN7EoJQFX6KTU4amLtV.jpg
Pobierz6

Kliknij i zobacz więcej.
z3

Jak straż miejsca kontroluje, czym pali się w Rybniku - mieście z jednym najwyższych poziomów smogu w Polsce. [Wiem, lektor okropny]
z13

Przy Urzędzie Miasta w Gryfowie Śląskim miał miejsce protest, którego inicjatorem był Kamil Opolski z Obywatelskiego Patrolu. Grupa protestujących głośno wyrażała swoje niezadowolenie z dotychczasowej pracy Straży Miejskiej, domagając się tym samym zliwkwidowania formacji na której...
z1269

bez spoilera
z6

Czyli o kilku nietypowych wezwań do interwencji Straży Miejskiej z Włocławka.
z2

Jedna z mieszkanek poprosiła o pomoc, bo nie mogła zajść w ciążę. Dyżurny municypalnych otrzymał też zgłoszenie od mieszkanki z żądaniem podjęcia interwencji wobec „zagubionego" żurawia. Pani twierdziła obserwując z ukrycia ptaka, który spacerował po łące, że ptak stracił orientacje..
z
źródło: comment_EmaWx4qhb1x2ub70ByqyzaguRwFgu85F.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
53
W piątek w poznańskim Sądzie Apelacyjnym wydano wyrok w sprawie mężczyzny, który nagrał strażników miejskich z Puszczykowa, a nagranie umieścił w internecie. Funkcjonariusze pozwali go za naruszenie dobrego imienia. Sąd pierwszej instancji nakazał mężczyźnie przeproszenie strażników, ale...
z3

Film z kamery miejskiego monitoringu, na którym widać, jak trzech chłopców niesie przez miasto kołdrę.
z55

Wzgardzone i okryte czarną folią. Miały zniknąć na zawsze, ale jednak powrócą. Warszawskie fotoradary znów będą robić zdjęcia kierowcom. Tym razem za u...
z3

Charakterystyczna czarna folia zniknie z 27 urządzeń wartych w sumie 5 mln zł. Wyłączono je na początku roku, gdy straż miejska straciła uprawnienia do kontroli prędkości na drogach. Fotoradary przejmie i uruchomi Inspekcja Transportu Drogowego (ITD).
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#warszawa #strazmiejska