Wpis z mikrobloga

ale akcja Mirki, dziś oszukałem trochę selekcję naturalną w domenie ornitologicznej.
Przykro mi ##!$%@?, ale nie tym razem.

#tldr
Poszedłem do Felicity po sznurówki do butów i przed samochodem mi ptak pokuśtykał, tak kątem oka zwróciłem uwagę, że ma coś ze skrzydłem, bo trzymał w górze nienaturalnie - pewnie złamane. Okazało się, że to gawron, straż miejska powiozła go na Głęboką do kliniki dla zwierząt.

Zimno, siąpi deszcz do tego mam tylko 30 minut, bo muszę samochód oddać zaraz komuś, ale #!$%@?, myślę zadzwonię gdzieś, pierwsza myśl straż miejska, bo to błaha sprawa to po co na bagiety, ale jaki mają numer lol xD

Szukam w necie 986 ok, dzwonię czekam z 10 minut, bo zajęte... ##!$%@?

Szukam w międzyczasie numeru do schroniska dla zwierząt i wtedy #!$%@? #play mnie odciął od internetu... no nic szukam dalej w Felicity, bo tam internety mają. W głowie mam, że ten ptak gdzieś tam łazi, a ja mam czasu coraz mniej - znalazłem numer, a tu schronisko do 17 i żeby dzwonić na 986, czasu coraz mniej :/

Patrzę, a tu para bagiet idzie szybkim krokiem, to ja do nich ocb a Ci, że nie mają czasu, bo na interwencję idą i żeby pod 112 dzwonić, a ja mówię nie z taką pierdołą, na co ładnapani z policji wzruszyła rękami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mówię #!$%@? tam idę po sznurówki (oczywiście nie było takich jakie chciałem) i tak ptaszysko straciłem z oczu, ale widziałem gdzie kuśtykał mniej więcej, to mówię potem sprawdzę... W między czasie dodzwoniłem się na straż co mnie zaskoczyło i zacząłem bełkotać coś o ptaku, ze skrzydłem xDDD

- ale widzi go pan ?
+ taaaa no jest tu gdzieś (#!$%@? jak ja byłem w środku Auchana)
- ale gdzie ?
+ (strzelam) obok stacji Orlen
- cooo ? Jaki Orlen, tam nie ma Orlenu ?!
+ no tej stacji Auchana pomyliłem się,
- dobrze proszę tam czekać, ekopatrol zaraz przyjedzie
+ ok (ale już oczyma wyobraźni widzę jak mnie #!$%@?ą, że przyjechali na darmo)

Biegiem w stronę "Orlenu" i szukam naszego orzeła, jest #!$%@? siedzi za palikiem i czeka pewnie na śmierć.

Chciałem zrobić lepsze zdjęcie, ale zaczął mi uciekać #!$%@?, potem mogłem zrobić jak kolejna ladnapani tym razem ze straży go trzymała, ale nie pomyślałem, bo presja czasu i ogólnie stresik, kurde a mogłem też zrobić fotę wyposażenia ich furki, bo mieli tam tego trochę :/

No, ale #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Szacun dla straży miejskiej za ekopatrol i profesjonalny sprzęt oraz ludzi, złapali za pierwszym razem w siatkę.

#lublin #strazmiejska #gawron
Pobierz Dezynwoltura - ale akcja Mirki, dziś oszukałem trochę selekcję naturalną w domenie or...
źródło: comment_YZy13BqfzJ27hOZPXmnpvtr7eLWDeeff.jpg
  • 8
@Jestem_Tutaj: Powieźli go do kliniki dla zwierząt przy Uniwersytecie Przyrodniczym, obok wydział weterynarii - podejrzewam, że będzie miał lepszą opiekę niż nie jeden człowiek po złamaniu czegokolwiek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tyle ludzi co tego ptaka mijało samochodami czy pieszo i nikt nawet się nie spojrzał, a widzieli, że skrzydło #!$%@?, a