Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darek-jg napisali, na stronie MSWiA jest info że nie trzeba się będzie z tego rozliczać i dodatku nie dostaną jedynie osoby które mają mieszkanie od miasta lub mieszkanie służbowe, czyli ułamek policjantów @essos
  • Odpowiedz
@essos:

To ile z tym dodatkiem zarbaiają żołnierze?

Sumując wypłatę, mieszkaniówkę(około 1k w moim mieście), trzynastkę, mundurówkę, nagrody, dodatki za urlop to śmiało ponad 7k na rękę. Znajomi co pracują ponad 10 lat ( ma to znaczenie bo za każdy rok dostają procentową podwyżkę i to się sumuje i robi sporą różnicę), ze starszym kapralem wpada w 2 próg podatkowy a to na oko 8500 netto. W polsce B mundurówka
  • Odpowiedz
@ApropoDefakto: W tamtym roku kilkadzieesiat % wzrostu ilosci deportowanych. No i był spadek przestepczowsci obcokrajowców.
No i co wązne info o deportacjach poszło w media, a nie jak wcześniej były bardziej po cichu (nie iwem jakim cudem PIS przegapił propagandowo tę kwestię) . Efekt jest taki, że info o deportach trafiaja na grupy imigrantów w Polsce co jest ostrzeżeniem dla innych, więc działanie jest podwójne usuwamy już łamiących prawo i
  • Odpowiedz