10 letnia gra na handhelda robiona w paincie

nawet dziś na każdym polu złomuje 95% tego co wychodzi na PC i next geny

90% ułomków filtruje już pierwszy dungeon/boss, więc wracają do swojego final fantasy

ebin plot twisty

bittersweet/depressive endings

overall 8+/10
positivementalattitude - >10 letnia gra na handhelda robiona w paincie
nawet dziś na ...

źródło: SMTIV

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutno mi się robi na myśl, że większość graczy nawet nie słyszała o grze Armed & Dangerous z jej świetnymi cutscenkami i najlepszą bronią w historii gier - Shark Gunem.
W sumie dziwne, że przez lata nie powstał sequel. Przepis na hit jest murowany. Tylko trzeba mieć brytyjskie poczucie humoru
#gry #staregry #xxxnieznajo
niegwynebleid - Smutno mi się robi na myśl, że większość graczy nawet nie słyszała o ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#staregry siemano, szukam starej gierki przygodowej, pamietam z niej tylko jedna scene: dwoch chlopow stalo w jaskini i jednen z nich zjadl klocka xd Myslalem ze to Blues Brothers ale to nie to :D gierka z lat 90. albo wczesnych 2000.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@19chk92: nie pomogę ale komentarz dla zasięgu, zbierało się swojego czasu jeszcze karty z Heroes IV i Władcy Pierścieni, o Poksach czy Cartoon Network nie trzeba chyba wspominać
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was kojarzy taką grę, gdzie trzeba było samochodem dostarczyć jakąś paczkę (np. akwarium z rekinem) w określonym czasie i się przy tym nie rozbić? Stara gierka 2D z tego co pamiętam. Zaczęło mi to chodzić po głowie i nie mogę jej znaleźć.
#staregry #gry #pcmasterrace #gaming #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#staregry #grypc

Ehhhh ale bym pograł sobie w takie AirLines 2 gry-online
Szkoda że na kompach z win 7 i wyżej gra kompletnie nie hula. Zna ktoś może jakiś symulator win98 (otwórz w zgodności nie działa gra strasznie tnie i wywala błędy).

Najlepsza gra ever, jeśli mowa o prowadzeniu linii lotniczej.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#staregry Kojarzycie może jak się nazywała taka gierka w której pingwiny/gołębię atakowały wieże (coś jak age of war) i trzeba było myszką je przeciągać i uderząc o siebie? można było też je przecinać. za cholerę nie mogę znależć na necie, nawet żadnych screenshotów z niej w grafice. Była na gry.pl na pewno, ale nie widzę teraz. Możliwe że zniknęła gdy np. miniclip wyłączyło serwery, ale w szoku jestem że nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HuLLaJNoGa: Raczej nie ma. Kilka starych gierek stamtąd brałem, bo miały pliki, które zwiększają kompatybilność z 10 i nie miałem żadnych problemów. Nie pamiętam, czy te gry wymagały jakichś cracków, czy nie, ale cracki czasami są niesłusznie brane za wirusy.
  • Odpowiedz