Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kocurrek32
- 1

Squanchyy
via Wykop- 0
@kocurrek32: Soldat
- 11
Jedna z gier, które są dla mnie czymś więcej niż grą. Mój kulawy PC kupiony w 1991 po upgrade ledwo odpalił ten tytuł. Pamiętam, że dorwałem ten tytuł w grudniu 94 roku, czyli w 7 klasie podstawówki. Nie, to nie był oryginał :)
Język angielski miałem wtedy opanowany, ale koledzy grali ze słownikami na kolanach. To był absolutny majstersztyk. Klimat, sama opowieść, i nasze zajaranie się Blade Runnerem.
W styczniu 95 miałem nowego PC,
Język angielski miałem wtedy opanowany, ale koledzy grali ze słownikami na kolanach. To był absolutny majstersztyk. Klimat, sama opowieść, i nasze zajaranie się Blade Runnerem.
W styczniu 95 miałem nowego PC,
źródło: xxx
Pobierz@Pshemeck Kurde akurat postanowili nie przesuwać daty wydania remakeu jak sie wystrzelalem z kasy i jestem przed wyplata eh
konto usunięte via Android
- 1
@Pshemeck Jako fan 2ki demo mi nie podeszło... ale to pierwsze demo. Kolejna wersja już mi zmieniła perspektywę :) Jako stary gracz 30+ z rozrzewnieniem wspominam dawne czasy. Opisy gier na pudełkowych wydaniach pozwalające wyczuć co się będzie działo... Blood, Total Doom, System Shock...Sklep Vobisu w którym oglądałem pudełkowe wydania gier wydawane przez LEM... Ech. to se ne vrati ... Czas poczekać na wypłatę. ????
2
Powrót do przeszłości: Odkupienie utraconych gier z magazynu CD-Action.

Wyobraź sobie, że masz już wiele lat i pamiętasz czasy, kiedy spędzałeś długie godziny grając w gry na swoim ulubionym komputerze PC. Jednak z biegiem czasu, wiele z Twoich ulubionych gier zniknęło lub zepsuło się, a Ty nie miałeś już szansy na ich ponowny zakup. I wtedy niespodziewanie natknąłeś
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, pamięta ktoś grę strategiczną w której rozstawiało się wojska na mapie?
Była ta stara gierka, stawiałbym że z premierą w okolicy 2002-2004 roku...oddziały rozstawiało się prawdopodobnie z okresu 1-2 wojny światowej na mapie w formie znaczników. Ogólnie to niewiele z tej gry pamiętam, jedyne co w niej robiłem to rozstawiałem te wojska - gra na bank z jakieś gazetki za kilka złotych.
#gry #szukamgry #staregry
Była ta stara gierka, stawiałbym że z premierą w okolicy 2002-2004 roku...oddziały rozstawiało się prawdopodobnie z okresu 1-2 wojny światowej na mapie w formie znaczników. Ogólnie to niewiele z tej gry pamiętam, jedyne co w niej robiłem to rozstawiałem te wojska - gra na bank z jakieś gazetki za kilka złotych.
#gry #szukamgry #staregry
@Lesrley: Kojarzę combat mission, ale tam nie było to w formie znaczników.
- 0
Znacie jakieś serwery Discord o tematyce #retrogaming #staregry? Od czasu tego całego nowego Wykopu mało tutaj przesiaduje
@NieR: Retrogralnia, gryslaw
Pamiętam jak grając w tą gierkę za dzieciaka mega bałem się tych stworów na początku i zanim odważyłem się do nich podejść to mijało kilka dobrych minut na zbieranie odwagi xD
Fajnie w to zagrać po polsku po latach, pomimo że sterowanie mnie słabi i trochę się martwię że się zbyt szybko zirytuję i jednak odpuszczę i nie ukończę tej gry ani razu :x
#staregry #retrogaming #gimbynieznajo
Fajnie w to zagrać po polsku po latach, pomimo że sterowanie mnie słabi i trochę się martwię że się zbyt szybko zirytuję i jednak odpuszczę i nie ukończę tej gry ani razu :x
#staregry #retrogaming #gimbynieznajo

@Lesrley: PS1 najlepsze czasy mrocznych gier, też się jej bałem zawsze, moja ulubiona to Abe's Exoddus i Oddysee
@Lesrley: ja bałem się grać tylko w dwie gry w swoim życiu, pierwsza to był Turok a druga to Nightmare Creatures, ja p------e jak mnie przerażały te potwory na cmentarzu xD
źródło: nightmare-creatures-more-fighting
Pobierz- 0
Mireczki mam flashback z dzieciństwa. Kiedyś jeździłem do chrzesnego i u niego grałem w quake serius sama, i jeszcze jedna taka grę podobna do tych dwóch. Jedynie co mam w głowie to że była dosyć straszna i były różne dziwne bronie. Było takie koło np z kolcami na łańcuchu i się rzucało w potwory. Zna ktoś? #pytaniedoeksperta #gry #staregry #pomocy
Tak nostalglem że muszę
Tak nostalglem że muszę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: rzucanie skrzynkami kojarzy mi się z bluebrothers:]
źródło: the-blues-brothers_6
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 24
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: W kaktusa, albo w przepaść.
6
Historia stworzenia Annihilator Questa Tibia

Take a trip into the past, the present and the future of Tibia The creation of the Annihilator
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: f1c66-16106528293491
Pobierz@zsokiemowocowym: CARL IDIOTA
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy Toca Race Driver 3 w pudełkowej wersji (białe pudełko, kolekcja ExtraKlasyka) ma zabezpieczenie StarForce? Nie wiem, czy instalować ją na Windows 7, bo mogę mieć problemy z systemem. Chodzi mi wyłącznie o opisane konkretne wydanie.
#gry #grykomputerowe #staregry
#gry #grykomputerowe #staregry
- 0
@vulcanitu: dzięki, czyli jeśli dobrze rozumiem, gra w tej wersji powinna posiadać już patch 1.1?
@Rododendroniusz: niby ta
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kodecss: Chikorita to taki śmietnik że nigdy nie powinna być brana pod uwagę ( ͡º ͜ʖ͡º) Gyarados to taki standardzik, odnośnie ognistego to arcanine jest warty rozpatrzenia. W HG/SS zawsze brałem też ampharosa jak typowy antek. Póki nie grasz jakiejś modyfikowanej (utrudnionej) wersji to na fabułę nie musisz budować tak dopracowanego i silnego teamu. Naślęczysz się nad tym żeby potem przesweepować "bossów" w 2 minuty
@kodecss: z reguły startery są powyżej przeciętnej pod względem statystyk i dostępnych ataków. Ale zawsze można wymienić na coś innego, jak Ci się podoba. Nie grałem w HG/SS, ale oryginalna 2 generacja to są chyba najłatwiejsze Pokemony, wszyscy tam mają mocno zaniżony poziom i można to przejść byle czym.
- 15
- 1
źródło: IMG_20230519_202256
PobierzBazarowe spolszczenia zachęcają do wrócenia do starych gier no ale jednak w tym przypadku ciężko mi dłużej pograć w ten tytuł, kompletnie zapomniałem że w tej grze były aż tak duże spadki FPS.
Pamiętam że gra była bardzo trudna, grałem sporo ale w trybie swobodnej jazdy. Po latach nadal jest trudno no ale teraz widzę że trudność polega na makabrycznych spadkach FPS które uniemożliwiają wymijanie samochód i innych przeszkód :x
#ps1
Pamiętam że gra była bardzo trudna, grałem sporo ale w trybie swobodnej jazdy. Po latach nadal jest trudno no ale teraz widzę że trudność polega na makabrycznych spadkach FPS które uniemożliwiają wymijanie samochód i innych przeszkód :x
#ps1

@Lesrley Wyprzedzasz policję o 1 cm.
Policja: Zabić tego śmiecia!
Policja: Zabić tego śmiecia!
- 2
@UlicznyMatador: Takich oficjalnych spolszczeń z dubbingiem jest zaledwie kilka, tutaj masz taką grę z oficjalnym dubbingiem:
https://www.youtube.com/watch?v=qD6jf4Ya3Dw&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwykop.pl%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title
niby jakość o niebo lepsza ale te bazarowe mają też swój urok :)
https://www.youtube.com/watch?v=qD6jf4Ya3Dw&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwykop.pl%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title
niby jakość o niebo lepsza ale te bazarowe mają też swój urok :)
konto usunięte via Wykop
- 0
@rad_kop: w google
- 1
- 0
@Kubeusz89: no byla i po 12 latach bym sobie ją chetnie przypomnial
@HuLLaJNoGa: O kurde! Wiem, że pytasz się o tę stronę i czy bezpiecznie ... Ale opie ONI o kurde ale nostalgłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Mam rozkminę, która nie daje mi spokoju od jakiegoś czasu. Mianowicie, poszukuję gry komputerowej z mojego dzieciństwa. Mogłem w nią grać jakoś w latach 98' - 03'. Pamiętam, że grafika była rysunkowa, była to gra dla dzieci (być może była dodatkiem na płycie do jakiejś gazetki). Na pewno był tam jakiś czarodziej, bo używało się różdżki. Ale najbardziej co pamiętam, to taki kot, który wypowiadał kwestię "Aaaał... Mój nos!". Szukałem pod różnymi
- 1
Graliście w serię gier Syphon Filter?
Miło wspominam trzy pierwsze części na PS1, pamiętam że grając w to za dzieciaka średnio ogarniałem o co chodzi w fabule ale sama gra dawała dużo zabawy, dodatkowo tryb dla dwóch graczy motywował do odblokowywania lokacji i postaci.
Bazarowe spolszczenie mega słabej jakości ale dzięki niemu mam chęci ograć ten tytuł ponownie, choć jak sobie przypominam misje skradane to aż się boję :x
#gry
Miło wspominam trzy pierwsze części na PS1, pamiętam że grając w to za dzieciaka średnio ogarniałem o co chodzi w fabule ale sama gra dawała dużo zabawy, dodatkowo tryb dla dwóch graczy motywował do odblokowywania lokacji i postaci.
Bazarowe spolszczenie mega słabej jakości ale dzięki niemu mam chęci ograć ten tytuł ponownie, choć jak sobie przypominam misje skradane to aż się boję :x
#gry

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@Lesrley: jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa, trzecia część. Filmowe przerywniki, inteyga z której nic nie rozumiałem, konkretny klimat filmów szpiegowskich i bardzo przemyślany gameplay. Polecam każdemu.



























