Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 0

- 1

- 0
A potem gdy dotarłem do klasztoru i chciałem się położyć okazało się że bezi ma koszmary i nie mógł się
źródło: poszukiwacze_01
Pobierz13
Moja gra przeglądarkowa 2D mmo-rpg [Szukam testerów]
![Moja gra przeglądarkowa 2D mmo-rpg [Szukam testerów]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/0b36818e627c6cfe96b4769233863ddc1e5e76c31e3128d37b7486373462dfc9,w220h142.png)
Chciałbym podzielić się moim najnowszym projektem - grą RPG w przeglądarce 2D z elementami średniowiecznymi oraz magii, robocza nazwa "Berserk Quest". Gra oferuje klasyczny gameplay RPG, ale wzbogacony o elementy kraftingu i alchemii. Pracuję nad nią w wolnym czasie łacznie juz ponad 2 lat
z- 4
- #
- #
- #
- #
- 15
@Vigorowicz: ja na VooDoo Banshee a potem na Riva TNT2
I dwa KSG z 2001 również
Mały błąd zrobiłem skanując ten numer 3.. chyba będzie grany CMR 2.0 wieczorem ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://archive.org/details/komputerswiatgry20013
https://archive.org/details/komputerswiatgry20014
źródło: Przechwytywanie
Pobierz- 2
- 0
- 2
Ale będzie szperane. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko co później z tym zrobić?
#retrogaming #staregry
źródło: temp_file.png3791870218666728747
Pobierz
źródło: temp_file.png1824348382613218975
Pobierzpamięta ktoś taką grę na amigę: platformówka w klimacie fantasy, grafika rysunkowa, chodziło się takim brązowym goblinem z uśmiechniętą twarzą, rozwiązywało różne zagadki na planszy (chodziło się w lewo i w prawo, z reguły w dół). Otwierało skrzynki, zbierało dziwne rzeczy: np. "piszczel". Co ciekawe gra miała polskie tłumaczenie. Gra miała bardzo humorystyczny charakter.
#amiga #amigaos #commodore #staregry #retrogaming #retrocomputing

- 2
- 9
#staregry #gry #grypc #nostalgia #pcmasterrace
źródło: maxresdefault
PobierzNie ma ktoś obrazu TEJ płyty? Zdaje się że to był numer z 2001 roku.
Byłbym dozgonnie wdzięczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
#retrogaming #staregry #kaczordonald
źródło: temp_file.png7609864424405484058
PobierzTeraz niestety każda gra jest kopią innej i nic nie zachwyca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
@DrakkainenV: złota era gier, gdy odpalałeś jakiś tytuł i kompletnie nie wiedziałeś czego sie spodziewać i czy może za chwilę nie zobaczysz jakiejś unikalnej mechaniki.
@Clefairy: no tak, bo teraz wcale tak nie ma xd
Teraz niestety każda gra jest kopią innej i nic nie zachwyca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ok, boomer. Po prostu się zestarzałeś albo zatrzymałeś się na gierkach od EA i
@boulderdash @booogus
2
gra z dzieciństwa, nie mogę jej znaleźć
siema, od kilku dni probuje znalesc gierke w ktora gralem w dziecinstwie. Chodzi tutaj o gre, w ktorej jezdzilo sie motocyklem, byly jakby levele i co level jechales innym. Gra byla dosyc stara (gralem jakos moze w 2013 roku), charakterystyczne bylo to ze sterowalo sie myszka, a na srodku ekranu byl
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 13
10
Goal 3 wszystkie gry z serii ⚽

Goal 3 a raczej Kunio-kun no Nekketsu Soccer League, kto pamięta jeszcze tą gierkę?
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
Witam po dłuższej przerwie z 3 numerami Playa z 2001 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://archive.org/details/playc12001
https://archive.org/details/play22001
https://archive.org/details/play32001
źródło: 001
PobierzNiestety, nie przyniosło to żadnej radości, chyba jestem za stary ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Więc jakby ktoś chciał małe, chińskie guano co odpala nes/snes/gba to może napisać. Mogę sprzedać czy zamienić czy coś.
#retrogaming #staregry
źródło: temp_file.png676119010913733728
Pobierz- 15
Już od dawna zanosiłem się na skatalogowanie moich pegasusowych dyskietek z dzieciństwa. I celowo mówię tutaj o dyskietkach ponieważ za dzieciaka ani ja, ani nikt z moich znajomych nie używał słowa "kartridż". Pozwolicie więc że zostanę jak drzewiej na osiedlu mawiali.
Chciałbym co jakiś czas, w wolnej chwili, wrzucić zdjęcie takiej dyskietki z krótkim opisem gry i może historii jej towarzyszącej. Każda jedna to pewien etap mojego 8-bitowego dzieciństwa. Potraktujcie to bardziej
źródło: P1440516
PobierzUtrata punktów energii następuje randomowo, tzn. czasami po skuciu tracisz energię, a czasami nie (wydaje mi się, że mniej więcej 50/50). Rozpoczynamy także z 9-cioma życiami, zamiast ze standardowymi trzema. Sama rozgrywka, przeciwnicy, itp. są jednak tego samego poziomu trudności.
























