Wpis z mikrobloga

@motorbreath87: Najwięcej godzin spędziłem w tym bf, nawet miło wspominam dubbing, miejscami śmieszny jak na tamte lata. A co do multi to jest jakiś mod czy coś i ludzie grają. Wszystko wygląda po staremu. Ale nie wiem o co chodzi, widziałem na jednym z ostatnich odcinków "Kromka" na yt.
@motorbreath87: Ja nie wiem jak myśmy Frapsa tolerowali. Pchanie bezstratnych klatek i minuta rozgrywki ważyła z 1GB. Albo odpalany tylko dla tego miernika FPS bez niczego innego. xD

Całe szczęście że teraz mamy OBSa. ;)
@supra107: Fraps, Xfire i Raptr to była podstawa :P. Ja frapsa używałem właśnie tylko do klatek i czasem screenshotów. Co do nagrywania to pamiętam jak Nvidia uruchomiła tego swojego shadowplaya, i moje wieczne zdziwienie dlaczego mi ciągle ubywa tego miejsca na dysku, aż pewnego razu wchodzę w dokumenty, a tam m.in. dwa 40 GB filmiki z meczu właśnie w BF4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@motorbreath87: Pamiętam takie monitoy, jak wrażenia z grania, nie wiem czy byłbym, wstanie wrócić do takich monitorów, da się jakoś sensownie grać we współczesne gry na nim?.
@Yayra Akurat na tym pc mam ustawiony dual boot XP + Win10, XP wiadomo starsze gry z początku wieku, a z Win10 możesz korzystać normalnie tzn sieć i wszelakie Steamy itd. Co do sprzętu to używam i5 2500k + zależy na co mam ochotę ;) albo 8800GTX/GTX690 w przypadku XPka, albo GTX1070 dla Win10. Kwestia to odpowiednie przejściówki dvi>dsub, albo hdmi>dsub. Wrażenia super, 85hz na tym CRT są chyba nawet przyjemniejsze niż
@z1x2c3: No w moim przypadku to jedyna gra FPS multi w która mam naklepane 1k godzin ( ͡º ͜ʖ͡º), już nie gram, ale co się człowiek nabiegał na kanałach to jego. Gdyby to był inny wydawca to bym nie krakał.. ale po Ubi i EA spodziewam się wszystkiego.