#staregry #nostalgia #gry #callofduty #callofduty1 #cod #kiedystobylo
Kiedyś to było,setki serwerów i tysiące osób do gry, na niektóre serwery nie dało się wejść bo były pełne 52/52.Aktualnie od ponad miesiąca serwer główny wyłączony i już chyba nic się w tej kwestii nie zmieni (,)
Kilka osób próbowało się skontaktować z Activision ale zero odpowiedzi,widocznie
Barakun91 - #staregry #nostalgia #gry #callofduty #callofduty1 #cod #kiedystobylo 
K...

źródło: comment_1664304526mXmf9wAQ1oxb0l9gDIycdo.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cingciangciong: Właśnie przed chwilą zainstalowałem i po 15 minut odinstalowałem Call of Duty 2 ale to nie dla mnie,za dużo kampienia.Praktycznie nikt nie biega z Thompsonem czy MP44 tylko wszyscy siedzą w oknach i kampią ze snajpami.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#gry #staregry #worms #wormsarmageddon #wormsarmagedon

Witajcie, dwie sprawy:

1. ostatnio sobie zainstalowałem Worms Armagedon na steamie, ktoś gra online lub wie jak założyć serwer żeby sobie pograć z wirtualnymi znajomymi? W sensie nie żaden publiczny serwer, a że ja zakładam i daje np IP drugiej osobie i gramy tylko we dwoje. +może ktoś stąd by chciał zagrać?

2. jednak moje dzieciństwo to
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ta gierka była świetna, i ten dreszczyk strachu gdy sąsiad wchodził do tego samego pomieszczania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga część według mnie była bardziej klimatyczna no i było więcej lokacji oraz żarty były bardziej wymyślne, ogólnie szkoda że zamiast zrobić kolejne części to zrobiono jedynie remake, który według mnie nie jest warty zakupu gdy ktoś posiada oryginalną wersje.

#sasiedzizpieklarodem #gry #staregry
L.....y - Ale ta gierka była świetna, i ten dreszczyk strachu gdy sąsiad wchodził do ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba moje największe growe rozczarowanie jeśli chodzi o kontynuacje/spin-offy

The Neverhood to była, i nadal jest, rewelacyjna przygodówka, więc jak się dowiedziałem, że jest druga część to byłem niezmiernie uradowany, niestety okazało się, że tylko na konsoli wyszła druga część, więc musiałem obejść się smakiem, jako hardy pececiarz (nie do końca z mojego wyboru, no ale cóż :P).

Po latach przypomniałem sobie o tym i bez sprawdzania czym dokładnie jest ta gra,
Lookazz - Chyba moje największe growe rozczarowanie jeśli chodzi o kontynuacje/spin-o...

źródło: comment_1663970858VvUuiIqMGLEXIVTQp3BiQS.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lookazz: Jasne, nie dorasta The Neverhood to pięt, ale jak odpaliłem po latach (jestem rocznik '88, Neverhooda przechodziłem pierwszy raz w 1998 i potem wiele, wiele razy), to kurna, lekko nostalgia dopadła. Muzyka trzyma ten sam poziom, cutscenki śmieszne. Sama gra mocno zręcznościowa i trudna momentami.
Wiadomo, że chciałbym kontynuację w formie przygodówki(o Armikrogu nie chcę wspominać i pamiętać), ale niestety nigdy tego nie dostaniemy, więc SkullMonkeys zajmuje też specjalne
  • Odpowiedz
Pamiętacie tą gierkę? :)

Za dzieciaka musiałem udawać przy rodzicach że nie zabijam ludzi przy pomocy tych wszystkich wymyślnych maszyn i narzędzi ale gdy tylko wychodzi z pokoju to szukałem chociażby wiertarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal gra się w tę grę przyjemnie a eliminowanie wrogów na wiele ciekawych sposób nadal daje sporo frajdy :X

#thepunisher #punisher #gry #staregry #
L.....y - Pamiętacie tą gierkę? :)

Za dzieciaka musiałem udawać przy rodzicach że ...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lesrley piękna gra. Ku mojemu zdziwieniu w większości pism growych tytuł dostał przeciętne oceny. Mi się grało miodnie. Najlepsze etapy ten na wyspie i ostatni w więzieniu. A i jeszcze zoo było kozackie.
  • Odpowiedz
Miałem kiedyś Pac-mana na płycie i tam w plikach były chyba jakieś linki na różne strony, na jednej z nich można było znaleźć różne gry typu Snowy czy Foxy Jumper 2, z którego przesyłam screena. Lubiłem w to grać z bratem, zawsze mogliśmy pozwolić sobie tylko na demonstracyjne wersje tych gier ale i tak fajnie się grało.
#gry #nostalgia #staregry
KsyzPhobos - Miałem kiedyś Pac-mana na płycie i tam w plikach były chyba jakieś linki...

źródło: comment_16638596766x6LlPxBLZgL5A0pUFoIvK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach