Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
das boot z 1990

7
Konkurencja dla GTA? Nie, to tylko Driv3r...

Choć z ręką na sercu mógłbym powiedzieć, że w jakiś sposób Driver 3 to moja gra dzieciństwa, to nie da się ukryć, że produkcja była porażką. Wspaniałe kampanie reklamowe, udostępniane gameplaye - to wszystko nie ukryło faktu, że gra była słaba. Dziś w cyklu największych porażek growych...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 1
- 13
Kiedyś to było,setki serwerów i tysiące osób do gry, na niektóre serwery nie dało się wejść bo były pełne 52/52.Aktualnie od ponad miesiąca serwer główny wyłączony i już chyba nic się w tej kwestii nie zmieni (╯︵╰,)
Kilka osób próbowało się skontaktować z Activision ale zero odpowiedzi,widocznie
źródło: comment_1664304526mXmf9wAQ1oxb0l9gDIycdo.jpg
Pobierz- 2
- 2
- 0

Witajcie, dwie sprawy:
1. ostatnio sobie zainstalowałem Worms Armagedon na steamie, ktoś gra online lub wie jak założyć serwer żeby sobie pograć z wirtualnymi znajomymi? W sensie nie żaden publiczny serwer, a że ja zakładam i daje np IP drugiej osobie i gramy tylko we dwoje. +może ktoś stąd by chciał zagrać?
2. jednak moje dzieciństwo to
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Druga część według mnie była bardziej klimatyczna no i było więcej lokacji oraz żarty były bardziej wymyślne, ogólnie szkoda że zamiast zrobić kolejne części to zrobiono jedynie remake, który według mnie nie jest warty zakupu gdy ktoś posiada oryginalną wersje.
#sasiedzizpieklarodem #gry #staregry

- 11
Ja mam dość dużo wspomnień, ale wrzucam Diamond Caves
#staregry
źródło: comment_1664040776CQxMRXR0YJFRHSSmZrt0ap.jpg
Pobierz- 0
35
5 polskich gier, o których (niesłusznie) zapomniano

Pora by porozmawiać o naszych rodzimych growych produkcji. Dziś mniej gadania o Wiedźminie 3, Cyberpunku czy Dying Light. Porozmawiajmy o produkcjach zapomnianych, a mimo tego wartych poznania.
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #
- #
9
EnemyTerritory - Wolfenstein *SERWER Z TAMTYCH LAT*

Witajcie wykopowicze. Przychodzę do Was dziś z grą Wolfenstein: EnemyTerritory. Wraz z ekipą stworzyliśmy serwer z magią tamtych lat. Co wystarczy zrobić aby z nami pograć? Pobierz grę (Linki w komentarzu) Po pobraniu wklej to w konsole /connect 46.29.21.219:27315 KONSOLA= "~" TO POD ESC.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
16
AVGCART - Najlepszy kartridż SD dla 8-bitowego Atari?

Ciekawy gadżet do Atari 8bit - kartridż SD ładujący praktycznie wszystko, od dyskietek, przez kasety, po rzecz jasna kartridże. No i jest też rozszerzeniem pamięci RAM!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
The Neverhood to była, i nadal jest, rewelacyjna przygodówka, więc jak się dowiedziałem, że jest druga część to byłem niezmiernie uradowany, niestety okazało się, że tylko na konsoli wyszła druga część, więc musiałem obejść się smakiem, jako hardy pececiarz (nie do końca z mojego wyboru, no ale cóż :P).
Po latach przypomniałem sobie o tym i bez sprawdzania czym dokładnie jest ta gra,
źródło: comment_1663970858VvUuiIqMGLEXIVTQp3BiQS.jpg
Pobierz- 1
Wiadomo, że chciałbym kontynuację w formie przygodówki(o Armikrogu nie chcę wspominać i pamiętać), ale niestety nigdy tego nie dostaniemy, więc SkullMonkeys zajmuje też specjalne
- 12
#gry #staregry #retrogaming #retro #pcmasterrace #playstation #psx #ps1
źródło: comment_1663967221OABWFNAsWvlLwIKOz4Lm2R.jpg
PobierzZa dzieciaka musiałem udawać przy rodzicach że nie zabijam ludzi przy pomocy tych wszystkich wymyślnych maszyn i narzędzi ale gdy tylko wychodzi z pokoju to szukałem chociażby wiertarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nadal gra się w tę grę przyjemnie a eliminowanie wrogów na wiele ciekawych sposób nadal daje sporo frajdy :X
#thepunisher #punisher #gry #staregry #

- 2
#gry #nostalgia #staregry
źródło: comment_16638596766x6LlPxBLZgL5A0pUFoIvK.jpg
Pobierz























#heheszki #humorobrazkowy #gry #rpg #crpg #staregry #retrogaming #gimbynieznajo
źródło: comment_1664778954pZ2prUlHYMehRV2BGFC6nN.jpg
Pobierz@RZM_4: Wypad do Pandemonium, gówniorzu