Cześć Mirki

Do przedania man konsolę PS2 wersja SCPH-70004

konsola w pełni sprawna, nie zacina się, nie grzeje, ładnie czyta płyty.

w
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako, że brakowało mi takiego portalu... stworzyłem prosty serwis do wymiany komentarzy i opinii na temat ogłoszeń w internecie :)

Po wycieczce 200km w jedną stronę żeby zobaczyć, że motocykl z ogłoszenia wygląda na żywo 3 razy gorzej niż na zdjęciach wkurzyłem się i wziąłem się do roboty.
Oprócz komentowania ogłoszeń przedmiotów używanych może się również przydać w wymianie opinii na temat ogłoszeń o pracę lub ogłoszeń o usługach
Generalnie na złość #januszebiznesu
Enignum - Jako, że brakowało mi takiego portalu... stworzyłem prosty serwis do wymian...

źródło: comment_zcplLKFprSMWTP8OHjEzbWJfc7U4Zlc0.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Generalnie na złość #januszebiznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Enignum: zamysł piękny, ale co jeśli do komentowania dorwą się właśnie janusze? ciężko będzie uczciwym ludziom sprzedać coś dobrego, jak janusze zaczną pisać o nich kłamstwa, bo ktoś nie chciał zejść z ceny o połowę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Hejka, mam na sprzedaż używane skrzydło Icaro instinct te Rozmiar S. Po przeglądzie (03.2019). Rok prod. 2016. Przelatane 10 godzin. za 8000 zł. Chce sprzedać z powodu zmiany wagi. Cena do lekkiej negocjacji. Do kompletu mogę dodać uprząż w rozmiarze M (Cena do uzgodnienia ;D). Odbiór osobisty Wrocław (Psie pole okolice osiedla z parostatkiem).

#sprzedam #paralotniarstwo #paralotnia #latanie
Codeep - Hejka, mam na sprzedaż używane skrzydło Icaro instinct te Rozmiar S. Po prze...

źródło: comment_u70UpCy58AB0ggsExgvKtuBeYePSdvpW.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Codeep: na co zamieniasz?

w ogóle to gdzie w okolicy chodzisz na GH i w ogóle latać? bo tu we Wrocławiu sie nie orientuję w takich sprawach za bardzo...
  • Odpowiedz
Mirki chcę sprzedać swojego #xboxone w wersji 500 GB.

W zestawie znajdują się dwa pady i gry w wersji pudełkowej załączone na zdjęciu. Dodatkowo w wersji cyfrowej jest BF1, Fifa 19 ze składem również widocznym na załączniku. Znajduję się tam także Worms, Gears of War, jakaś bijatyka. Xboxa sprzedaje z kontem.

Powód sprzedaży? Nie mam czasu na niego, leży i się kurzy. Ktoś by pewnie go lepiej wykorzystał a nie tak
Ricx - Mirki chcę sprzedać swojego #xboxone w wersji 500 GB.

W zestawie znajdują s...

źródło: comment_x5A9D2BiCKBby7iyOMWMGCSNWGIHeYeZ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ricx: z gier tylko wiedźmin ma jakąś wartość. Reszta będzie leżeć. Do tego stary kloc i mniejszy dysk. No nie wiem czy to się uda w tej cenie :D
  • Odpowiedz
@Ricx: Ja bym za twoim miejscu wystawił samą konsolę gdzieś za 550 na olx i czekał na jakieś propozycje. 500 to rozsądna suma przy cenach nowych konsol. Za pada pewnie 100 dostaniesz, a jak jest w nienagannym stanie, to może i więcej.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki,
mam na sprzedaż 2 walizki kabinowe Wings w rozmiarze S (wymiary 55x40x23cm). Kolor czarny.
Są to nówki sztuki, nieużywane, zakupione w kwietniu 2019. Mi już niestety się one nie przydadzą bo potrzebowałem na wylot z różowym ale plany się mocno zmieniły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena za jedną 80zł, przy zakupie dwóch będzie rabat :D
Wysyłka kurierem lub jeśli ktoś z #poznan i
Dzangen - Mirki i Mirabelki,
mam na sprzedaż 2 walizki kabinowe Wings w rozmiarze S ...

źródło: comment_ZgUBRwDfqGXtIWmXfDQwlR1pwjbA3dL1.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzangen: Info dla kupujących bo mam takie same, kupione w allegro. Kiepskie kółka, które są dosyć głośne, można je odpiąć i wstawić inne. Moje kółka póki co robią co do niech należy. Walizka robi wrażenie mało wytrzymałej. Poleciałem z nią kilka razy a ido auta czasem wrzucam. Za te cenę walizka jest ok ale ostrzegam, że najsolidniejsza to ona nie jest.
  • Odpowiedz
#sprzedam Iqos 2.4 Plus (ten z bluetooth), kolor czarny. Nowy, zafoliowany fabrycznie, gwarancja obowiązuje od 6 maja. Po zakupie usuwam go ze swoich urządzeń na iqos.pl, a Ty sobie go podpinasz pod swoje konto.
Cena 110zł.
#iqos #rzucaniepalenia oraz #glo, którego stanowczo nie polecam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach