Wpis z mikrobloga

Jako, że brakowało mi takiego portalu... stworzyłem prosty serwis do wymiany komentarzy i opinii na temat ogłoszeń w internecie :)

Po wycieczce 200km w jedną stronę żeby zobaczyć, że motocykl z ogłoszenia wygląda na żywo 3 razy gorzej niż na zdjęciach wkurzyłem się i wziąłem się do roboty.
Oprócz komentowania ogłoszeń przedmiotów używanych może się również przydać w wymianie opinii na temat ogłoszeń o pracę lub ogłoszeń o usługach
Generalnie na złość #januszebiznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dotychczas widziałem takie inicjatywy w specjalnych tematach na osobnych forach/grupach więc myślę, że się może się przydać taka ogólna strona
Uprzedzając ewentualne pytania/domysły: nie, nie będzie możliwości płatnego usuwania komentarzy jak na pewnym znanym portalu dot. lekarzy ;)
Wiem, że design nie powala na kolana - jestem otwarty na propozycje jeśli pomysł się przyjmie ;)

http://www.dajinfo.pl/

Prosiłbym również o wykopanie znaleziska jeśli pomysł się podoba:
https://www.wykop.pl/link/4951073/serwis-do-komentowania-ogloszen-w-internecie/

#motoryzacja #samochody #motocykle #praca #ogloszenie #olx #allegro #sprzedam #kupie #chwalesie #dajinfo
Enignum - Jako, że brakowało mi takiego portalu... stworzyłem prosty serwis do wymian...

źródło: comment_zcplLKFprSMWTP8OHjEzbWJfc7U4Zlc0.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Generalnie na złość #januszebiznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Enignum: zamysł piękny, ale co jeśli do komentowania dorwą się właśnie janusze? ciężko będzie uczciwym ludziom sprzedać coś dobrego, jak janusze zaczną pisać o nich kłamstwa, bo ktoś nie chciał zejść z ceny o połowę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Issac: Z akceptowaniem? Też tak czuję... jak będzie mnóstwo to zmienię sposób na taki, że będą akceptowane z automatu ale dodatkowo możliwość zgłaszania komentarzy ;)
  • Odpowiedz
@Enignum: jeśli chcesz zatwierdzać z automatu, przygotuj listę słów kluczowych, które będą tagować komentarz jako potencjalny spam (czyt. komentarz janusza zachwalający produkt). Minusowanie powinno oznaczać taki komentarz jako niewiarygodny.
Choć z drugiej strony cierpliwość januszy nie zna granic i założą tyle kont, żeby wyplusować swój komentatorski wyrzyg.

btw. cała idea to stąpanie po dość grząskim gruncie.
Poczytaj regulaminy serwisów o charakterze ocen produktów, wystawiania opinii itp.i miej na uwadze przygotowanie regulaminu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Enignum: jeśli to by miało być wygodne, to może jako wtyczka do przeglądarki, jak wchodzisz na ogłoszenie które ktoś skomentował to od razu się wyświetla że są komentarze, albo można od razu dodać jakiś. btw design jest okropny, może wrzuć to w jakiś framework i od razu będzie znośniej i responsywnie?
  • Odpowiedz
jak będzie mnóstwo to zmienię sposób na taki, że będą akceptowane z automatu ale dodatkowo możliwość zgłaszania komentarzy ;)


@Enignum: imo powinienieś jak najwięcej crowdsourcować.
  • Odpowiedz
  • 1
@Enignum mam propozycję co do komentarzy i plusów. Nie rób możliwości zakładania konta czy anonimowego wysyłania komentarzy. Niech będzie możliwość zalogowania się facebookiem albo chociaż kontem google. Wtedy od razu widać czy konto zostało założone chwile temu pod komentarz czy nie ;)
  • Odpowiedz