wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
Słucham sobie podcastów na itunes i w jednym w każdym kolejnym odcinku skipuje mi do następnego gdzieś w środku odcinka. Z innym podcastami wszystko było ok. Nie wiem o co chodzi, ale jest to denerwujące. Jest zaznaczone w odcinku, że zostało ileś minut do końca.
Usuwałem podcast z biblioteki i dalej to samo, inne działają dobrze.
#itunes #komputery #software i też #apple mimo, że
Usuwałem podcast z biblioteki i dalej to samo, inne działają dobrze.
#itunes #komputery #software i też #apple mimo, że
- 0
@wewerwe-sdfsdfsdf: U mnie pomogło Konto > Autoryzacje > Autoryzuj ten komputer i później restart itunes
#windows #windowsxp #software #sterowniki #oprogramowanie #kiciochpyta
Mam komputer z Windows XP NL w maszynie przemysłowej.
Podłączyłem do niego monitor o wyższej rozdzielczości (FHD), ale nic to nie zmienia bo w systemie są tylko sterowniki VGA.
Jak mogę "wykryć" w Windows karta graficzna tam siedzi?
Mam komputer z Windows XP NL w maszynie przemysłowej.
Podłączyłem do niego monitor o wyższej rozdzielczości (FHD), ale nic to nie zmienia bo w systemie są tylko sterowniki VGA.
Jak mogę "wykryć" w Windows karta graficzna tam siedzi?
@SweetDreams: Zainstaluj sterowniki do karty graficznej,tylko musisz wiedzieć jaka karta tam siedzi(możliwe że integra Intela)
- 0
@ZabiliMiZolwia: dzięki, znalazłem już - Intel 946GZ - i niestety poprzednie wersje mają sporo "błędów".
Dopiero 14365bb rozwiązuje najpoważniejszy z rozdzielczością 1682x1050
Dopiero 14365bb rozwiązuje najpoważniejszy z rozdzielczością 1682x1050
Mirki, mam problem z chwilowymi scinkami windowsa 10. Reinstalowalem sterowniki do karty graficznej chyba 5 razy. Problem powstal po wrzuceniu ssd na m.2 Samsunga i instalce tamze nowej windy i zmianie ramu na RipJawsV 32GB w dwoch kosciach. Ram wyglada niby dobrze po testach na memtest. zastanawiam sie czy aby to nie dysk samsunga glupial czy cos. Jakies pomysly co moze byc przyczyna? Co potestowac? Dzisiaj mam w planie podmianke ramow na
@Bogdan1986: Teoretycznie tak, bo w przyszłości silniki gier mogą wykorzystywać więcej dostępnych wątków.
- 3
@Bogdan1986: Oczywiście. Dlatego kupiłem Ryzena 1600, bo sobie mogę za parę lat kupić jakiś procek najmocniejszy z ostatniej generacji na am4 a nie tylko generacja z której mam stary cpu.
Hej jak się tego komunikatu pozbyć ?
Pojawił się pare miesięcy temu po jednej z większych aktualizacji Windows i mnie już do szału doprowadza, co 10 min wyskakuje.
To ten dysk co się tworzy przy instalacji W10, ma 450MB nie wiem co tam jest jakieś rozruchowe chyba graty ?
#windows10 #software #komputery #pytaniedoeksperta
Pojawił się pare miesięcy temu po jednej z większych aktualizacji Windows i mnie już do szału doprowadza, co 10 min wyskakuje.
To ten dysk co się tworzy przy instalacji W10, ma 450MB nie wiem co tam jest jakieś rozruchowe chyba graty ?
#windows10 #software #komputery #pytaniedoeksperta
źródło: comment_n4MX5JyDFYeyf7VSK2vfEVGU4nU1mQbJ.jpg
Pobierz@Dezynwoltura: skoro nie da się litery usunąć z zarządzania dyskami, to zrób to z poziomu narzędzia diskpart https://forum.dobreprogramy.pl/t/ukrywanie-partycji-dysku-w-systemach-windows/333561
@Dezynwoltura: różnica jest taka, że ten dysk (mimo, że ważny), w ogóle nie powinien być widoczny w systemie. Błąd w jednej z aktualizacji spowodował, że została mu przyznana litera dysku, pojawił się w Mój Komputer i system zaczął go traktować jak każdy inny dysk - co jest błędne, bo to nie jest zwykły dysk i np. alarmy o zapchaniu miejsca na dysku w ogóle nie powinny go dotyczyć.
Rozwiązanie @
Rozwiązanie @
- 1
Czy ktoś mi pomoże w uruchomieniu odbiornika sdrsharp w windows 10 hp 64bitowy bo taki komunikat i nigdy nic takiego nie miałem. #software #windows10 #sprzetkomputerowy #oprogramowanie #pomocy #pytanie
źródło: comment_mBFqFzG4roejZWXT8igMG8Ju6bw4z9bX.jpg
Pobierz- 1
- 1
Nie umiem zainstalować virtualbox 5.1.38 i nowszą wersję tak samo w windows10 65bitowym ,Błąd krytyczny #oprogramowanie #software #pomoc #pytanie #virtualbox #www
źródło: comment_T4uBvHP4SXh7X5VRMx6Ajh8HDaoZmZp5.jpg
PobierzKiedyś były problemy problemy przy działaniu z Hyper-V. Sprawdź tu https://www.dobreprogramy.pl/McDracullo/HyperV-i-VirtualBox-na-jednej-maszynie,53622.html albo poszukaj w Google Virualbox i Hyper-V.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#komputery #oprogramowanie #windows #software #pocztapolska
Szukam (najlepiej) darmowej aplikacji na Windows do drukowania na kopertach. Najfajniej, gdyby dało się tam wrzucić znaczek z Envelo nadrukowany od razu, no ale wątpię czy takie coś istnieje. U siebie korzystam z Worda, ale znajomy chciałby po taniości, więc być może macie jakiś inny pomysł.
Szukam (najlepiej) darmowej aplikacji na Windows do drukowania na kopertach. Najfajniej, gdyby dało się tam wrzucić znaczek z Envelo nadrukowany od razu, no ale wątpię czy takie coś istnieje. U siebie korzystam z Worda, ale znajomy chciałby po taniości, więc być może macie jakiś inny pomysł.
- 1
- 2
Ej, gdzie się podziały te linie które aktywowały się jak klawisz TAB nacisnąłeś? Klawiszem TAB przesuwałeś tekst o kilka "skoków" w prawo. A u góry mogłeś decydować o szerokości tego skoku/odstępu. A w wersji OnLine Worda tego nie widze. Jak sobie wyświetlić te rzeczy? O coś takiego mi chodzi: http://prntscr.com/kz0gge A tego nie ma w Wordzie.
#word #excell #internet #informatyka #jezykpolski #
#word #excell #internet #informatyka #jezykpolski #
źródło: comment_VZpBrZIcVI4YvtMt9xPLx1Ha2jVCBypP.jpg
Pobierz- 1
Nie umiem zainstalować odbiornika sdrsharp w virtualbox w kali linux #kalilinux #linux #software #oprogramowanie #sdrsharp #virtualbox #pomocy #pytanie
źródło: comment_I9rYA8tNDS6devkfIx4yjc3oM4130Qx8.jpg
PobierzZnacie jakiś dobry program do przeglądania zdjęć w formacie .arw? Chodzi mi o przeglądanie, a nie wczytywanie pojedynczo zdjecia za zdjeciem. I przy okazji konwerter by sie przydal :)
#fotografia #software
#fotografia #software
- 2
"Serwer proxy działa nieprawidłowo albo adres jest błędny. "
Zarówno na Chromie jak i Edge, internet jest wyłącznie na Operze. Proszę o pomoc
#komputery #informatyka #software
Zarówno na Chromie jak i Edge, internet jest wyłącznie na Operze. Proszę o pomoc
#komputery #informatyka #software
Hej Mirko, tablet zaczął mi się resetować zaraz po załadowaniu systemu. Próby czyszczenia pamięci czy przywracania do ustawień fabrycznych nic nie dają. Tak jakby w ogóle nie reagował na zmianę ustawień. Dodatkowo w trybie naprawy mam taki błąd.
Czy załadowanie firmware przez Odin'a to jedyne wyjście?
#samsung #gtp5110 #firmware #elektronika #software
Czy załadowanie firmware przez Odin'a to jedyne wyjście?
#samsung #gtp5110 #firmware #elektronika #software
źródło: comment_iCRyuY1WtRnXFBVO5E81lJm8nDEJ6SvL.jpg
Pobierz@locheck jedyne słuszne i bardzo proste :)
- 0
@Sztandarsky: dzięki, mam nadzieję że pomoże..
Witam. Szukam aplikacji mobilnej, rejestrującej oraz liczącej kody qr lub kody kreskowe. Aplikacja miałaby jak w temacie liczyć owe kody, sumować je do siebie. Uwzględniając możliwe jak najdokładniej lokalizację i miejscowość danego obiektu. Użytkownicy owej aplikacji mieliby się odbijać na "maszynie do odbijania" owych kodów. Ja, jako administrator, miałbym dostawać powiadomienia o liczbie "odbitych" dziennie kodów z dokładną informacją, w którym obiekcie to nastąpiło i czego dotyczyło zamówienie. Aplikacja musiałaby być w

















#pytaniedoeksperta #grammarly #angielski #internet #software #cebula
Komentarz usunięty przez autora