@wigilius: No nie wierzę ale jak byłem w październiku to jakoś tak dziwnie się oddychało. Mieszkam w bardzo przewiewnym miejscu to czuję takie rzeczy. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mój kolega mówi, że latem nie ma smogu bo jest cieplej i dlatego powietrze jest rzadsze, więc spaliny samochodowe mogą uciec w górę, ot cała tajemnica, a nie kurła zrzucanie winy na jakieś palenie śmieciami, p------o ludzi.

I od setek lat ludzie tak palą, a jakoś jego dziadek żył 93 lata

I że obok jego osiedla nie ma żadnych domów, więc SKĄD NIBY MIAŁBY SIĘ TAM WZIĄĆ TEN SMOG !?

Nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzek: Czyli to nie jest mgła? Przyznam, że się trochę zdziwiłem, jechałem od Dębicy około 18:00, w Rzeszowie lekko siwo, ale nie drapało mnie jakoś po gardle czy coś, więc uznałem, że to chyba wilgoć, zwłaszcza że sporo aut było nieco mokrych.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach