Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Mickson: AIRLY ma dobre pomiary, 1500 zl za urzadzenie i abonament 20 zl/mc
źródło: comment_XtxrKlSdUpZ5IUbIZtT1saZKI810WS5x.jpg
PobierzMój kolega mówi, że latem nie ma smogu bo jest cieplej i dlatego powietrze jest rzadsze, więc spaliny samochodowe mogą uciec w górę, ot cała tajemnica, a nie kurła zrzucanie winy na jakieś palenie śmieciami, p------o ludzi.
I od setek lat ludzie tak palą, a jakoś jego dziadek żył 93 lata
I że obok jego osiedla nie ma żadnych domów, więc SKĄD NIBY MIAŁBY SIĘ TAM WZIĄĆ TEN SMOG !?
Nie
I od setek lat ludzie tak palą, a jakoś jego dziadek żył 93 lata
I że obok jego osiedla nie ma żadnych domów, więc SKĄD NIBY MIAŁBY SIĘ TAM WZIĄĆ TEN SMOG !?
Nie
@Beeercik: no, typowy p0lak
@RoastieRoast: Krk, smog taki że nie widać samochodów z 4 piętra bloku 500%
@xeerxees: U mnie miernik na parapecie, też jakby za mgłą...
źródło: comment_nZUxewv9hsMMhzTpn03d2T6pnqfK4iY0.jpg
Pobierz- 3
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 4
@MissN0b0dy Można kroić nożem, w p---u.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 16
- 4
Samochody? Niska emisja? W Bochni chyba ktoś inny odpowiada za stan powietrza XD
#zanieczyszczeniepowietrza #smog #bochnia
#zanieczyszczeniepowietrza #smog #bochnia
źródło: comment_0SpuzFe3Ri1K6GAfvGbu0KueGrXrQ2Y4.jpg
Pobierz- 71
Wybierających się 11.11 do Warszawy amatorów oprawy typu stadionowego uprasza się apolitycznie i ponad podziałami o przyhamowanie z racami, a zwłaszcza świecami dymnymi. Smog i tak jest jak cholera. Poduszą się wszystkie strony wojny polsko-polskiej.
#warszawa #smog #marszniepodleglosci
#warszawa #smog #marszniepodleglosci
źródło: comment_lwkMtCwrDRBF7hbYpmvVeRYk8cHqqhlq.jpg
Pobierz- 21
#rzeszowskirekordsmogu #smog #rzeszow 2190% normy WHO, fanfary
Tym razem z obrazkiem, żeby nie było
Pierwszy tag do zbanowania jak ktoś sobie nie życzy, będę wklejał tylko jak zauważe wyższa wartość
Tym razem z obrazkiem, żeby nie było
Pierwszy tag do zbanowania jak ktoś sobie nie życzy, będę wklejał tylko jak zauważe wyższa wartość
źródło: comment_eOz2qglU99uUPaJ49L2m7oN8WPlTu7qZ.jpg
Pobierz- 9
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@BrakKontaNaFejsie: To nie jest tylko smog ale też mgła.
@BrakKontaNaFejsie: Bądźmy sprawiedliwi i porównujmy też klimat, wiem że nie jest dobrze ale kiepskie powietrze mają też np Bułgarzy mimo że duzo bliżej równika
#czestochowa #smog #heheszki
Dane oficjalne vs dane niezależne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ten kwadratowy punkt to stacja pomiarowa Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Kółko to czujnik Airly
Dane oficjalne vs dane niezależne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ten kwadratowy punkt to stacja pomiarowa Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Kółko to czujnik Airly
źródło: comment_uNIhx1JwYxUsQbeVyCFz1FMigHm9WU8q.jpg
Pobierz- 0
@znowu_musze_wymyslac: sam kolor Ci nie wystarczy? ;)
źródło: comment_HafURfzl4WRqVXEVVBrt4721pJ6D3CPs.jpg
Pobierz@staryhaliny: ładne i interesujaxe znalezisko































( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_qPnQPmyXMKE787pzdgmyOz4Ncq6QFA2C.jpg
Pobierz@4x80: W innym kraju? W sezonie grzewczym PM2,5 i PM10 są w całym kraju.