@OSH1980: ale właśnie w samyym krakowie pod tym względem nie jest źle, duża część nowego budownictwa podłączona jest do mpec, możesz (albo mogłeś) otrzymać dofinansowanie na wymianę pieca na gazowy, a od przyszłego roku będą kary dla palących drewnem, tak jak mówi @chrystusie w większości to wina wieśniaków spod krakowa, no i zabudowy która utrudnia przepływ powietrza, no ale z tym już nic nie zrobisz, a z wieśniakami tak
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Smog w Polsce istnieje od wielu wielu lat . Pewnie więcej niż nasi rodzicie. A dopiero teraz wszystkim #!$%@? kaloszami i butelkami. A wszystko przez ten głupi raport WHO z 2015 i tej słynnej mapce xD do tego czasu nasze życie było piękne . Teraz ludzie boją się na miasto wychodzić. I na co to komu bylo. A dlaczego #szczecin #smog
Pobierz
źródło: comment_rm0ArZoRV3wWyUXP2UjjRWyxvkWTJ8R5.jpg
@NajwyzszaFormaSztuki: co do łożysk to nie mam jeszcze żadnych objawów, mogę być w błędzie i te łożyska wytrzymają i 10 lat, ale ja w to wątpię. Nic nie zauważyłem, wszystko działa i jest ok.

Nie wolno używać wody mineralnej, wód alkalicznych, wody ze studni ani wody destylowanej itp.

W przeciwnym razie mogłoby dojść do rozwoju grzybów pleśniowych i bakterii.

tyle jest w instrukcji.