Ciekawy artykuł o walce ze smogiem w #krakow i o tym jak przeszkadzał w niej PIS.
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24047389,jak-pis-smog-przepedzal-komentarz.html
Pomyślcie co by było teraz gdyby Majchrowski nie zlikwidował 22tys pieców (pozostało ok 5tys w mieście)
Głosujcie na kogo chcecie. Tylko nie na radnych pisu, zapowiadających złagodzenie walki ze smogiem w Małopolsce. Artykuł w komentarzu.
#smog #polityka #wybory #ciekawostki #neuropa
@DanielPlainview
- Poprzednicy, w tym ci, którzy rządzili tym miastem, nie zrobili nic lub prawie nic w sprawie ochrony powietrza - przekonywał na konwencji wyborczej PiS w Krakowie Mateusz Morawiecki. Panie premierze, "nic" dla powietrza to zrobili działacze PiS z Małopolski, z posłanką Wassermann na czele.
REKLAMA

Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
Premier Mateusz Morawiecki, który w swoich przemówieniach uwielbia odwołania do historii, podczas weekendowej konwencji PiS w Krakowie zarzucił
Tagujcie te wasze wysrywy na temat smogu #smog, bo większość ma to całkowicie w dupie czym oddycha (i sami też mieliście to gdzieś, tylko jakieś 2 lata temu zaczęło być o tym głośno i teraz niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez oczyszczacza powietrza xD czy innego gówna).

Nie pozdrawiam.