#motoryzacja #diesel #polityka #bekazpisu #smog #zima #lpg #afera #pis #rzad #prawo #ekologia #uniaeuropejska #biurokracja #pieniadze
Szukałem informacji o eko nalepkach które miały być przyklejane na samochody w miastach i natknąłem się na ciekawe informacje . Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowy więc również powrót smogu do miast i oto co znalazłem. Według mnie jest to niezła afera że urzędnicy sobie nie radzą z tak prostą sprawą.

Zamiast stref zamkniętych dla samochodów mamy
Mirki i Mirabelki, czy ktoś z Was używał jakiejś maski anty-smogowej do uprawiania sportu "na świeżym" zimowym powietrzu i może coś polecić? Potrzebuję czegoś na rower bo można się udusić w tym lublinie jak tylko robi się chłodniej.
Btw to w ogóle działa? Bo słyszałem głosy że to lipa, że tam za mało jest węgla aktywnego żeby to cokolwiek dało.
Będę wdzięczny za jakieś obiektywne opinie
#sport #smog #rower