#poczta #gmail #siecikomputerowe
Nie mogę wysyłać maili z gmaila na inne skrzynki np. o2, wp... Wczoraj założyli mi światłowód #orange, wcześniej działało bez zarzutów. C-------y i jak rozwiązać problem help pls?
Nie mogę wysyłać maili z gmaila na inne skrzynki np. o2, wp... Wczoraj założyli mi światłowód #orange, wcześniej działało bez zarzutów. C-------y i jak rozwiązać problem help pls?


























Do tej pory miałem styczność z dosyć małymi sieciami np do 200 hostów jakieś vlany itp ale do czego się przydaje i czy się w ogóle przydaje podział sieci na podsieci? Do tej pory nie miałem z tym praktycznej styczności. Zazwyczaj podczas konfigurowania routera adres od ISP zaciągany był przez DHCP później tworzenie sieci wewnętrznej i te sprawy, może mi