Mam SynologyDS218j, którego używam do backupów (mirror dysków z PC), dysk 4TB już prawie zapełniony, więc dokupiłem nowy 8TB, ale za nic nie jestem w stanie rozszerzyć rozmiaru wolumenu. Dysk jest dodany do puli pamięci, wszystko niby działa poprawnie, a nadal mam tyle miejsca ile miałem.
#nas #synology #qnap #chmura #technologia #komputery #serwispc #pcmasterrace #pytaniedoeksperta
#nas #synology #qnap #chmura #technologia #komputery #serwispc #pcmasterrace #pytaniedoeksperta























Drodzy Klienci, w tym magicznym i wyjątkowym okresie życzymy Wam niezapomnianych chwil w gronie najbliższych, dużo uśmiechu, wszelkiej pomyślności oraz wielu sukcesów, zarówno osobistych, jak i biznesowych.
Święta to czas obfitujący w radość, ciepło oraz spokój. Właśnie takich świąt Wam życzymy!
źródło: Wesołych Świąt!
Pobierz