Szanowni panstwo. Na pewno juz tutaj na tagach dlugo siedzicie i wiecie mniej wiecej jakie cechy ma typowa p0lka, czym sie charakteryzuje, jak sie zachowuje, jakimi wartosciami kieruje sie w zyciu itd. Tak samo te wszystkie blackpille i redpille tez wiecie o co chodzi. Mam do was pytanie odnosnie waszego najblizszego otoczenia. Czesc z was ma siostry rodzone czy jakies z rodziny cioteczne albo jakies blizsze kolezanki itp. Czy zauwazyliscie w nich
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kamil-tika: żelazna zasada, więc zakaz ujawniania się. Co do p0lek w otoczeniu na 100% 3 kuzynki
Kocham rimming <3 #s--s #rimming #oswiadczeniezdupy
#oswiadczenie #s--s #zwiazki
4 dzień bez seksu bo jestem zakatarzony i zakaszlany (╥﹏╥)
Super nowy rok, od tego roku mieszkam z dziewczyną, na bank jest mega ze mnie zadowolona (╥﹏╥)
4 dzień bez seksu bo jestem zakatarzony i zakaszlany (╥﹏╥)
Super nowy rok, od tego roku mieszkam z dziewczyną, na bank jest mega ze mnie zadowolona (╥﹏╥)
@siemankooo: nie przejmuj się, na pewno już sobie kogoś, kto ją zaspokaja
konto usunięte via iOS
- 5
@siemankooo a wy sie dobrze tam czujecie? ze 4 dzien bez seksu to taka tragedia?
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pierwszy raz pojawiło mi się takie uczucie jak zazdrość wsteczna o moją obecną, nowa partnerkę. Pomimo, że ja mam więcej - bo 6 partnerek seksualnych za sobą, ona 3 I w tym 1 poważny związek, w którym baaaardzo dużo eksperymentowala i jest po prostu nazwijmy to genialna, to jakoś tak czuję się lekko dziwnie, że większość rzeczy, których ludzie nawet nie spróbują przez całe życie, robiła już wcześniej
Pierwszy raz pojawiło mi się takie uczucie jak zazdrość wsteczna o moją obecną, nowa partnerkę. Pomimo, że ja mam więcej - bo 6 partnerek seksualnych za sobą, ona 3 I w tym 1 poważny związek, w którym baaaardzo dużo eksperymentowala i jest po prostu nazwijmy to genialna, to jakoś tak czuję się lekko dziwnie, że większość rzeczy, których ludzie nawet nie spróbują przez całe życie, robiła już wcześniej
@mirko_anonim: toksycznie to ten partner ma wyglądać w twoich oczach i jej głowie. Widziałeś kiedys kobiete, która faktycznie mówiła o swoim byłym w 100% dobrze?
- 1
Anonim (nie OP): pałuj sie typie
oboje jestescie siebie warci i nie zasługujesz na lepszą
i tak powinienes mieć taką co miała sześciu typów
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
oboje jestescie siebie warci i nie zasługujesz na lepszą
i tak powinienes mieć taką co miała sześciu typów
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
- 79
#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #zwiazki #p0lka #s--s #divyzwykopem
Chłop w lutym kończy 35 lat. Gdy byłem młody myślałem, że będę miał w tym wieku żonę, dzieci. A tu nic. Jedyne na co czekam to na otwarcie salonu masażu dla dorosłych niedaleko mnie. Już jestem na liście oczekujących. Smutne, że mi tak życie nie wyszło.
Chłop w lutym kończy 35 lat. Gdy byłem młody myślałem, że będę miał w tym wieku żonę, dzieci. A tu nic. Jedyne na co czekam to na otwarcie salonu masażu dla dorosłych niedaleko mnie. Już jestem na liście oczekujących. Smutne, że mi tak życie nie wyszło.
@Kopytnik_1: ja mam 33 lvl i jak byłem młody, to wiedziałem, że nie będę miał. Tylko do pewnego wieku cope'owałem, że jestem volcelem.
@Kopytnik_1: Ja to cieszę się, że nie mam dzieci. Kolejny potencjalny przegryw jednak unika dzięki temu bólu bytowania.
- 1
Wszystko zamknięte, więc z nudów włączyłem swój stary laptop i dokopałem się do folderu gdzie trzymałem zdjęcia i amatorskie filmy p---o z moimi byłymi dziewczynami. I trzeba przyznać, że w łóżku były to niezłe szmaciury, co pozwalały na bardzo dużo. Jak to zestawić z tym, że dwie to obecnie żony i przykładne matki, to powstaje zabawny kontrast.
Fajnie tak sobie powspominać bazując na takich pamiątkach.
#wspomnienia #s--s
Fajnie tak sobie powspominać bazując na takich pamiątkach.
#wspomnienia #s--s
konto usunięte via Wykop
- 9
@sergio91: A to rodzaj seksu i sposób jego uprawiania koliduje z byciem prawym człowiekiem? Ciekawe postrzeganie.
@sergio91: wykopki:
narzekają, że polki w łóżku to kłody
też wykopki:
hurr durr, gdzie mam szukać wymarzonej żony dziewicy
xD
narzekają, że polki w łóżku to kłody
też wykopki:
hurr durr, gdzie mam szukać wymarzonej żony dziewicy
xD
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Znacie jakieś strony, gdzie są ogłoszenia o s--s randkach bez żadnych scamów i pobierania opłat za wszystko? Zależy mi na dyskrecji, szukam docelowo panienki do spotkań bez zobowiązań.
#s--s #logikaniebieskichpaskow
─
Znacie jakieś strony, gdzie są ogłoszenia o s--s randkach bez żadnych scamów i pobierania opłat za wszystko? Zależy mi na dyskrecji, szukam docelowo panienki do spotkań bez zobowiązań.
#s--s #logikaniebieskichpaskow
─
ogłoszenia o s--s randkach
@mirko_anonim: spóźniłeś się z 15 lat lekko. Takie coś było możliwe jak kulały social media i stronki randkowe. Dziś jak laskę swędzi c---a to nie musi dodawać żadnych ogłoszeń. Założy tindera albo badoo i sobie wyklika jakiegoś jednego chada spośród 50 kandydatów. Albo sponsora i dodatkowo zarobi.
spóźniłeś się z 15 lat
@De_Fault: @mirko_anonim dokładnie tak. Ogłoszenia to było coś jakieś 15 lat temu, aż trudno uwierzyć co można było wtedy znaleźć.
Dziś nadal można ale raz na pół roku jest jakieś realne,
- 0
Pytanie do #niebieskiepaski i #rozowepaski. Czy w łóżku robicie swoim dziewczynom minetkę? Nigdy tego jeszcze nie robiłem, a jakoś w poprzednich związkach też tego nie robiłem i ciekawi mnie czy tylko ja tak mam?
#zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ankieta
#zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ankieta
Czy będąc w związku robisz swojej kobiecie minetkę?
- Tak 80.8% (126)
- Nie 19.2% (30)
- 14
Okej, według wykopków, najbardziej seksowną i podniecają kobietą z ankiet, które zrobiłem jest Jenifer Aniston, górowała nad większością! Dla mnie Jenifer Aniston jest ładna jednak jednak no nie jest to już młoda kobieta i widać na niej upływający czas! I ma fajne ciało według mnie
#rozowepaski #s--s #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
#rozowepaski #s--s #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
źródło: f820eeb0d9565175a9ef969be35b9aa7_xl
Pobierz- 1
Obiecujesz raj matrymonialny
Mówisz: "Będę w domu jak cień"
Perspektywy kreślisz kolosalne:
Świeże p--o rano co dzień
Trzy posiłki i wyprane wszystko
Mówisz: "Będę w domu jak cień"
Perspektywy kreślisz kolosalne:
Świeże p--o rano co dzień
Trzy posiłki i wyprane wszystko

źródło: temp_file114462586193700705
Pobierz@BlackpillRAW: Ona też chyba do końca biala nie jest
Szkoda że kobiety mają więcej orgazmów od facetów #s--s #zwiazki
- 11
I tak to sie zyje w tej Barcelonce xDDD
źródło: 3780647-76902868-2560-1440a
Pobierz- 0
Laska (samotna matka) 7/10, 23 lata do mnie zarywa w pracy (mam potwierdzenie od jej koleżanki po słowach "bierz ją tygrysie"). Co robić? R----ć krótkoterminowo (do momentu aż nie zacznie próbować robić ze mnie tatusia) czy olać na starcie? W przeszłości była impreziarą, bo na fejsbuku ma polubionych dużo klubów nocnych, a teraz żaliła się w story na Instagramie, że spędza Sylwestra sama pod kocem z herbatką.
#zwiazki #s--s #
#zwiazki #s--s #
jjjjj
- Spróbuj mirek 50.8% (66)
- Olej ją 49.2% (64)
@apfi: Ile razy to będziesz dziś pisał?
konto usunięte via Wykop
- 3
W przeszłości była impreziarą, bo na fejsbuku ma polubionych dużo klubów nocnych, a teraz żaliła się w story na Instagramie, że spędza Sylwestra sama pod kocem z herbatką.
@apfi: wielki red flag. Taka to tylko na jeden raz się nadaje (jak ci nie szkoda knagi na takie karyny) ale nawet jak ją wyruchasz i porzucisz to rozejdzie się wieść po jej koleżankach i zrobią ci piekło w firmie.
2
S--s na łonie natury.

Znaleźli sobie polankę w lesie. Niestety akurat kręciło się sporo grzybiarzy
z- 4
- #
- #
- #
- #
Niebiescy:
- "nie toleruję twojego płaczu, bo to tylko i wyłącznie manipulowanie moimi emocjami i wzbudzanie litości a nie szczery płacz, wiem to bo tak uważam i zdania nie zmienię i masz nie płakać przy mnie w trakcie kłótni bo będę dla ciebie jeszcze bardziej chamski. I nie wmawiaj mi, że nie robisz tego celowo i z premedytacją bo ja wiem lepiej jak to działa, miałem przed tobą kilka kobiet więc nie jesteś
- "nie toleruję twojego płaczu, bo to tylko i wyłącznie manipulowanie moimi emocjami i wzbudzanie litości a nie szczery płacz, wiem to bo tak uważam i zdania nie zmienię i masz nie płakać przy mnie w trakcie kłótni bo będę dla ciebie jeszcze bardziej chamski. I nie wmawiaj mi, że nie robisz tego celowo i z premedytacją bo ja wiem lepiej jak to działa, miałem przed tobą kilka kobiet więc nie jesteś
@AlienFromWenus widzę że fajne zarzutki piszesz. Nawet Ci to wychodzi.
@AlienFromWenus: Piękna projekcja, ale masz racje. Nie ma o czym z toba dyskutować.
Załóżmy taką sytuację. Facet był zdradzany przez swoje wszystkie 3 ex, z prowodu których zaczął leczyć się na depresję. Czwartą różową poślubił, mają dzieci, ona jest mu wierna, dba o niego i o dom, nie kłócą się ale on ma skazę na psychice po zdradach i ją zdradza w akcie zemsty/odgryzienia się różowym za krzywdy. Żona się o tym dowiaduje i nie przyjmuje do wiadomości tłumaczeń, że to z aktu desperacji, że
Jak zachowała się różowa?
- Postąpiła słusznie 66.1% (242)
- Przesadziła trochę 17.2% (63)
- Jak typowa p0lka, ha tfu 16.7% (61)
@AlienFromWenus: Jego przeszłe problemy nie dają mu przyzwolenia na skrzywdzenie kogoś kto był fair wobec niego
@AlienFromWenus Poza separacją od dzieci, wszystko w jak najlepszym porządku.
Krzywdy, które człowieka spotkały w przeszłości mogą uprawniać do współczucia, wsparcia od innych czy zadośćuczynienia od osób krzywdzących, ale nie do tego, żeby komuś niewinnemu j---ć życie. Jak nie radzisz sobie z psychiką to nie wchodzisz w związki i tyle. To nie jest tak, że to się z urzędu należy.
Plus jak gość był zdradzany to doskonale wie jak bardzo to
Krzywdy, które człowieka spotkały w przeszłości mogą uprawniać do współczucia, wsparcia od innych czy zadośćuczynienia od osób krzywdzących, ale nie do tego, żeby komuś niewinnemu j---ć życie. Jak nie radzisz sobie z psychiką to nie wchodzisz w związki i tyle. To nie jest tak, że to się z urzędu należy.
Plus jak gość był zdradzany to doskonale wie jak bardzo to
Rosja robi więcej dla równouprawnienia niż wszystkie zachodnie feministki razem wzięte
https://www.o2.pl/informacje/desperacja-dowodcow-w-rosji-zaczeli-slac-kobiety-na-rzez-6981193476549152a
#przegryw #blackpill #zwiazki #s--s #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka #dickpill #stulejacontent #chad #przegrywpo30tce
https://www.o2.pl/informacje/desperacja-dowodcow-w-rosji-zaczeli-slac-kobiety-na-rzez-6981193476549152a
#przegryw #blackpill #zwiazki #s--s #tfwnogf #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #p0lka #dickpill #stulejacontent #chad #przegrywpo30tce
@Mineciarz69: To akurat jest bardzo dobra wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że Putin tak jak wuja Dżugaszwili stał się prawdziwym feministą. Stalin wysyłał baby w kamasze, na front... i na traktory też. I takie równouprawnienie to huop rozumie.
"Paradoksalnie, to Moskwa niedawno jeszcze oskarżała Kijów o wykorzystywanie kobiet na pierwszej linii frontu."
Wykorzystywanie xD
Wykorzystywanie xD
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema mirki. Takie pytanie z natury damsko męskiej. Ostatnio jak byłem u brata, to była jego żona i córka. Brat na chwilę musiał wyjść, córka siedziała w swoim pokoju, więc zostałem z bratową sam w salonie. Coś tam gadamy i ona podeszła do szafki i wyciągała coś z dołu, a że miała dosyć krótką sukienkę to było widać to i owo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja
Siema mirki. Takie pytanie z natury damsko męskiej. Ostatnio jak byłem u brata, to była jego żona i córka. Brat na chwilę musiał wyjść, córka siedziała w swoim pokoju, więc zostałem z bratową sam w salonie. Coś tam gadamy i ona podeszła do szafki i wyciągała coś z dołu, a że miała dosyć krótką sukienkę to było widać to i owo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja
@mirko_anonim: R----ć, obserwować.
@chalwaklb @mirko_anonim brat po bracie na jednym warsztacie
































Jakie sutki lepsze