Szanowni panstwo. Na pewno juz tutaj na tagach dlugo siedzicie i wiecie mniej wiecej jakie cechy ma typowa p0lka, czym sie charakteryzuje, jak sie zachowuje, jakimi wartosciami kieruje sie w zyciu itd. Tak samo te wszystkie blackpille i redpille tez wiecie o co chodzi. Mam do was pytanie odnosnie waszego najblizszego otoczenia. Czesc z was ma siostry rodzone czy jakies z rodziny cioteczne albo jakies blizsze kolezanki itp. Czy zauwazyliscie w nich
kamil-tika - Szanowni panstwo. Na pewno juz tutaj na tagach dlugo siedzicie i wiecie ...

źródło: Screenshot 2023-07-28 04-03-12

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pierwszy raz pojawiło mi się takie uczucie jak zazdrość wsteczna o moją obecną, nowa partnerkę. Pomimo, że ja mam więcej - bo 6 partnerek seksualnych za sobą, ona 3 I w tym 1 poważny związek, w którym baaaardzo dużo eksperymentowala i jest po prostu nazwijmy to genialna, to jakoś tak czuję się lekko dziwnie, że większość rzeczy, których ludzie nawet nie spróbują przez całe życie, robiła już wcześniej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystko zamknięte, więc z nudów włączyłem swój stary laptop i dokopałem się do folderu gdzie trzymałem zdjęcia i amatorskie filmy p---o z moimi byłymi dziewczynami. I trzeba przyznać, że w łóżku były to niezłe szmaciury, co pozwalały na bardzo dużo. Jak to zestawić z tym, że dwie to obecnie żony i przykładne matki, to powstaje zabawny kontrast.

Fajnie tak sobie powspominać bazując na takich pamiątkach.

#wspomnienia #s--s
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogłoszenia o s--s randkach


@mirko_anonim: spóźniłeś się z 15 lat lekko. Takie coś było możliwe jak kulały social media i stronki randkowe. Dziś jak laskę swędzi c---a to nie musi dodawać żadnych ogłoszeń. Założy tindera albo badoo i sobie wyklika jakiegoś jednego chada spośród 50 kandydatów. Albo sponsora i dodatkowo zarobi.
  • Odpowiedz
Pytanie do #niebieskiepaski i #rozowepaski. Czy w łóżku robicie swoim dziewczynom minetkę? Nigdy tego jeszcze nie robiłem, a jakoś w poprzednich związkach też tego nie robiłem i ciekawi mnie czy tylko ja tak mam?
#zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ankieta

Czy będąc w związku robisz swojej kobiecie minetkę?

  • Tak 80.8% (126)
  • Nie 19.2% (30)

Oddanych głosów: 156

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Okej, według wykopków, najbardziej seksowną i podniecają kobietą z ankiet, które zrobiłem jest Jenifer Aniston, górowała nad większością! Dla mnie Jenifer Aniston jest ładna jednak jednak no nie jest to już młoda kobieta i widać na niej upływający czas! I ma fajne ciało według mnie

#rozowepaski #s--s #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
wakxam - Okej, według wykopków, najbardziej seksowną i podniecają kobietą z ankiet, k...

źródło: f820eeb0d9565175a9ef969be35b9aa7_xl

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obiecujesz raj matrymonialny
Mówisz: "Będę w domu jak cień"
Perspektywy kreślisz kolosalne:
Świeże p--o rano co dzień

Trzy posiłki i wyprane wszystko
Miguelos - Obiecujesz raj matrymonialny
Mówisz: "Będę w domu jak cień"
Perspektywy kr...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Laska (samotna matka) 7/10, 23 lata do mnie zarywa w pracy (mam potwierdzenie od jej koleżanki po słowach "bierz ją tygrysie"). Co robić? R----ć krótkoterminowo (do momentu aż nie zacznie próbować robić ze mnie tatusia) czy olać na starcie? W przeszłości była impreziarą, bo na fejsbuku ma polubionych dużo klubów nocnych, a teraz żaliła się w story na Instagramie, że spędza Sylwestra sama pod kocem z herbatką.

#zwiazki #s--s #

jjjjj

  • Spróbuj mirek 50.8% (66)
  • Olej ją 49.2% (64)

Oddanych głosów: 130

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W przeszłości była impreziarą, bo na fejsbuku ma polubionych dużo klubów nocnych, a teraz żaliła się w story na Instagramie, że spędza Sylwestra sama pod kocem z herbatką.


@apfi: wielki red flag. Taka to tylko na jeden raz się nadaje (jak ci nie szkoda knagi na takie karyny) ale nawet jak ją wyruchasz i porzucisz to rozejdzie się wieść po jej koleżankach i zrobią ci piekło w firmie.
  • Odpowiedz
Niebiescy:
- "nie toleruję twojego płaczu, bo to tylko i wyłącznie manipulowanie moimi emocjami i wzbudzanie litości a nie szczery płacz, wiem to bo tak uważam i zdania nie zmienię i masz nie płakać przy mnie w trakcie kłótni bo będę dla ciebie jeszcze bardziej chamski. I nie wmawiaj mi, że nie robisz tego celowo i z premedytacją bo ja wiem lepiej jak to działa, miałem przed tobą kilka kobiet więc nie jesteś
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Załóżmy taką sytuację. Facet był zdradzany przez swoje wszystkie 3 ex, z prowodu których zaczął leczyć się na depresję. Czwartą różową poślubił, mają dzieci, ona jest mu wierna, dba o niego i o dom, nie kłócą się ale on ma skazę na psychice po zdradach i ją zdradza w akcie zemsty/odgryzienia się różowym za krzywdy. Żona się o tym dowiaduje i nie przyjmuje do wiadomości tłumaczeń, że to z aktu desperacji, że

Jak zachowała się różowa?

  • Postąpiła słusznie 66.1% (242)
  • Przesadziła trochę 17.2% (63)
  • Jak typowa p0lka, ha tfu 16.7% (61)

Oddanych głosów: 366

  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus Poza separacją od dzieci, wszystko w jak najlepszym porządku.

Krzywdy, które człowieka spotkały w przeszłości mogą uprawniać do współczucia, wsparcia od innych czy zadośćuczynienia od osób krzywdzących, ale nie do tego, żeby komuś niewinnemu j---ć życie. Jak nie radzisz sobie z psychiką to nie wchodzisz w związki i tyle. To nie jest tak, że to się z urzędu należy.

Plus jak gość był zdradzany to doskonale wie jak bardzo to
  • Odpowiedz
"Paradoksalnie, to Moskwa niedawno jeszcze oskarżała Kijów o wykorzystywanie kobiet na pierwszej linii frontu."
Wykorzystywanie xD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema mirki. Takie pytanie z natury damsko męskiej. Ostatnio jak byłem u brata, to była jego żona i córka. Brat na chwilę musiał wyjść, córka siedziała w swoim pokoju, więc zostałem z bratową sam w salonie. Coś tam gadamy i ona podeszła do szafki i wyciągała coś z dołu, a że miała dosyć krótką sukienkę to było widać to i owo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach