• 39
Zalajkuj ten wpis, jeśli chcesz być wołany do kolejnych wpisów, aleee... nie gwarantuję, że Cię zawołam, bo nowy Wykop jest na tyle zepsuty, że nie pokazuje mi kto zalajkował moje komentarze na mirko ()

imlmpe - Zalajkuj ten wpis, jeśli chcesz być wołany do kolejnych wpisów, aleee... nie...

źródło: wołaj

Pobierz
  • Odpowiedz
@imlmpe
Też nie działa. Gówniany ten nowy wykop. Aż tak mnie to nie bolało do tej pory ale teraz dotknęło mnie osobiście i uważam że jest gówniany.
  • Odpowiedz
Witajcie #security czy możecie polecić jakąś firmę od audytów bezpieczeństwa firm. Firma nieduża - łącze światłowodowe, vPBX, 20 IP phoneów, tyle samo węzłów końcowych (komputrów klienckich Windows), specjalistyczne oprogramowanie CAD, i nie tylko, kilka VPNów, z usług: poczta, file sharing i może coś jeszcze.

Najlepiej z Łódzkiego ale w sumie to nie wymóg absolutny.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiersiowkaPelnaZiol: Do domu przesada.
@rhqq: Nie no twój domowy routerek nie rozszyje SSLa, nie przeskanuje w locie plików pobieranych przez http/https. Co nie zmienia faktu że można to ogarnąć na jakimś supermicro czy innej energooszczędnej płycie i kupie softu który trzeba ręcznie skonfigurować.
  • Odpowiedz
Mirki gdzie się trzyma w takiej spring bootowej apce hasła?
Potrzebuję admina login i hasło żeby się testy integracyjne wykonały, gdzie uderzam do rest endpointów i zapisuję coś na bazie. To gdzie mam zapisać to hasło i w jakiej formie?

Jak to będzie wyglądało na środowisko testowym, a jak produkcyjnym?

- Rozumiem, że mam utworzyć sobie pliki application-dev.properties, application-prod.properties i tam np. trzymać credentiale, ale właśnie w jakiej formie, bo jak wrzucę na
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takiMirek29: w takim wypadku pozostaje ci podawać takie pojedyncze hasło na poziomie VMki na której będzie to odpalane poprzez dodatkowy zewnętrzny plik konfiguracyjny lub zmienne
  • Odpowiedz