@haxx: No, wtedy wracasz przez inny kraj w Strefie Schengen albo Turcję i masz ~1h w plecy czekania na antygenowy na lotnisku albo 15 minut jak zrobisz na drugi dzień.
  • Odpowiedz
Szukam bazy danych incydentów lotniczych. Gdzieś już to widziałem i… zapodziałem. Fajna strona z opisem i analiza. Od najmniejszych typu bird strike po katastrofy.

#lotnictwo #samoloty #atc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki wiem ze lubicie siedzieć nq trackerach samolotowych, prsed chwilą nad wawa leciały 3 samoloty obok siebie a za chwilę spadał jeden wielki płomień z nieba, ktoś coś wie na ten temat?
#warszawa #samoloty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lecę Wizzairem z Polski do Norwegii. Odprawiłem się online. Wylot jest o godzinie 6:15. Czy jeśli będę na lotnisku o 4:40 to czy to nie będzie za późno? Na karcie pokładowej jest napisane, abym był na lotnisku o 3:45, a o 4:45 jest kontrola bezpieczeństwa. Mam tylko bagaż podręczny.
#lotnictwo #samoloty #pytanie #wizzair
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach