via Wykop Mobilny (Android)
  • 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @ Hrjk: Serdeczne dzięki za wpis. Muszę jednak śpieszyć z drobnym doprecyzowaniem. Widzę piękno życia przy całą jego złożoność, każdy detal, wszystkie drobiazgi. Było chwilami cholernie trudno, ale to jednak cud. Jednak nic, a na pewno nie samo trwanie jest bezwarunkowe, przynajmniej nie dla mnie i nie po tej przeżytej historii. Nie jestem samotny, barmani zbędni. Wierz mi, że to dorosła, zupełnie świadoma decyzja. W końcu i tak nas nie
  • Odpowiedz
@Demon_Maxwella: 1. Gdzie to zasugerowałem że chodzi o Ciebie, teraz dopiero zauważyłem że odp poszła do Ciebie a nie Morelo

Napisane było to ogólnie, bo w Polsce mamy bardzo duże problemy o których ludzie raz że nie rozmawiają, a dwa nie otrzymują odpowiedniej pomocy. A to wynika z tego że nikt w tym temacie nic nie robi. Bo defacto nie ma problemu, I tak koło się zapętla

Jeżeli wydaje Ci
  • Odpowiedz