@pakoraban Nie napisaleś, że masz dwa xd ja swojego r20 przeniosę na stałe do garażu i kupię z30 do domu jak się trafi promka. Poręczne to jest, tylko do auta to bez rury i z małą elektroszczotką.
Co do cvh 3 to takie zabawki niestety ciągną tyle co nic i brak elektroszczotki zupełnie dyskwalifikuje dla mnie ten sprzęt. Ale zaryzykuj, bo w tym budżecie to niestety nic nie znajdziesz
  • Odpowiedz
#rtveuroagd #mediaexpert #dom
Szukam lodówki na raty. W jakim sklepie najlepiej kupić aby te raty sensownie wyglądały? Szukałem to w jednym z sklepów mają po 30zł na miesiąc i nie da się tego zmienić a ja chcę max 10 rat i tyle
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potrzebuje taniej, budżetowej drukarki laserowej. udało mi się znaleźć xerox phaser 3020B za 399 zl i pantum pantum 2500W za 375 zł na #morele, ale patrząc po opiniach to xerox ma więcej dobrych opinii i wydaje sie chyba bardziej sprawdzony. ma tez chyba tańsze i łatwiej dostępne tonery, ale ma niższą rozdzielczość druku. co myślicie o tych modelach i może ktoś z was posiada któryś model, potrzebuje asap
#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, potrzebuje pomocy.

Może jest ktoś z was kto korzystał albo ma jakieś rozeznanie.

Potrzebuje kupić duże AGD do domu, płytę indukcyjna i piekarnik, widziałem kilka zestawów i tak się zastanawiam pomiędzy

Beko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra Miraski prosze o podpowiedz, bede wyposażał kuchnie i szukam sprzetów które beda dobre jakościowo, ale tez będą mialy okreslone funkcje must have to:

1) pieczenie dwoch dań jednocześniej
2) łatwośc czyszenia piekarnika
3) z mikrofali korzystam jako podrzewanie podtraw a nie jakieś grille i inne duperele
4) indukcja - w sumie nie wiem co moze miec co nie miec ma byc dobra nie spalic sie po 4 tygodniach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3 tygodnie czekania na IPhone 16 Pro z Media Expert i nic się nie ruszyło z zamówieniem. Na RTV Euro pojawiły się wczoraj, a dzisiaj już odebrałem. Chyba nie warto zamawiać rzeczy na premierę z #mediaexpert
Pozostał tylko niesmak z wciskaniem przez 10 minut dodatkowego ubezpieczenia na telefon przy odbiorze w salonie xd #apple #rtveuroagd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę o pomoc, bo jestem naprawdę zawiedziony poziomem obsługi. Kupiłem przez internet telewizor w euro RTV AGD. Telewizor został mi dostarczony w poniedziałek 23 września. Telewizor podziałał jeden dzień, tzn 24 września po włączeniu telewizora pojawiła się tylko kreska która po 2-3 minuta zmieni się w plamę na dolnej części telewizora. 25 września zgłosiłem wadę, rękojmię z żądaniem wymiany telewizora. Dzisiaj 3 października przyjechał serwis, zabrał telewizor i powiedzieli że może w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spamer: zgłosiłeś rękojmie a nie odstąpienie od umowy w ciągi 14 dni to do siebie tylko możesz mieć pretensje, jak nie minęło jeszcze 14 dni to pisz do sklepu odstąpienie od umowy, powinni ci dać informację o tym prawie jak również często załączają formularz
  • Odpowiedz
@jempierozki: Gęstość strumienia magnetycznego będzie się różniła w zależności od geometrii cewki, nawet jeżeli strumień pola będzie jednakowy.
Pierwsza cewka z trzech na obrazku będzie najbardziej równomiernie podgrzewać dno garnka. Druga będzie grzała mniej więcej jak tutaj a trzecia już kompletnie nierówno.

Są też kuchenki z "Flexi Zone" czyli brak pól i cała płyta jest pokryta małymi cewkami. W praktyce średnio to się sprawdza co widać na filmie:
https://www.youtube.com/watch?v=7Tt_D0Bii88
BamboszeK - @jempierozki: Gęstość strumienia magnetycznego będzie się różniła w zależ...

źródło: indukcja

Pobierz
  • Odpowiedz
@pusssia: Jak dla mnie spoko, jeśli korzystasz z tej funkcji dual cook to ok, dla mnie ten piekarnik oprócz tego to ma to samo co przecięty Whirpool za 1500zł. W podobnej cenie masz parowego Electroluxa albo Boscha. Okap rewelka, sprzedaje się bardzo dobrze. Zmywarka albo ta co wybrałaś albo EEG69405L z regulowanym płynnie koszem i w lepszej klasie energetycznej.
  • Odpowiedz
Lodówka mi przyjechała, z Euro, i ma wgniotkę na boku. Nie jest jakaś wielka, no ale jak człowiek płaci kilka koła za lodówkę, to miło byłoby dostać produkt bez skaz. W dodatku na tym boku, który będzie eksponowany na kuchnię. Dzwonić do euro w tej sprawie, czy nie ma sensu? Idzie coś ugrać?
#agd #rtveuroagd #lodowka #remontujzwykopem (bo dużo osób z tego tagu kupowało
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeslieDancer u mnie wymienili bez problemu lodówkę z wgnieceniem na nową - już była w domu, po podpisaniu wszystkich potwierdzeń odbioru, ale to było dobrych 5 lat temu
  • Odpowiedz
Mirki stoję przed wyborem sprzętu AGD do domu. W dwóch punktach media expert został mi polecony ten sprzęt poniżej. Czy ten sprzęt jest ok? Coś zmienić i szukać coś innego, czy macie coś do polecenia innych marek? Z góry dziękuję za pomoc.

Pralka electrolux MEW9H178BP
Suszarka electrolux MEW7F149BP
Lodówka hisense RM469N4AFD1
Piekarnik electrolux LOC6H76Z
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@N0wy
Pralka BOSCH WGG242ZEPL,
Suszarka Bosch WQH245B0PL
Pralka była na dobrej promce plus z dwóch urządzeń Bosh zwrócił dodatkowo 1200zł, od 4 miesięcy działają bez zarzutu, suszarka stoi na pralce.
  • Odpowiedz
Mam pytanie bo nie wiem w czym jest problem. Zakupiłem w RtvEuroAGD odkurzacz i przy zakupie zaznaczyłem opcję odbioru zużytego sprzętu. Kurier przyjechał i stwierdził że nie ma podanego adresu na który ma zwrócić sprzęt więc go nie zabierze. Wszedłem na ich stronę i opcja reklamacji tej usługi wygląda jak na screenie - jest niedostępna. Dzwonię na infolinię a tam tylko jakiś bot który każe mi podać numer reklamacji - tej samej
Yerild - Mam pytanie bo nie wiem w czym jest problem. Zakupiłem w RtvEuroAGD odkurzac...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-24 165147

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oto jak sklepy kombinują z cenami i promocjami. Rozglądam się od jakiegoś czasu za nowym monitorem - nic pilnego, po prostu wymiana na większy. Wybrałem konkretny model - cena jakiś miesiąc temu 899 zł w większości sklepów. Poczekałem trochę z zakupem - patrzę i teraz cena od razu w większości sklepów wzrosła do ok. 999 zł w prawie wszystkich sklepach. Pewnie stała praktyka - podnoszą teraz ceny, żeby za chwilę zrobić super
Tino - Oto jak sklepy kombinują z cenami i promocjami. Rozglądam się od jakiegoś czas...

źródło: 044da960609ff065096fa03ae2dc1f3a

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Fattek: Tylko pomijając FV i kartę podarunkową, to i tak różnice cen nówek a używek/poleasingowych w przypadku monitorów są niewielkie - przy nowszych/lepszych monitorach różnica w takim przypadku wychodzi jakieś 5-15%.
  • Odpowiedz
Hej, czy wynaleziono już może jakiś sposób na odzywkiwanie ubrań w sposób błyskwiczny? I nie mam tu na myśli ogromnych suszarek wielkości samej pralki. Mam już tego dość... pierzemy rzeczy nie codziennie tylko raz na tydzień, nasze ulubione koszule ciągle zatem leżą w praniu i czekają na swoją kolej do wyprania. Potrzebuje systemu w którym "robię coś" i np. za 2 godziny odzyskuję noszoną koszulę świeższa, pachnącą. NIe ma jakichś wynalazków już
Bunch - Hej, czy wynaleziono już może jakiś sposób na odzywkiwanie ubrań w sposób bły...

źródło: Parownica nic nie daje, musze kupować ciuchy po dwie sztuki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch: to jest podobny pomysł jak te szampony na sucho - niby działają, ale jednak nie. Po prostu trzeba uprać, jak nie chcesz odpalać pralki to ręcznie upierz i już.
  • Odpowiedz
@Bunch: są pralki które ważą pranie i dobierają ilość wody i chyba czas prania, są krótkie programy, wysokie prędkości wirowania, są prasowalnice do koszul.

https://www.lidl.pl/p/cleanmaxx-prasowalnica-do-koszul-1800-w-00384-1800-w/p100365736?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=sho-sea_pmax_base-all_notset_ao_shop_nf_sl_ao_p-google|pl-epmax-high-score&utmcontent&utmterm&cid=21153696465&gadsource=1&gclid=CjwKCAjwooq3BhB3EiwAYqYoEieLftfBGFF13sEncVgS172tz-X8LpiveGvXc8fCvGPk7wWlrqjqRoCHo4QAvD_BwE

Gx
  • Odpowiedz
Zamówiłem sobie mikrofalówkę.
Zawsze jak coś jest związane z jedzeniem lub higieną to nie kupuje używek, tylko nowe produkty.

Jak paczka do mnie przyszła jednak to widzę, że była otwierana. Została zaklejona taśmą.
Tz. produkt zgaduję z jakiejś wystawy? Bo nie widzę czemu miałby być inaczej przepakowywany.

To
suweren_sudoku - Zamówiłem sobie mikrofalówkę. 
Zawsze jak coś jest związane z jedzen...

źródło: 1666521763810479

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozwalają mnie te sponsorowane opinie w RTV Euro AGD.

Czuję, że to laptop na lata. Szybki, cichy i elegancki – czego chcieć więcej? Doskonały do pracy zdalnej i wieczornego relaksu przy serialach. Polecam


#rtveuroagd #marketing #zakupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jednorazowka: tak szczerze mówiąc to jak czasami wystawiam opinie to podobnie piszę, bo jest minimalny limit znaków w większości sklepów, żeby ludzie nie pisali "ok"
  • Odpowiedz