Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ktokolwiek ogarnie technologię do kontrolowania snów + nagrywarkę do tego - skosi niezłe miliony.
#rozkmina
#rozkmina
Manager z którym mam gadać w sprawie pracy spóźnia się na spotkanie, to zły znak.
#gorzkiezale #rozkmina
#gorzkiezale #rozkmina
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
#rozkmina bierzecie pączki do rączki?
Komentarz usunięty przez autora
@ECONOMISTE: nie, jemy widelcem
Właśnie odkryłem znaczenie słowa dezodorant. dezODORant. Do dzisiaj nie widziałem odoru w dezodorancie.
#rozkmina
#rozkmina
- 4
Cholera tylu ludzi na wykopie a mało kto z moich znajomych w ogóle słyszał o tej stronie. Trochę to dziwne...
#dziwne #wykopowicze #rozkmina
#dziwne #wykopowicze #rozkmina
- 3
@Ziombello: Wg. mnie to nawet lepiej, bo jeszcze ktoś by mnie tu znalazł.
@Ziombello: ja to widzę tak, że ludzie którzy nie spędzają dużo czasu z internetem mają trochę gorzej. Ja np rzadko kiedy miewam problemy ze sposobem załatwiania wielu spraw, w internecie jest wszystko tylko trzeba umieć to znaleźć a jeśli ktoś nie poświęca temu dużo czasu może mieć z tym problemy i w życiu bedzie mu gorzej niż Tobie więc lepiej być nerdem :)
Dodałam do koszyka produkty w pewnym sklepie internetowym. Regulamin określa, ze wszystkie ceny podane na stronie zawierają podatek VAT. W koszyku oprocz produktów, pojawił sie jeszcze koszt dostawy i pozycja pt. "Estimated Sales Tax". Napisałam do sklepu z pytaniem, co to do cholery jest za podatek. babka mi odpisała, cytuje: "Jest to podatek VAT więc wszystko jest ok". Kwota tego niby VATu (estimmated sales tax) wynosi łącznie 3,56 PLN (!). Czy ktoś
- 2
jako, że w większości reprezentujecie młodych ludzi, chciałbym zadać Wam pytanie: Co sądzicie o nazywaniu małych ludzi imieniem po rodzicach ?
#pytaniedowykopkow #pytaniedoeksperta #pytajo #pytanie #pytaniezdupy #jakzyc #ludzie #dylemat #dzieci #odpowiedzialnosc #rozkmina #rodzice #rodzina
#pytaniedowykopkow #pytaniedoeksperta #pytajo #pytanie #pytaniezdupy #jakzyc #ludzie #dylemat #dzieci #odpowiedzialnosc #rozkmina #rodzice #rodzina
#rozkmina Dlaczego nie można by było zrobić oddzielnej olimpiady z dozwolonym dopingiem. System takiej olimpiady mógłby być identyczny jak ten z formuły 1, czyli firmy farmaceutyczne wystawiają swoich zawodników do walki. A to wszystko w kontrolowanych warunkach i bez żadnego krętactwa.
- 2
Za komuny to działki i ziemia były tanie jak barszcz bo ludzie ich nie kupowali bo nie było tak dostępnych kredytów na budowę domów chyba c'nie? No bo na logikę sobie myślał mieszkaniec PRLu: "Na cholerę mi działka, nawet relatywnie tania, skoro i tak nic na niej nie zbuduje - na samej działce mieszkać się przecież nie da". Dlatego ludzie woleli brać mieszkania w wielkiej płycie. Dobra #rozkmina ?
konto usunięte via Android
- 2
Dziwna sprawa, jesli w filmie "Incepcja" jest fragment w ktorym to znajduja sie "glebiej" w stanie niewazkosci i jedynym sposobem by sie wydostac poziom wyzej jest kick czyli w tym przypadku upadek. Jak wiadomo jest to niemozliwe bez grawitacji wiec jeden z bohaterow wsadza pozostalych do windy i ja jakby przecina powodujac jej spadniecie a u bohaterow uczucie spadania [kick]
Pytanie tylko dlaczego winda spada skoro niema grawitacji?
#incepcja #
Pytanie tylko dlaczego winda spada skoro niema grawitacji?
#incepcja #
#rozkmina Skoro dzielenie przez zero jest niewykonywalne lub o ile przyjmiemy ze wynik jest nieskończony to czy jeżeli w grze mam ratio k/d 5/0 to czy to ratio jest nieskończone czy go nie mam?
@Sanooth: u mnie na wydziale profesor sobie swobodnie dzieli przez 0, no ale jest profesorem to kto mu zabroni?
- 0
@miewamkoszmary: Idę spać bo jak tak dalej pójdzie to jeszcze bana zarobię...
#rozkmina
Te nowoczesne gry mają chyba jakąś wmontowaną zdolność samonaprawy, bo mi się jedna naprawiła ...
Te nowoczesne gry mają chyba jakąś wmontowaną zdolność samonaprawy, bo mi się jedna naprawiła ...
Wymagania:
- osoba nieaktywna zawodowo w wieku 15–24 lat
- ukończona szkoła średnia;
Jak osoba w wieku 15 lat może skończyć liceum lub technikum? #rozkmina
- osoba nieaktywna zawodowo w wieku 15–24 lat
- ukończona szkoła średnia;
Jak osoba w wieku 15 lat może skończyć liceum lub technikum? #rozkmina
- 0
Tak mnie teraz naszło, że niedługo będę miała urodziny... 26-ste. Stara się robię...
;__;
#gorzkiezale #rozkmina
;__;
#gorzkiezale #rozkmina
@km48: A jakbyś nie wiedział to 69 to pozycja;D
Siedze se, siedze, pacze a tu 2:44 - jak to się stało? #rozkmina
czasem trzeba zaplusować kilka wpisów na mikro, żeby ludzie widzieli, że ciągle tu siedzisz #rozkmina




















Komentarz usunięty przez moderatora