Wpis z mikrobloga

Czyżbym właśnie patrzył na kolejnego płodnego i udanego Wielkiego Twórcę Muzyki do Anime?

Może póki co jeszcze mniej znanego i mniej powszechnie kojarzonego niż kompozytorzy od serii Ghost in the Shell, Avalonu czy Księżniczki Mononoke, W krainie Bogów, Podniebnej poczty, Ruchomego Zamku, ale...może sporo jeszcze przed nim...

#anime #animedyskusja #rozkmina #muzyka #muzykaelektroniczna
wygolony_libek-97 - Czyżbym właśnie patrzył na kolejnego płodnego i udanego Wielkiego...

źródło: m1vcfsoc

Pobierz
  • 6
@Logytaze noooo...tak jakby, ci dwaj bardziej znani to już obecnie klasycy muzyki filmowej i jedni z zasłużonych w promocji tego gatunku (także wśród "dojrzałych dorosłych" ;-)

Sawano zaś jak widzę lubi się wyróżniać w "okładce" swojej osoby i utworów jego autorstwa, a ja wśród nich z kolei polubiłem kilka "perełek" (i może przypadnie mi do gustu jeszcze ich ileś, a to się za często nie zdarza)
@kinasato Swift jak Swift, ale chyba taka choćby Gaga kiedyś też zaczynała dość skromnie, w kolorowych latach 2000. i nieco już przystarych interfejsach pierwszego YT...choć u niej dzięki grupie odbiorców okres przejściowy do wysunięcia się na wiecznie sławnych muzyków był krótszy