Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
@Zielony34: W ogóle żaden bieg nie wchodzi? To może być nawet manetka. A jeśli jest tylko rozregulowane to nowa linka i pancerz
Witojcie!
Szukam kasku szosowego - płytkiego, aerodynamicznego i najlepiej w czarnym macie. Musi być dostępny na allegro do max równo 200 zł. Możecie coś polecić?
#rowery #rower #gravel #szosa #wykoptribanclub
Szukam kasku szosowego - płytkiego, aerodynamicznego i najlepiej w czarnym macie. Musi być dostępny na allegro do max równo 200 zł. Możecie coś polecić?
#rowery #rower #gravel #szosa #wykoptribanclub
@igorakowiec: ja mam taki: https://www.decathlon.pl/kask-roadr-900-id_8385397.html i w sumie nie narzekam. Jak dla mnie jest wygodny, lekki, regulacja na plus jak zakładasz czapkę/buffa. Plus jest taki, że będziesz miał darmową dostawę i łatwy zwrot jeśli Ci nie przypasuje. Trochę się w nim śmiesznie wygląda... No ale cóż... A jak się sprawdza przy upadku, to na szczęście nie wiem :)
- 0
@mrokita: zamówiony, mam nadzieję że będzie ok bo wyszło mi 58,5 cm na skroniach a kask jest 52-58 cm, a jeszcze pod kask noszę czapeczkę, ale obiawiałem się po prostu gorszego wyglądu większej objętości większego rozmiaru bo i tak w każdym kasku wyglądam jak idiota :D
To czemu od początku tego nie wprowadzili?
@drzuo: kiedyś obręcze były stalowe, czyli 29 to dodatkowa masa i większe ryzyko zcentrowania czy innych awarii, a teraz alu i carbony leciutkie wytrzymałe to zyski przeważyły nad kosztami
@drzuo: Paaanie kiedyś to byli rowery, ludzie na 24" jeździli i komu to przeszkadzało
Hej rowerowe świry #serwisrowerowy #rowery
Wstawiłem sobie dystans z nakrętki i w związku z tym mam 2 pytania
- czy jest coś takiego jak tuleja dystansowa specjalnie do rowerów/ na oś/szybkozłączkę
- jebnie czy nie jebnie?
Wstawiłem sobie dystans z nakrętki i w związku z tym mam 2 pytania
- czy jest coś takiego jak tuleja dystansowa specjalnie do rowerów/ na oś/szybkozłączkę
- jebnie czy nie jebnie?
źródło: comment_15920768064tv8fLgxzg2xwRBWG2T8wx.jpg
PobierzJebnie czy nie jebnie
- Tak 0% (0)
- Nie 14.3% (1)
- Nie wiem - jeździć, obserwować 85.7% (6)
@krytyk__wartosciujacy: Założ koło zamachowe od Ursusa 1921 - zajebiście się na tym jeździ. Cug jest taki, ze rajtuzy z dupska wyrywa.
- 0
@oporopowrotnik91: przyczepka i nóżka nie współgrają ze sobą. mam z zestawu szerszą szybkozłączkę i taki dystans zdecydowanie ułatwia wpinanie i wypinanie przyczepki
Bez niej muszę za każdym razem rozpinać zacisk, rozkręcać, skręcać i zapinać
Bez niej muszę za każdym razem rozpinać zacisk, rozkręcać, skręcać i zapinać
Kolażówka Audi- cena? Jedyne 89 000 zł. Do kupienia np. na Allegro: https://allegro.pl/oferta/rower-audi-sport-racing-bike-51-black-red-8930818013?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_rowery_akcesoria_sport_bicycles&ev_adgr=Rowery+i+akcesoria&gclid=EAIaIQobChMIwauCusT_6QIVzR0YCh3XuAXFEAQYASABEgJ1UvD_BwE
#audi #rowery #samochody #ciekawostki
#audi #rowery #samochody #ciekawostki
źródło: comment_1592076910Lkr51oiu7zE4HSFDYz8odb.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@filip_k: czy to dobry wyczyn? No to jak obniżyć masę auta o 70 kg zachowując wnętrze i wszelkie osłony. Tyle że nie mówimy tu o passacie b5 tylko o mclarenie p1.
Drodzy #rowerzysci, jakiś godny polecenia, TANI #serwisrowerowy #serwis #rower #rowery #naprawarowerow w #bydgoszcz #kujawskopomorskie?
- 1
@WielceSzanownyJasniePanKierowca:https://www.google.com/search?hl=pl-PL&q=klucznik+Bydgoszcz&client=ms-android-xiaomi#trex=m_t:lcl_akp,rc_f:nav,rc_ludocids:5378124143813618941,rc_q:Warsztat%2520Rowerowy%2520%2522Klucznik%2522,ru_q:Warsztat%2520Rowerowy%2520%2522Klucznik%2522,trex_id:ARsxve
No chyba że ktoś robi na lewo to pewnie będzie taniej.
Na bloniu jest też serwis o nazwie Tandem
No chyba że ktoś robi na lewo to pewnie będzie taniej.
Na bloniu jest też serwis o nazwie Tandem
@fimino: również polecam w opór
@Mirkowy_Annon: nawet mój pancerny 25 kilogramowy hiper wzmocniony elektryk ma max obciążenie do 120...
@Mirkowy_Annon:
Jeśli ważąc 200kg chcesz jechać w teren to zostaje już tylko i wyłącznie fat-bike. W Polsce to aktualnie egzotyk, najłatwiej ściągnąć z USA, warto poszukać w UK.
Jeśli ważąc 200kg chcesz jechać w teren to zostaje już tylko i wyłącznie fat-bike. W Polsce to aktualnie egzotyk, najłatwiej ściągnąć z USA, warto poszukać w UK.
- 0
Ostatnio szukam roweru do 1500zł. 70% asfalt, 30% leśne drogi.
Na ten moment zastanawiam się nad KANDS TRAVELER RAPTOR 29. Chyba ma najlepszy osprzęt i koła 29", a z tego co mi wiadomo nie opłaca się iść teraz w 26. Natomiast jest to rower MTB, a ja szukam czegoś pół na pół, co będzie też dawać radę jezdni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jesteście mi w stanie coś fajnego
Na ten moment zastanawiam się nad KANDS TRAVELER RAPTOR 29. Chyba ma najlepszy osprzęt i koła 29", a z tego co mi wiadomo nie opłaca się iść teraz w 26. Natomiast jest to rower MTB, a ja szukam czegoś pół na pół, co będzie też dawać radę jezdni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jesteście mi w stanie coś fajnego
- 2
- 1
@MaxVerstapen: No to jesteś szcześciarzem. Właśnie czytam, na oficjalnej stronie Hamaxa, że model Siesta od tego roku wchodzi z nowym uchwytem. Super, że jest gorszy od poprzedniego. Na aukcji, której kupiłem fotelik jest zdjęcie z tym uchwytem co masz Ty. Odeślę im ten fotelik z powrotem.
389
11-letni dzieciak szalejący na rowerze na torze do zjazdów w Leogang

Vinci Vodan, lat 11 nie boi się ostrych zjazdów na rowerze górskim na torze w Leogang.
z- 80
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mam #kross lvl a2 (rama M, wzrost 179cm), czyli rower #mtb, a jeżdżę głównie po ścieżkach rowerowych i na dalsze wyprawy rowerowe z sakwami głównie po #szosa
W zeszłym roku na wypad Warszawa - Lwów zamontowałem sobie regulowany mostek jak na zdjęciu (110mm 40 stopni+) i pozycja na rowerze zmieniła się na sporo wygodniejszą, ale i tak podczas wyprawy mocno mi drętwiały dłonie.
Zastanawiam się
W zeszłym roku na wypad Warszawa - Lwów zamontowałem sobie regulowany mostek jak na zdjęciu (110mm 40 stopni+) i pozycja na rowerze zmieniła się na sporo wygodniejszą, ale i tak podczas wyprawy mocno mi drętwiały dłonie.
Zastanawiam się
źródło: comment_1592050064P3GO0lj86quxy26WCbxMin.jpg
Pobierz- 1
@modessef1: Jeżeli już próbowałeś wszystkiego pod względem ergonomii rowerowej to przebadaj się pod kątem zmian zwyrodnieniowych albo neurologicznych, to choroba zawodowa u informatyków. Drętwienie dłoni to częsty objaw.
@modessef1: a ja podrzucę Ci pomysł zmiany kierownicy na giętą do tyłu. Są różne kąty, więc trzeba się zastanowić. Natomiast zobacz sam, że jak trzymasz np. kij od szczotki, czy coś podobnego i wyciągniesz ręce prosto, to kij właśnie układa się pod kątem.
Ja sobie taką kierownicę sprawiłem głównie z myślą o skompensowaniu nieco długiej ramy, ale wygoda też się się poprawiła.
Ja sobie taką kierownicę sprawiłem głównie z myślą o skompensowaniu nieco długiej ramy, ale wygoda też się się poprawiła.
źródło: comment_1592053102KKA7WULZ9snEXUfZluiIkz.jpg
Pobierz- 0
Szukam bagażnika rowerowego (tył, koła 28") oraz sakw/kufrów. Poprzedni bagażnik dawno uległ dezintegracji, nie znam się na tym, czy cokolwiek co kupię będzie pasować np. do tanich sakw z olx? Lub jakichś innych innych. W sumie nie wiem czy tanio znajdę coś nienajmniejszego i wodoodpornego.
Rower mam podobny do tego: https://www.onlineveilingmeester.nl/images/800x600/2385/2385_245_0.jpg
#rower #rowery #rowerowalodz #podrozerowerowe #akcesoriarowerowe
Rower mam podobny do tego: https://www.onlineveilingmeester.nl/images/800x600/2385/2385_245_0.jpg
#rower #rowery #rowerowalodz #podrozerowerowe #akcesoriarowerowe
- 0
- 1
#mirki potrzebuje #pomocy w wyborze #rower #rowery
Mieszkam w #uk i w końcu przyszło mi do głowy kupić nam rowery żeby czasem se gdzieś pojeździć.
Rowery głównie do jeżdżenia po twardej nawierzchni. Męski i damski. Mieszkamy w rejonie gdzie jest pełno górek, wzgórz na które trzeba się trochę pomęczyć aby wejść więc szukam czegoś co da radę. Na plus będzie niska waga
Mieszkam w #uk i w końcu przyszło mi do głowy kupić nam rowery żeby czasem se gdzieś pojeździć.
Rowery głównie do jeżdżenia po twardej nawierzchni. Męski i damski. Mieszkamy w rejonie gdzie jest pełno górek, wzgórz na które trzeba się trochę pomęczyć aby wejść więc szukam czegoś co da radę. Na plus będzie niska waga
- 2
@Konata: tu kup a nie w halfordsie... https://www.tredz.co.uk/
Wybralas chyba najgorszy moment na kupno roweru bo ze wzgledu na covida, pore roku przetrzebione wszystko.
Nie masz w pracy jakiegos programu ride to work?
Wybralas chyba najgorszy moment na kupno roweru bo ze wzgledu na covida, pore roku przetrzebione wszystko.
Nie masz w pracy jakiegos programu ride to work?
film z wczorajszego wypadku z tego miejsca
Projektant sobie wymyślił, że rowerzyści się mają teleportować na lewo. W konsekwencji mamy albo wypadki albo łamanie przepisów i jazda ulicą.
Moim zdaniem za bardzo się godzimy na bylejakość w infrastrukturze. Kierowca audi dostanie 500zł mandatu i temat się na tym pewnie zamknie. Do następnego wypadku :(
jest
Projektant sobie wymyślił, że rowerzyści się mają teleportować na lewo. W konsekwencji mamy albo wypadki albo łamanie przepisów i jazda ulicą.
Moim zdaniem za bardzo się godzimy na bylejakość w infrastrukturze. Kierowca audi dostanie 500zł mandatu i temat się na tym pewnie zamknie. Do następnego wypadku :(
jest

- 1
@SpalaczBenzyny: nie chcę umniejszać tutaj niczyjej winy, bardziej zwrócić uwagę na tak często w dyskusji pomijany aspekt, jak właśnie infrastruktura.
Ile mniej wypadków byśmy mieli z gdybyśmy się więcej pochylali nad tym, jak stworzyć bezpieczne warunki. Na etapie planowania można było przewidzieć, że tutaj jest takie combo złych rozwiązań w jednym miejscu, że nie potrzeba było wielu czynników do stłuczki.
Mentalność "jakoś to będzie" oraz instalowanie pseudorozwiązań, byle był dupochron
Ile mniej wypadków byśmy mieli z gdybyśmy się więcej pochylali nad tym, jak stworzyć bezpieczne warunki. Na etapie planowania można było przewidzieć, że tutaj jest takie combo złych rozwiązań w jednym miejscu, że nie potrzeba było wielu czynników do stłuczki.
Mentalność "jakoś to będzie" oraz instalowanie pseudorozwiązań, byle był dupochron
źródło: comment_1591977310axmmzoK1SktGz38Ihhodd2.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora





























Nie chcę kupować byle czego, bo jak cały rower byłby jakości tego koła i opon to jednak lepiej zapłacić więcej. Jakość Atlasa
źródło: comment_1592157727lcGZVLgi9RojaUf5g8Ng8R.jpg
Pobierzpolecam, po mieście pośmigasz, na dalsze wycieczki też jak sobie dołożysz trochę sprzętu, a jakbyś kiedyś chciał to możesz tam w----ć opony jak do mtb i jeździć po lasach