Żyjemy w czasach, żeby przeglądać strony z pełnym RIGCZem należy pobierać ich aplikacje mobilne, plz android mi już wystarczająco dużo zżera RAMu
  • Odpowiedz
Jak wygląda dialog uzytkowników z moderacją?
Zrobiłem znalezisko o tym że moderacja traktuje podobne treści jako duplikaty i że jest to bez sensu. Jaką dostałem odpowiedź? Że popracują nad tym? Że będą uważniej sprawdzali za co wręczają ostrzeżenia i sprawdzali zgłoszenia? Oczywiście że nie. Moderacja zakopała ręcznie znalezisko jako "informacja nieprawdziwa" a jako powód podali że...moderator zakopał bo znaleziska były podobne. Świetna odpowiedź bulwo. Tylko tyle że niczego nie wyjaśnia a pokazuje
k.....3 - Jak wygląda dialog uzytkowników z moderacją?
Zrobiłem znalezisko o tym że ...

źródło: comment_SAa2YoLVjEUaOSdcZBu5pBkcNVraz5hy.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@senorgarcia: Prędzej zbanują ciebie niż tych śmierdzących spamerów. Straszna bida musi być w Wykopie skoro tak ważne są dla nich pieniądze od takiego kałowego portalu służącego do wyprowadzania pieniędzy z Unii. Chyba...że nasz Michaś ma z nim coś więcej wspólnego niż sprzedawanie im reklam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tptak: zastanawiałem się właśnie, gdzie się podział ( ͡º ͜ʖ͡º) Muszę wykroić trochę czasu na pieczenie, bo ostatnio mam dużo różnych zajęć i poza pizzą niczego nie piekłem od kilku miesięcy...
  • Odpowiedz
No nie mogę, ja rozumiem, że jako pyrki macie kompleks naszej Wielkiej Warszawy, ale serio. Zawsze jak się u was na wsi pojawię musicie mi rozwalić auto? Porysować, przebić opony lub wybić szybę? Co wy macie w tym #poznan. Gorzej u was niź w Rosji, Ja rozumiem, że siedziba #wykop do czegoś zobowiązuje, ale dalibyście raz człowiekowi wyjechać ze wsi bez strat. Nawet mogę wam dać #
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DawajDawaj: ej szczerze mówiąc, to nie spotkałam jeszcze żadnego Poznaniaka, który by hejtował Warszawę. A przynajmniej traktował ją jakoś inaczej niż inne miasta. Ale za to wszyscy z Warszawy twierdzą, że Poznań ich nienawidzi XD
  • Odpowiedz