Ma ktoś cennik planów Revolut w formie jakiejś formalnej pricelisty?
Bo to co pokazują pod linkiem to jakaś marketingowa żenada jest. Zero konkretów, limitów, nic o krypto, metalach i giełdzie.
https://www.revolut.com/our-pricing-plans
Czy działając na ryku UE nie muszą podać cen w formie jakiegś regulaminu?
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki! Próbował się ktoś z Was dobić do LIVE AGENT w supporcie Revoluta? Wisi mi kilka transakcji przychodzących, które mają status "przetwarzanie" od ponad tygodnia i nie mogą spłynąć fizycznie na konto.

Irytuje mnie to trochę bo czekam zdecydowanie za długo a porozmawiać z kimś z supportu jest rzeczą niemożliwą.

#revolut
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gustlik: a tak w ogole to skad te przychodzace przelewy? bo wiesz ze platnosci za uslugu / towary na revoluta nie mozna przyjmowac? :> moze dlatego zablokowane?
  • Odpowiedz
Ile trwa weryfikacja konta? Założyłem nowe jakieś pół godziny temu, zeskanowałem co chcieli, zrobiłem selfie i od tego czasu za każdym razem jak uruchamiam aplikację to pojawia się "Weryfikujemy Twoją tożsamość Damy ci znać, gdy będziesz mieć możliwość korzystania z usług Revolut" a pasek postępu weryfikacji zawsze ładuje się do 60% i tam już pozostaje :/

#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut stał się żartem... Po 4 latach użytkowania stwierdzam, że nie daje się z tego gówna korzystać. Aplikacja stała sie jedną wielką reklamą bez funkcji użytkowych. Nie da się DODAĆ NOWEJ KARTY do zasilania konta. Pomoc nie istnieje, nie ma kanałów aby się z nimi skontaktować - na komórce, na kompie, wszędzie po wprowadzeniu pierdyliarda haseł i kodów jest baza wiedzy. Jako jeden z pierwszych fanów tej aplikacji mówię: p-------ć
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#revolut da się gdzieś zobaczyć ile jestem do przodu na dolarze? Bardzo się nieprzejrzysta ta apka zrobiła.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut #gielda

Mirki, co sądzicie o aplikacji giełdowej Revolut po nowym roku i brexicie? Co to oznacza dla nas i czy powinniśmy się ewakuować, czy raczej to nic nie zmienia?

As you know, the UK will formally leave the EU after 31 December 2020. As a result, our trading company, Revolut Trading > Limited (RTL), will no longer be able to passport its services across the EEA from 1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki w co ciekawego wrzucacie teraz? W zwiazki z wyborami moze macie jakies typy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oznacza to, że gdyby Revolut z jakichś przyczyn stał się niewypłacalny, to pieniądze klienta są gwarantowane do równowartości 100.000 euro, tak samo, jak gdyby leżały na kontach w PKO BP lub innym polskim banku. Tym samym Revolut Bank zaczyna działać na takich samych zasadach, jak włoskie Facto, czy łotewski InBank.

najs :D

#revolut #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: do giełdy to się nijak ma bo ta jakoś od nowego roku przestaje być regulowana europejskim prawem, a jedynie amerykańskim i to do jankesów będzie trzeba pisać jeśli nagle znikną ci środki.
  • Odpowiedz
Chce wymienić waluty na revolucie, założyłem konto, swoje mam w PKO, wysłałem z PKO 50pln na próbę do revoluta, za przelew zjadło mi w pko 0,70zl - czy te 0,70zl jest liczone jako jakiś % od tych 50zl czy jest tu jakiś ryczalt za przelew? Wolam EkspertPKO
#revolut #ekspertpko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach