Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1
- 3
@mepps: jak sprzedasz to, a PFE zostawisz, to normalnie rozliczasz jak każdy podatek od zysków kapitałowych
Ja akcje (całe 0,62 xd) trzymam, jest to spółka farmaceutyczna, stawiam ze w następnym roku może rosnąć. W końcu sam Buffett w ten biznes zainwestował. Spółkę obserwuje, nie wykluczam dokupienia.
Myśle ze aktualny spadek jest spowodowany realizacja zysków z otrzymania akcji za free
@Opiart: sprzedajesz jak każda inna akcje
Ja akcje (całe 0,62 xd) trzymam, jest to spółka farmaceutyczna, stawiam ze w następnym roku może rosnąć. W końcu sam Buffett w ten biznes zainwestował. Spółkę obserwuje, nie wykluczam dokupienia.
Myśle ze aktualny spadek jest spowodowany realizacja zysków z otrzymania akcji za free
@Opiart: sprzedajesz jak każda inna akcje
@decentralizacja: Może też ktoś z tagu będzie chciał sprzedać (ja na pewno nie, poza tym nie mam BTC jak wiadomo). Można też w bitcoinomacie kupić bez KYC
- 0
Jak zrobić przelew z #revolut na revolut?
Trzeba podać numer konta, czy jakieś id z aplikacji?
Trzeba podać numer konta, czy jakieś id z aplikacji?
Czy ktoś próbował wypłacać PLNy z bankomatu? Próbowałem dzisiaj w trzech różnych bankomatach i albo od razu wypluwa kartę albo dostaje komunikat ze transakcja nie może zostać zrealizowana. Płacić bezgotówkowo karta za to mogę bez problemu.
#revolut
#revolut
#revolut coś się zmieniło? Zawsze minimalna wpłata to była 20pln a teraz mi pisze,że minimum 50?
Rewolut jest jak darmowy bank? Tzn mam nr konta z którego mogę puścić przelew np do normalnego banku, karte też dają? Czym to się różni w funkcjonowaniu od normalnego banku wytłumaczy ktoś? #revolut
Nie mogę wpłacić hajsu z Apple Pay/Visa od 2h, ma ktoś podobny problem?
#revolut
#revolut
@WracamNadRanem: masz zweryfikowane konto?
- 0
@wesolek1996: wcześniej normalnie działało. Podpiąłem kartę ręcznie i poszło
- 1
- 4
@100x: no jo
@phaxi: generalnie obecnie konto w Revolucie nie jest na Ciebie, bo na starych zasadach Revolut nie jest bankiem. Do tego nie należy do systemu OGNIVO, czyli w teorii komornik czy US nie ma informacji na wyciągnięcie ręki o tym jakie konta masz na Revolucie. Jest jedno ale - chyba, że polski urząd poprosi Revolut o takie informacje. Dlatego nie warto kombinować, bo jak wiadomo w
@phaxi: generalnie obecnie konto w Revolucie nie jest na Ciebie, bo na starych zasadach Revolut nie jest bankiem. Do tego nie należy do systemu OGNIVO, czyli w teorii komornik czy US nie ma informacji na wyciągnięcie ręki o tym jakie konta masz na Revolucie. Jest jedno ale - chyba, że polski urząd poprosi Revolut o takie informacje. Dlatego nie warto kombinować, bo jak wiadomo w
- 2
@cofko: Z ta roznica, ze polski urzad musi wiedziec kogo i o co pytac
Jak nie dasz podstaw do podejrzen ze korzystasz z jakiej uslugi czy to paypal revolut, transferwise czy jakiejs, to jaka oni maj podstawe do pytania instytucji oo..no wlasnie o co. I kto bedzie to robil?
o konto email janusz.dupanusz@buziaczek.eu? na paypalu?
o numer konta bankowego tez kogo maja zapytac jak konto nalezy do revolut bank i pieniadze leza na koncie
Jak nie dasz podstaw do podejrzen ze korzystasz z jakiej uslugi czy to paypal revolut, transferwise czy jakiejs, to jaka oni maj podstawe do pytania instytucji oo..no wlasnie o co. I kto bedzie to robil?
o konto email janusz.dupanusz@buziaczek.eu? na paypalu?
o numer konta bankowego tez kogo maja zapytac jak konto nalezy do revolut bank i pieniadze leza na koncie
- 2
Cześć. W sierpniu (15.08-29.08) moja mama miała odbyć lot z Polski do Turcji (+powrót) liniami Corendon. Lot się nie odbył, tego samego dnia wykonany został telefon na call center, przyszedł od nich mail o anulowaniu lotu i zleceniu zespołu księgowemu wykonania zwrotu pieniędzy. Od tego momentu minęło 3 miesiące, pieniędzy jak nie było tak nie ma. W między czasie (25.10.2020) wysłałem maila z zapytaniem co z tym zwrotem, nie otrzymałem odpowiedzi. Za
@matrxx21: czytałem ze Ryanair odkładał zwroty do pół roku... Trzeba męczyć infolinię. Jeżeli mają jakiś program partnerski to też warto zobaczyć czy nie przyznali na koncie bonu w ramach rekompensaty...
@matrxx21: rób chargeback, szkoda nerwów na użeranie się z linią lotniczą.
- 0
- 1
@letarae: chyba już wystartował, tylko trzeba przejść do revolut banku
ale ogólnie to bym unikał ich kart kredytowych bo oni sa znani z blokowania kont
ale ogólnie to bym unikał ich kart kredytowych bo oni sa znani z blokowania kont
- 0
@rtg_: ja mialem informacje "Kredyty juz tu sa" zeby mnie przeniesli do revolut banku ale nie chce tego robic. Ogolnie dla pewnosci to ja bym wzial taka karte w prawdziwym banku, z oddzialami i wgl
czesć czy dołączyliście do banku #revolut czy nic nie robiliście w apce, pyta się mnie apka czy chce a ja nie wiem #finanse
#revolutbank #banki
#revolutbank #banki
@przepraszamczytenloginjestwolny: Ja tam dołączyłem bo czemu nie
@100x: na to wygląda
źródło: comment_1605794458INatWNLmrXxcXFEM8dsmOL.jpg
Pobierz- 1
Co robię źle albo jak to pominąć?
@pawullon404: nic nie robisz zle, nie da sie pominac, jak przesylasz jakas tam kwote to musza zweryfikowac czy te pieniadze pochodza z legalnego zrodla.
@pawullon404: Nie przejdzie. Z reguły proszą o dosłanie dokumentów pobytu w danym kraju. Możesz się raczej pożegnać z kontem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@modzelem: Wg powyższego wzoru dla straty mamy ujemny podatek, a więc tak. Vateusz Ci wtedy dopłaca, aby pokryć cześć utopionej kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć. Mój kolega zakłada konto revolut i przy próbie przelania hajsu na to konto odsyłają mu pieniądze. Z kolei ja nie mogę mu ani przelać na konto revolut, ani na jego konto rvlt. Wywala błąd oops something wrong. Google pay też nie bangla w jego przypadku. Oczywiście karty, konta itd na niego. Help?
#revolut
#revolut
źródło: comment_1605605926FFeWlC096PWCvRe1LOpvei.jpg
PobierzMirki, mój znajomy ma taką sytuację: jego rodzice mają konto walutowe w polskim BNP Paribas i chcieliby mu regularnie przelewać EUR na jego konto, aby mógł je sobie wypłacić. Jakby założył konto wielowalutowe również w polskim BNP, otrzymywałby te przelewy natychmiastowo i bezpłatnie (w obrębie jednego banku), ale nie wiemy obaj, jak wygląda kwestia i cena przewalutowania w tym banku (wymiany na PLN) oraz późniejszej wypłaty tego w bankomacie (gubię się w
@ms93: tylko śmieszne limity miesięczne,
- 1
































#gielda #revolut
źródło: comment_1605889893UHCy4zoM7VxX9HvRHr5Ayw.jpg
Pobierz