Znacie jakieś alternatywy dla Revoluta, które nie wymagają potwierdzania poprzez skan dowodu? A może udało się komuś potwierdzić konto zamazując przy tym wrażliwe dane na skanie?

#revolut
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, też tak macie / mieliście, że kupiliście akcję na giełdzie w revolucie i nie pojawiają się one na ekranie? W historii transakcji mam, że stan transakcji to wykonano, saldo konta odpowiednio mniejsze a samych akcji nie widzę i nie mogę w żaden sposób sprzedać? Transakcję wykonywałem w poniedziałek.

#gielda #revolut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
Ja ją kupiłem gdy rynek był otwarty, napisałem do supportu i spółka pojawiła się w portfelu
  • Odpowiedz
Czy monese zawiesiło rejestracje z Polski czy jak to jest? Dzisiaj próbując założyć jest niby informacja, że w Twoim kraju nie jest jeszcze dostępne Monese. Dziwne.
#monese #revolut #n26
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dejii: N26 polecam i z Revo też korzystam i też polecam ale do małych kwot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam jeszcze Wirexa, Curve i Cinkciarza ostatnio założyłem, ale jeszcze nie testowałem
  • Odpowiedz
Jak to jest z tą giełdą na #revolut i podatkami ? Chciałem kupić kilka akcji for fun i zastanawiam się jak to później rozliczyć z US ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki sposób są traktowane w banku #millenium wypłaty gotówki z #kartakredytowa #kredyt przy pomocy #blik (bo na kartach kjredytowych Banku Millennium jest zapięty i dostepny Blik jesli ktośnie wie). Transakcja gotówkowa, czy bezgotówkowa (kwestia okresu bezodsetkowego).

Pytam z ciekawości - wiem że #revolut jest całkiem dobrą opcją do tego.

#banki #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@motaboy nie podpinaj do transakcji gotówkowych rachunku KK, bo za taką operację (wypłata z bankomatu) oskubią Cię o prowizje 3,99% min. 9,99 zł. Transakcje bezgotówkowe są objęte okresem bezodsetkowym i zaliczane są do nich płatności kartą, płatności BLIK, przelewy z rachunku.
  • Odpowiedz
@motaboy: w millennium jak ma się kredytówkę to w ustawieniach aplikacji mobilnej banku i w ustawianiach blik wybiera się czy blik ma działać z zwykłym ROR 360 czy kredytówką i są tam rozdrażnione 3 kategorie
bezgotówkowa / gotówkowa / internetowa

Czyli pierwsza jest do sklepów stacjonarnych potem do bankomatów właśnie i 3 do sklepów internetowych.

Tak jak wspominał @FHA96 jak wypłaciłeś BLIKiem w bankomacie i ubyło ci z karty kredytowej
  • Odpowiedz
Mam pare pytan
1. Czy jesli chce sobie za pare zlotych potestowac granie na gieldzie na revolucie i bede mial jakis zysk w stylu 5-10zl to urzad skarbowy wejdzie mi na glowe jesli nie uwzglednie tego w rozliczeniu? Czy maja takie rzeczy w dupie?
2. Czy grajac na gieldzie majac konto maklerskie w polskim banku oni sami wysylaja pit?
3. Czy w jakims polskim banku mozna tez kupowac akcje zagranicznych spolek?
#
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile trwa zanim można wypłacić pieniądze z #gielda #revolut od dawna nie korzystam z apki tradingowej tylko mialem tam jedna pozycje, ktora wreszcie zamknalem, chcialem to wrzucic szybko do normalnego brokera, ale chyba od zamknieia to pewnie kilka dni do mozliwej wyplaty?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, jest jakiś kontakt do nich? Numer telefonu albo coś? Albo jak znaleźć w aplikacji support live? Szukam szukam i znaleźć nie mogę...
#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach