Sprzedałem akcje na #revolut i pieniądze ze sprzedaży mam „pozostawione do rozliczenia”. Czy ja muszę je jakoś rozliczyć, czy trzeba poczekać aż zrobi to revolut? Ile może to trwać? #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@megastulejka: Ja nie, ale znajomy tak, miesiąc mu odblokowywali, bo trzeba wysłać im wszystkie potwierdzenia i dokumenty, żeby udokumentować, że to nie z prania pieniędzy :D

Generalnie unijne przepisy wskazują, że chyba powyżej 3k€ każda kwota może być zatrzymana i prześwietlana przez instytucje ds. prania brudnych pieniędzy, doczytaj, tam powinny być informacje szczegółowe
  • Odpowiedz
@megastulejka: Znajomemu przyblokowali na kilka dni - chcieli jakieś dokumenty, co do grosza zeby się zgadzaly z kwotami itd. Znajomy się w-----ł i jakoś to załatwił ale słabo że przy comiesięcznej pensji jaką sobie tam przelewał to mu zablokowali dostęp do wszystkiego co tam miał (konta walutowe, krypto, akcje).
  • Odpowiedz
Ta aplikacja mnie dobija. Czy dzisiaj macie tak, że jak chcecie kupić / sprzedać akcje to działa tylko opcja kwotowa w $, a nie ilościowa, pozwalająca podać ile akcji chce się kupić? Wczoraj przeinstalowałem aplikację, bo w ogóle nie mogłem jej odpalić. Trochę syf, jak się jeszcze za to płaci w niedarmowym planie.
#revolut #gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę kupić za 100$ ETH przez #revolut. Cena na giełdzie Bitstamp, z której R ma korzystać to 401$. Cena jaką mi R oferuje to 407$. Prowizję jaką powinienem zapłącić to 1,5%. 1,5% ze 100$ to 1,5$. Dlaczego więc różnica między ceną na R, a ceną na Bitstamp to 4x tyle, czyli 6$? Coś mi umknęło?
#revolut #gielda #bitcoin #ethereum
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@aborygo: 401 + 1.5% = 407
Ja tu widzę 1.5% więc nie rozumiem na czym polega problem. Kupując za 100$ dostaniesz pewnie równowartość 98.5$.
  • Odpowiedz
Halo Mirki,
Czy ktoś ma jakiś tani i szybki sposób przelewów z konta EUR na konto CHF w Polsce? Dotychczas korzystałem z #revolut, ale teraz wymyślili opłatę 5€ za przelew.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StaraPlomba: to jeszcze zalezy jakie kwoty robisz. ale santander ma swoj kantor wiec sugerowalbym zobaczyc co sie bardziej oplaca. moze sie oplacac bardziej przelanie euro do santandera i skorzystanie z kantoru zeby zamienic eur na chf. zobacz tez transferwise bordeless. btw poza 5euro revolut teraz ma tez limit 5k pln wymiany darmowej
  • Odpowiedz
@modzelem: Mam w ING. Tylko chodzi mi o sam fakt, że podczas płacenia kartą automatycznie odkłada mi się pewna kwota w sejfie valut. I dla mnie jest to cholernie wygodne. Jeszcze mi zostaje opcja, że co mi się odłoży w smart saver to będę ręcznie przewalutowywał na euro.
  • Odpowiedz
Potrzebuje wyplacic pieniądze z Betclic’a na Revoluta, mecz na revolucie numer konta zaczyna się na GB 2 cyfry i jest REVO i dslej cyfry, na Betclicu muszę podac numer konta zaczynający się na PL, co mogę zrobic?
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartes99: podac lokalny numer dla PLN. ale nie polecam revoluta do wyplacania pieniedzy, przy blokadzie i wypowiedzeniu umowy odsylaja srodki do zrodla. lepiej jest wplacac ze swojego konta / karty
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: przechodzi jednorazówka, ale gdzieś ty był od kilku miesięcy? Niedawno ,bo z tydzień temu, prawie wszystkie gry ( oprócz tych co były w promocji) zostały podniesione o około 40%. To już nie takie eldorado jak niedawno.
  • Odpowiedz
#revolut

2. Zweryfikuj tożsamość.

Zweryfikuj swoje konto Revolut za pomocą zdjęcia dowodu tożsamości.


ok to ja dziękuje XD i ludzie to robią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no jednak bank typu ING to nie jest firemka typu Revolut


@red7000: Bank ING to dokładnie taki sam bank jak Revolut, obydwa podmioty mają licencję bankową. ING jest warty 13 miliardów złotych, Revolut prawie 22 miliardy... także ten...

Każdy bank ma obowiązek zablokować środki jeżeli jest podejrzenie, że pochodzą z przestępstwa itp. Także nie pierdziel głupot, że robi tak tylko Revolut bo to prawo bankowe które obowiązuje wszystkie podmioty.
  • Odpowiedz