XD Revolut zmienił minimalna kwestę doładowania na 50zl? Lol #revolut
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@RitmoXL: a to kutangi, faktycznie
Komentarz usunięty przez autora
Jak długo się czeka na rozliczenie kasy po sprzedaży akcji?
#revolut
#revolut
- 0
dziś chce doładować revolut a minimalne doładowanie to już 50 zł. Jeszcze 4 dni temu doładowałem za 30 zł bez problemu.
#revolut
#revolut
@modzelem: Tak, 20 było zawsze.
Teraz jest 50.
2 czy 3 dni temu dostałem wiadomość, że równają kwoty doładowań. No i zrównali.
Teraz jest 50.
2 czy 3 dni temu dostałem wiadomość, że równają kwoty doładowań. No i zrównali.
Komentarz usunięty przez autora
Mam pytanie co do zlecenia przed otwarciem giełdy na Revolucie. Jeżeli ustawie zlecenie sprzedaży, gdy rynek jest jeszcze zamknięty, to po jakiej cenie akcje zostaną sprzedane? Takiej, jak mam na zleceniu, takiej jak będzie cena na premarkecie tuż przed otwarciem, czy po cenie zamknięcia (to ostatnie to raczej wątpię). Dziękuje za odpowiedź!
#gielda #revolut
#gielda #revolut
to zlecenie to tak jakbyś sobie manualnie kliknął o 15:30, więc cena jak zaraz po otwarciu i czasami może zaskoczyć, bo rynek zaraz po otwarciu jest bardzo zmienny
- 0
@Commandos: dzięki za odpowiedz
- 0
Ma ktoś jakiś arkusz exel do wyliczania PITu z giełdy revolut?
https://pitkalkulator.pl/ jakoś nie chce do końca ze mną współpracować, wylicza od stycznia do maja, a w czerwcowy plik coś źle generuje dane i błąd wyskakuje, że brakuje 0.063251 akcji o_O
#revolut
https://pitkalkulator.pl/ jakoś nie chce do końca ze mną współpracować, wylicza od stycznia do maja, a w czerwcowy plik coś źle generuje dane i błąd wyskakuje, że brakuje 0.063251 akcji o_O
#revolut
@cofko: Czyli zysk/strata * kurs NBP z dnia poprzedzającego dzień otrzymania pieniędzy ? I od tego podatek 18% ?
@cofko: Jak sprzedawałem akcje to pokazywało mi jaki był zysk. Teraz muszę to sam liczyć z tranzakcji zakupu (było ich kilka, po różnym kursie) i tranzakcji sprzedaży (tylko jedna).
Wydaje mi się czy revolut stracił atrakcyjny kurs walut? Wydaje mi się że różnica między kupnem a sprzedażą była mniejsza dzis jest to około 10 groli na eurosku. Chyba że od czegoś innego to zależy albo gadam głupoty XD
#revolut
#revolut
@student_ajeru: Jest weekend.
- 1
@MichaelT128: fak XDD wiem że w weekend kantor zamkniety i są wyższe opłaty ale zapomniałem że dzisiaj niedziela, oyy humor popsuty
Czy ktos z was ma też problem z zasileniem revoluta przez apple paya?
#revolut
#revolut
- 0
@Rogalikznadzieniem: skontaktuj sie z supportem, mi z kredytowej ani z apple pay nie przechodzilo a oni odblokowali
- 0
Dziena - tak zrobię
@vvvariacik: sprawdzałem przed chwilą i u mnie wszystko działa, apka na androidzie po aktualizacji
- 0
@Luxon007:
przeinstalowałem aplikację, rozwiązało problem
przeinstalowałem aplikację, rozwiązało problem
#revolut
Czy za wypłatę złotówek w polskim bankomacie Euronet jest jakaś prowizja? Ewentualnie czy bankomat informuje o niej przed wypłatą? Mowa o wypłacie poniżej limitu 800 zł.
Czy za wypłatę złotówek w polskim bankomacie Euronet jest jakaś prowizja? Ewentualnie czy bankomat informuje o niej przed wypłatą? Mowa o wypłacie poniżej limitu 800 zł.
Halo Mircy
Czy mogę wpłacić pieniądze na konto blikiem używając do tego wpłatomatu innego banku?
Pytam, bo opcja wpłatomat + blik jest dostępna tylko w ING/Millenium/Pekao/BNP Paribas/Getin/Noble a ja mam w #santander .
Nie mogę wpłacić normalnie jak człowiek na konto kartą we wpłatomacie bo nie mam karty do tego konta : p
Zawikłana sytuacja, ale robię tak naokoło bo chciałam wpłacić hajs na #revolut a Revolut + wpłatomat podobno w
Czy mogę wpłacić pieniądze na konto blikiem używając do tego wpłatomatu innego banku?
Pytam, bo opcja wpłatomat + blik jest dostępna tylko w ING/Millenium/Pekao/BNP Paribas/Getin/Noble a ja mam w #santander .
Nie mogę wpłacić normalnie jak człowiek na konto kartą we wpłatomacie bo nie mam karty do tego konta : p
Zawikłana sytuacja, ale robię tak naokoło bo chciałam wpłacić hajs na #revolut a Revolut + wpłatomat podobno w
Pytanie o Revolut Bank. Czy polski fiskus albo komornik może położyć łapę na pieniądzach które tam leżą lub przez Revolut są inwestowane? #revolut #inwestycje
- 4
@geringxes: konta z ktorych korzysta revolut sa kontami technicznymi. Nie jestes przypisany jako wlasciciel konta
Komornik nawet jakby wiedzial o takim koncie, to nie moze zadac do niego dostepu, bo to konto na ktorym jest masa hajsu nie tylko twoja i nie jestes wlascicielem tego konta (i nie widniejesz jako posiadacz, wlasciciel, uzytkownik nigdzie poza wlasnym serwisem revoluta)
Komornik zawsze zajmie pieniadze zanim trafia na konto jak sie zglosi do pracodawcy, ale
Komornik nawet jakby wiedzial o takim koncie, to nie moze zadac do niego dostepu, bo to konto na ktorym jest masa hajsu nie tylko twoja i nie jestes wlascicielem tego konta (i nie widniejesz jako posiadacz, wlasciciel, uzytkownik nigdzie poza wlasnym serwisem revoluta)
Komornik zawsze zajmie pieniadze zanim trafia na konto jak sie zglosi do pracodawcy, ale
- 0
@jaavi666: Ludziom potrafi pobrac z konta nawet 5 razy pieniądze i ich konto dalej jest "suspended".
- 1
- 0
Mirki, czy ktoś z was miał coś podobnego?
Właśnie dostałem powiadomienie z Revoluta o transakcji na 3zł dla "Urban Card Center" (status: pending).
Sęk w tym, że od 2 miesięcy nie jestem w Polsce/Wrocławiu, w dodatku mapa pokazuję Kętrzyn xD
Blokować kartę, czy to jakiś spóźniony rachunek za bilet MPK?
Właśnie dostałem powiadomienie z Revoluta o transakcji na 3zł dla "Urban Card Center" (status: pending).
Sęk w tym, że od 2 miesięcy nie jestem w Polsce/Wrocławiu, w dodatku mapa pokazuję Kętrzyn xD
Blokować kartę, czy to jakiś spóźniony rachunek za bilet MPK?
@Sundutch opóźnieni, i w rozwoju, i w pobieraniu płatności
#revolut czy w revolut mogę mieć wspólne konto z żona czy obaj musimy mieć oddzielne?
Jaki komunikat pojawia sie gdy revolut blokuje konto?
#revolut
#revolut
@JoeyCacuzzo: rozliczasz sie w PL(tam gdzie masz rezydencje podatkowa), mozesz korzystac odrazu z tych pieniedzy
- 0
@PoteznyNick: Okej, dzięki wielkie za objaśnienie
Mam pytanie #revolut . Aby kupić akcje muszę podać swój numer NIP. Tylko, że nie da się? Brakuje jednej cyfry. Czy mogę wpisać swój numer pesel? Dodam, że prowadzę jdg.
#inwestowanie
#inwestowanie
@michal42: no to w takim razie jest bo pesel to właśnie 11 cyfr - rozwiązałeś problem zatem :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@michal42: @MarcinOrlowski: numerem Identyfikacyji podatkowej dla osób fizycznych jest PESEL, NIP obowiązuje tylko dla firm



























#gielda #revolut