Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@MrPawlo112: Co jest
- 0
@drzuo no silent hill na Spotify
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@slozubn: Skonfigurowałem sobie pc na tym pcem idziała elegancko. Potestowałem kilka gierek z win 95 i jest bardzo spoko. Jedyne co, to nie udało mi się odpalić gta 1, reszta śmiga jak złoto.
- 2

4
Muzyka z Silent Hilla 2-4 oficjalnie na Spotify

Fani Silent Hilla mogą przygotować swoje słuchaweczki, gdyż ścieżka dźwiękowa kultowej dwójki, trójki i czwórki jest dostępna na Spotify (。◕‿‿◕。)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
W doomowym świecie doomowe sprawy
Marne życie i zabawy
Są codzienne awantury
Nie ma dnia bez ostrej "rury"
Cyber Demon biega na bosaka
Marne życie i zabawy
Są codzienne awantury
Nie ma dnia bez ostrej "rury"
Cyber Demon biega na bosaka

- 4
No to pogramy trochę. Zapraszam na stream z Civilization II!
https://www.twitch.tv/osh1980
#staregry #retrogaming #civilization #strategie #stream #oshgra
https://www.twitch.tv/osh1980
#staregry #retrogaming #civilization #strategie #stream #oshgra

Mirki od #nintendo #retrogaming
Mam DS Lite w którym chciałbym wymienić zawias z górną częścią obudowy, ew. całą obudowę na przezroczystą.
Macie może jakieś sprawdzone źródło np. na ali?
W PL zawias 13 zł, do tego obudowy tylko w komplecie i też wydają mi się niezbyt tanie...
Mam DS Lite w którym chciałbym wymienić zawias z górną częścią obudowy, ew. całą obudowę na przezroczystą.
Macie może jakieś sprawdzone źródło np. na ali?
W PL zawias 13 zł, do tego obudowy tylko w komplecie i też wydają mi się niezbyt tanie...
@Malinozaur: na ali jest bezpieczniej niz na allegeo, na ali sprzedawca hajsu nie zobaczy dopuki nie klikniesz, ze z zamowieniem jest wszystko jak chciales.
- 0
@Kryspin013
Po 13 to zawiasy. + wysyłka ofc...
Obudowy po 30 ale całe, a ja chcę tylko front górnej części.
Po 13 to zawiasy. + wysyłka ofc...
Obudowy po 30 ale całe, a ja chcę tylko front górnej części.
7
3dSen PC - dostępne od dziś na steam po 5 latach rozwoju. Gry z Pegasusa w 3D

Projekt rozwijany od 5 lat, który w czasie rzeczywistym przetwarza gry z pegasusa i generuje je w postaci 3D. Wygląda niesamowicie. Od dzis dostepne rowniez na steam.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 9
Jak już jest taka moda na remake i remastery to ja bym chętnie ograł odświeżone wersje kilku strzelanek Monolith, chociażby serię No One Lives Forever z prequelem Contract J.A.C.K. Pierwszy F.E.A.R. z dodatkami również mogliby odświeżyć.
Ech, marzenia.
#staregry #retrogaming #nostalgia #gry #pcmasterrace
Ech, marzenia.
#staregry #retrogaming #nostalgia #gry #pcmasterrace
źródło: comment_1592516024K6qqaXm4yOHQgJHF59bLZG.jpg
Pobierz@Lookazz: no właśnie Monolith coś cicho siedzi to po pierwsze. A po drugie to chyba za bardzo nie lubią powracać do starych tytułów. Ja najbardziej chciałbym nowe shogo i blooda.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gry #pcmasterrace #gothic #rpg #retrogaming
Hahahaha brakowało mi tego
Idę Cavalornowi rude zakosić xD
Hahahaha brakowało mi tego
Idę Cavalornowi rude zakosić xD
źródło: comment_1592511040KaWJ7XUILXlVuDFlqeeadK.jpg
Pobierz11
Eye of the Beholder Trilogy

ZA DARMO NA GOGu.
z- 3
- #
- #
- #
- #
Eye of beholder
Ktoś wczoraj wspominał o tej świetnej retro grze. Przez dwa dni darmowa na #gog #retrogaming #rozdajo
https://www.gog.com/game/forgotten_realms_the_archives_collection_one?pp=df977a48f2a8bd3b1f399855135dc28faaaf09be
Ktoś wczoraj wspominał o tej świetnej retro grze. Przez dwa dni darmowa na #gog #retrogaming #rozdajo
https://www.gog.com/game/forgotten_realms_the_archives_collection_one?pp=df977a48f2a8bd3b1f399855135dc28faaaf09be
- 8
Jeżeli chodzi o FPSy z lat 90., to wszyscy pamiętają Dooma, Duke Nukema 3D albo Quaka. A czy jakiś Mirek/Mirabelka zna Rise of the Triad?
#retrogaming #fps #grajzwykopem #riseofthetriad
#retrogaming #fps #grajzwykopem #riseofthetriad
źródło: comment_1592289668s5HWR18QxDSuX55TRsssQA.jpg
Pobierz- 8
@TrollingMasterNinja: Też znam - jest też wersja z 2013.
BTW. Jest jeszcze Blood (też chyba mniej znany) z tamtych czasów.
BTW. Jest jeszcze Blood (też chyba mniej znany) z tamtych czasów.
źródło: comment_1592291759ZUlV4kWMT600CbP2aA2MK2.jpg
Pobierz- 7
Ma ktoś może z mirków gry z serii Call of Duty na sprzedaż? Chodzi mi o części wydane przed czwórką.
Poszukuje głównie:
Cod 2 x360
Cod 3 x360/ps3
Cod 2: Big Red One Ps2
Cod Finest Hour Ps2
Poszukuje głównie:
Cod 2 x360
Cod 3 x360/ps3
Cod 2: Big Red One Ps2
Cod Finest Hour Ps2
Szczęśliwy. Moja jedyna ulubiona gra po ponad roku polowania zdobyta w nierozsadnej, ale akceptowalnej cenie (bo już na tym ebayu p----------o chyba do końca januszy, a z innego miejsca nie udało się przez ponad rok (na Allegro też jedna sztuka za ... 850) :) Mam nadzieje, że dojdzie w całości.
#psx #playstation #retrogaming #gry
#psx #playstation #retrogaming #gry
źródło: comment_1592176897IHoQKP3OCyWX31haLTLJ9W.jpg
Pobierz- 9
Niedawno pojawiły się informacje o dacie wydania remake XIII (10 listopada), a na Steam pojawiła się karta produktu, wraz z ceną: 142,99 PLN
Co ciekawe do sprzedaży trafiła, chyba po raz pierwszy w wersji cyfrowej, oryginalna wersja, i to w rozsądnej cenie: 21,99 PLN
#pcmasterrace #steam #staregry #retrogaming #nostalgia #ps4 #xboxone #gry
Co ciekawe do sprzedaży trafiła, chyba po raz pierwszy w wersji cyfrowej, oryginalna wersja, i to w rozsądnej cenie: 21,99 PLN
#pcmasterrace #steam #staregry #retrogaming #nostalgia #ps4 #xboxone #gry
źródło: comment_1592163656IhGzjhLBbPHGMycuyqdZy2.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
@Lookazz Zajebista gierka to była
- 0
Komentarz usunięty przez autora






















źródło: comment_1592672360aggELGRNI09GT44papkxBF.jpg
Pobierz