Mirasy poszukuję gry z moich lat szczenięcych. Niewiele pamiętam z rogrywki ale chodziło się chyba jakimś małym diabełkiem, gdzieś na początku trzeba było zrzucić jakiś przedmiot na przeciwnika by go zabić. Potem na pewno trzeba było przejść przez jakąś jaskinię w dole której chodzili przeciwnicy i zabijali. Aby przejść przez jaskinię należało chodzić po cieniach latających na górze platform, wtedy byliśmy niewidoczni dla przeciwników. Potem się kończyło bo to chyba demko było.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W doomowym świecie doomowe sprawy
Marne życie i zabawy
Są codzienne awantury
Nie ma dnia bez ostrej "rury"

Cyber Demon biega na bosaka
Commodore_64 - W doomowym świecie doomowe sprawy
Marne życie i zabawy
Są codzienne ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki od #nintendo #retrogaming
Mam DS Lite w którym chciałbym wymienić zawias z górną częścią obudowy, ew. całą obudowę na przezroczystą.
Macie może jakieś sprawdzone źródło np. na ali?
W PL zawias 13 zł, do tego obudowy tylko w komplecie i też wydają mi się niezbyt tanie...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś może z mirków gry z serii Call of Duty na sprzedaż? Chodzi mi o części wydane przed czwórką.
Poszukuje głównie:
Cod 2 x360
Cod 3 x360/ps3
Cod 2: Big Red One Ps2
Cod Finest Hour Ps2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Szczęśliwy. Moja jedyna ulubiona gra po ponad roku polowania zdobyta w nierozsadnej, ale akceptowalnej cenie (bo już na tym ebayu p----------o chyba do końca januszy, a z innego miejsca nie udało się przez ponad rok (na Allegro też jedna sztuka za ... 850) :) Mam nadzieje, że dojdzie w całości.

#psx #playstation #retrogaming #gry
bzyq81 - Szczęśliwy. Moja jedyna ulubiona gra po ponad roku polowania zdobyta w niero...

źródło: comment_1592176897IHoQKP3OCyWX31haLTLJ9W.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedawno pojawiły się informacje o dacie wydania remake XIII (10 listopada), a na Steam pojawiła się karta produktu, wraz z ceną: 142,99 PLN

Co ciekawe do sprzedaży trafiła, chyba po raz pierwszy w wersji cyfrowej, oryginalna wersja, i to w rozsądnej cenie: 21,99 PLN

#pcmasterrace #steam #staregry #retrogaming #nostalgia #ps4 #xboxone #gry
Lookazz - Niedawno pojawiły się informacje o dacie wydania remake XIII (10 listopada)...

źródło: comment_1592163656IhGzjhLBbPHGMycuyqdZy2.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach