Udało się upolować MGS twin snakes i to chyba zamyka moją mini kolekcję gierek na najlepszą konsolę ( ͡º ͜ʖ͡º) Zaczęło się od obejrzenia u nrgeeka filmu o eternal darkness ponad rok temu i upolowaniu kilku gier z ebay (u nas bieda z grami na gacka jak trafią się pojedyncze egzemplarze to raczej w średniej cenie). Większość gier już ograne i nawet pełnoletnie już tytuły są nadal
zabaracer - Udało się upolować MGS twin snakes i to chyba zamyka moją mini kolekcję g...

źródło: comment_1593279596lrRsMWlNrxJ6JGsrWL58TE.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zabaracer zacna kolekcja! Fajnie byłoby dodać pokemon colosseum, polecam tez baten kaitos i Tales of symohonia ( najbardziej chińskie z chińskich bajek) + animal crossing i i jakakolwiek część Mario party ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pszajnowski
Co do ekranów dotykowych - polecam zakupić folie ochronną. A wymiana samej warstwy dotykowej w DS Lite jest też do zrobienia. Te konsolki są całkiem proste w serwisowaniu.
Najczęstsza wada to pękająca górna obudowa przy led-ach po prawej stronie, co powoduje utratę mocowania zawiasu.
No i sam zawias też często jest wyłamany, czasem właśnie z powodu górnej obudowy.
  • Odpowiedz
#retrogaming #elektronika #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Ktoś może wie jaki transformator ma Ameprod TVG-10 od Elwro? Albo chociaż jakie powinno być napięcie na wtórnym uzwojeniu?
Dowiedziałem się tylko tyle, że to 4W, model z serii "TS4/??" i podwójne uzwojenie wtórne.
Chciałbym ożywić gierkę, a trafo szlag jasny trafił i krew nagła zalała. Halp.

Ewentualnie, może ktoś ma schemat tej konsoli? :>
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ewentualnie, może ktoś ma schemat tej konsoli? :>


@nawzajem: Administratorzy z forum elektroda kropka peel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, chyba nie obejdzie się bez pytania na elektrodzie.
  • Odpowiedz
Są tu jeszcze fani gier z serii #disciples #disciples2 ? Niedawno użytkownicy forum disciples.pl stworzyli kanał na discordzie o nazwie Zajazd po Ciemną Gwiazdą. Można tu pograć w multi, pożartować lub podyskutować o grze i nie tylko. Organizowany jest nawet turniej, niedługo odbędzie się pojedynek o 3 miejsce.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na:
Discord: https://discord.com/invite/57CUA7d
Fb: https://pl-pl.facebook.com/disciplesPL/

#gry #strategie #strategieturowe
mateusznakonieczny2323 - Są tu jeszcze fani gier z serii #disciples #disciples2 ? Nie...

źródło: comment_1593193922JypcJ1xzffCCVmyrnKL2Hz.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kiedyś grałem w taką gierkę gdzie widok był 2d z góry, jeździło się takim samochodem po torze, donylsnie chyba był wybrany bolid. Można było grać z AI lub samemu #retrogaming #pcmasterrace #gry
I nie mogę sobie przypomnieć jej tytułu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ojojojoj, grało się. Nie dość, że darmowa, nie dość, że można było grać w multi, a map było sporo, to jeszcze dochodził do tego edytor map. Piekielnie grywalna rzecz, do której co jakiś czas wracam.
  • Odpowiedz
Po dłuższym okresie rozwoju i testowania, wspólny niemiecko-australijsko-niemiecki zespół stojący za komputerem MEGA65 jest gotowy do rozpoczęcia wstępnych zamówień na tzw. "dev units", mające na celu stworzenie wspólnej platformy dla początkujących programistów oprogramowania i sprzętu zainteresowanych komputerem open source. Podczas gdy M65 jest pod każdym względem kopią następcy Commodore'a Commodore 64 - Commodore 65, platforma open source i jej zaawansowana architektura FPGA pozwala każdemu ulepszyć oryginalny projekt Commodore'a C65 - w tym
xandra - Po dłuższym okresie rozwoju i testowania, wspólny niemiecko-australijsko-nie...

źródło: comment_1593099877yH5N3IuvlFrKDy6bIxf4GW.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jedlin12: Grałem na Amidze 500. Pożyczyłem od kolegi oryginał w pięknym wydaniu z obszerną instrukcją, która niestety była po niemiecku. Framerate wynosił około 10 - 15 fpsów, ale zabawa była przednia.
  • Odpowiedz
@OSH1980: tak najprościej było by użyć porządnego konwertera VGA > HDMI + grabbera Avermedii czy innego popularnego shitu. Do tego kabel przepuszczający Amigę na VGA. C64 wymaga większych nakładów.
  • Odpowiedz
Nie ma jak powspominać czasy kiedy człowiek po szkole pędził żeby trochę czasu zmarnować psując joystick.
Niestety Atari przyniesionego z piwnicy nie udało się uruchomić, całe szczęście ze są emulatory i pad od xboxa.
W nastepny weekend zagram w Diggers na CD32 o ile znajdę zasilacz.
#retrogaming
#retropie
#atari
kochatopoczeka - Nie ma jak powspominać czasy kiedy człowiek po szkole pędził żeby tr...

źródło: comment_1592757666t3U2JCp5MJHL7qtnagVTDA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach