Generacja czwarta Pokemonów wciąż miażdży w temacie muzyki i regionu. Tak świetnego i zróżnicowanego geograficznie regionu jak Sinnoh jak ze świecą szukać. Czasami włączam motywy przewodnie z Pokemon Platinum i dostaje fleszbeków. sprzed dekady kiedy do elitarnej czwórki doczłapałem się mega niezbalansowanym składem. Torterra, Gyarados, i Giratina levele około 55+, Luxary koło 50, a reszta gniła w okolicach 40 (Chyba jeszcze Rapidash, Staraptor i Graveler). Wszystkie sloty obsadzone atakami bo czemu nie.
jedlin12 - Generacja czwarta Pokemonów wciąż miażdży w temacie muzyki i regionu. Tak ...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inny_89: Red/Blue lepsze, bo od tego się wszystko zaczęło, ale jak zdejmiesz różowe okulary nostalgii to zobaczysz, że nawet przy Pokemon Crystal, Pokemon Red wygląda jak zdrutowane Tico z zawieszeniem trzymającym się na trytytkach i połową bazowej mocy, przy zadbanej dziesięcioletniej A-szóstce. Balans gry nie istniał, sprite'y wyglądały momentami ochydnie, zaś w grze Bugów było więcej niż stworków. I wciąż odkrywane są nowe.
  • Odpowiedz
Ale przypomniała mi się ostatnio gra z roku 2000. Grałem tylko w demo na PC (gameplay z demo w załączonym filmiku, w komentarzu dam link do gameplayu z wersji pełnej).
Grał ktoś?
Z tego co czytałem ta gra wyszła jeszcze na Dreamcasta i PS2, poszczególne wersje różniły się update'ami. Ta z PS2 jest najnowsza, może sobie ściągnę i spróbuję pograć na plejce.
#staregry #retrogaming #furfighters
C.....m - Ale przypomniała mi się ostatnio gra z roku 2000. Grałem tylko w demo na PC...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turbo Chameleon V2 to sprzętowy emulator C64 z możliwością emulacji Amigi a nawet małego Atari. Może działać autonomicznie lub jako kartridż. Posiada złącza analogowe do wideo VGA (chyba HDMI było by lepsze?), a także sloty PS2 umożliwiające podłączenie myszki i klawiatury. Posiada także czytnik kart pamięci SD.

W trybie C64 emuluje stację dysków, rozszerzenia pamięci a także SuperCPU (turbo na C64), ma możliwość emulowania różnego rodzaju kartridży, a nawet obsługuje pilota
xandra - Turbo Chameleon V2 to sprzętowy emulator C64 z możliwością emulacji Amigi a ...

źródło: comment_1591197255OQGgLIVv5brIkYpR504jpZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Amiga Source Preservation to projekt mający zabezpieczyć prawa do amigowych książek i kodów źródłowych w taki sposób, aby można było je wydać na licencji Creative Commons do pobrania za darmo. W tej chwili projekt udostępnia 16 książek i 110 kodów źródłowych. https://amigasourcepres.gitlab.io/page/books/books/

Jest sporo pozycji odnośnie AMOSa. https://amigasourcepres.gitlab.io/page/books/amos/

#amiga #programowanie #amos #retrocomputing #retrogaming #ciekawostki
xandra - Amiga Source Preservation to projekt mający zabezpieczyć prawa do amigowych ...

źródło: comment_159119421391NKF69vwkXTwElO7hA4sH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynuZMagazynu: O matko. Zacny materiał. Facet znał się na C64 i na programowaniu :) W tamtych czasach był jednym na milion. Jak się na to patrzy to wygląda na to, że ten 8bitowiec był do programowania a nie do grania. heh
  • Odpowiedz
Cześć mordeczki, mam dosyć nietypową sprawę. Poszukuję listy (najlepiej z linkami) do wszystkich minigierek (a przynajmniej większości) zawartych na płycie CDAction jako bonus2. Kiedyś się grało, a pozapominalem tytułów. Jedynie co pamiętam to Happyland Adventures, SIEGE, Icy Tower. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #cda #cdaction #retro #nostalgia #pytanie #retrogaming
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Defender: Świetny kanał. Obserwuje już od jakiegoś czasu. Fajnie, że można tam znaleźć opis nowości na małe sprzęty. Sporo tego wychodzi, co mnie niezmiernie cieszy :)
  • Odpowiedz
#cdaction #sprzedam #retrogaming #retrocomputing

Cześć mirki, z bólem serca muszę pozbyć się kolekcji CD-Action. Kolekcję zbierałem od 2010, w międzyczasie zakupiłem wszystkie numery od 1996 do 2010. Nadchodząca przeprowadzka boli (,)

W związku z tym mam na sprzedaż całą kolekcję, w tym pierwszy numer. Wszystkie są w stanie minimum bardzo dobrym, może prócz dwóch-trzech (muszę sobie przypomnieć które, ale okolice 1997-99),
rockydoggy - #cdaction #sprzedam #retrogaming #retrocomputing

Cześć mirki, z bólem...

źródło: comment_1590947006OGy2DfzZDM0MopbK6DzP0H.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach