Ile to warte?
Q6600 2.4@3GHz 1.3V
8GB DDR2 800MHz
Gigabyte P43-ES3G
Sapphire HD6770 1GB GDDR5
Fortron 450W
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jedlin12 nie wiem czy pytałeś o grę czy real. W grze wszystko przejdzie a w realu to lepiej przyciemnić szyby żeby nie było widać czerwonej mordy że wstydu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ale prychłem (ktoś trafnie podsumował "tru amigowców"):

Why Amiga fandom/fanbase is the most obnoxious, loudmouthed, narcissistic bunch of oldfags within all the gaming/hardware fandoms out there? I'm was seeing this back in the 90s and I still see it to this day, people that spent a lot of money on a sub-par IBM PC rip-off try to not only convince, but force the rest that only AMIGA is worth anything. You gotta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nabuchodonozor_II: na N64 nie widziałem za to mam THPS2 na PSX. N64 jednak trochę lepszą ma grafę, więc możesz to sobie wyobrazić jak wygląda na PSXie: ).
W THPS2 grałem wcześniej, okolice 2000 na PC i zakres rysowania oraz tekstury z pewnością wyglądały lepiej na Celeronie 366mhz, RIVA TNT i całych 64MB RAMu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam... Kupiłem sobie konsolkę RG350M, postanowiłem zrobić kopie orginalnej karty sd, przenieść dane na większą kartę mSD z 16GB na 32GB, według tego instruktarzu https://www.youtube.com/watch?v=PzpZ1Jjastk. Przeniesienie obrazu karty sie powiodło i konsolka sie uruchamia. Problem jest taki że nie widać na konsolce emulatorów i gier. Nie wiem dlaczego, rozmiar obrazu na nowej karcie mSD odpowiada orginalnej karcie. Gdzie może być błąd? #retrogaming #linux
#komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szlak Krzyżowca - misja 33.
Dwóch Ryszardów na wzgórzach, pośrodku których jest dolina z naszą pozycją. Oczywiście boty mają przewagę (8000 tys. do 2000 tys.) w złocie, a duża liczba wojska (głównie łuczników) na start powoduje, że szybcy assasyni odpadają. Po wielu próbach ugrałem. Na samym początku kwadratowa wieża jak najbliżej prawego Ryszarda (na samiutkim początku można to zrobić tak blisko, by strzelcy dosięgali siedziby wroga), na którą idą moi startowi arabscy
MarcinSzabla - Szlak Krzyżowca - misja 33.
 Dwóch Ryszardów na wzgórzach, pośrodku k...

źródło: comment_1591737778LQXLsIecmGemqUYSkFqJxy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#retrogaming #retrocomputing #komputery #pc

Znalazłem swoją starą, własnoręcznie przerobioną obudowę z czasów, kiedy jarałem się modernizacjami komputerów ( około 2002 rok - czas m.in portalu moded-kompz.net)i postanowiłem postawić sobie Windowsa 98 w ramach sentymentu ()
W obudowie niestety nie wszystko już działa - m.in neon który podświetlał jej wnętrze, mocno zżółkła ale i tak jestem zadowolony
raider87 - #retrogaming #retrocomputing #komputery #pc

Znalazłem swoją starą, włas...

źródło: comment_1591714625O4WLCoGPxQOpS2kjnfTcYI.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ofkorsxd: Teraz jest u mnie zupełnie na odwrót, podoba mi się minimalizm, a jak widzę że ktoś ma coś z podświetleniem RGB (o mrugającym RGB nie wspominając) to mnie bierze na wymioty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Żaden Razor, Bull czy Corss nie napsują ci tyle nerwów co Earl. Pierwszy wyścig to jeszcze pal licho, ale drugi to jedno z trudniejszych wyzwań w całej serii. Początek jest spoko, są skróty, wypracowujesz sobie przewagę i elo. Chociaż nie do końca. Biało-niebieskie Evo wciąż ci się trzyma na ogonie i tak dochodzimy do ostatniej ćwiartki, gdzie nagle popełniasz mały błąd, przeciwnik cię wyprzedza i odjeżdża. Na tyle, żeby nie zadziałał rubberbanding
jedlin12 - Żaden Razor, Bull czy Corss nie napsują ci tyle nerwów co Earl. Pierwszy w...

źródło: comment_1591711756BCB6UyrOykQTrfB33lAOCX.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nilus: Rubberbanding był obecny przynajmniej od czasów NFS Hot Purusit 2. I w sumie można się zgodzić, że dzisiaj jest beznadziejny (np. w 2015 i MW 2012), ale równie beznadziejny był w pierwszym Undergrundzie, gdzie to w połączeniu z nieprzewidywalną fizyką i chamskim trafficiem powodowało spore problemy przy dłuższych wyścigach. Wyścig 95 najlepiej to pokazuje. Tam najlepszą opcją na zwycięstwo było zdowngrade'owanie swojej maszyny do fabrycznej, bo przeciwnicy też się
  • Odpowiedz
istnieje jakieś internetowe archiwum steelbooków na pc? To co jest na stronie scanavo pokazuje co najwyżej 4 lata wstecz, zresztą przez ostatnie 10 lat na pc wychodziły tylko wersje steam które mnie nie interesują. Poszukuje jakiegoś zestawienia z lat 1998-2008
#retrogaming
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach