mireczki próbowałem ostatnio użyć emulatora snesa/segi/amigi online coby pograć w retro gierki i za każdym razem gra niemiłosiernie muliła i strasznie spowalniała az nie dało się normalnie grać. Co może być przyczyną?
#retrogaming #komputery #gryonline
#retrogaming #komputery #gryonline






























źródło: comment_1594661886ZaOclEHs532yGrlbvQoxHr.jpg
PobierzA gra jest z PSone akurat