Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Michun: najlepiej to być czujny i polować na ebay.co.uk, żeby coś na allegro czy w sklepach z grami na konsole coś trafić to ciężko, jak gamecuba prawie nikt w polsce nie miał XD
  • Odpowiedz
Uwielbiam stare zegarki cyfrowe od Casio i Seiko. Zawsze marzyłem o zegarku z kalkulatorem. Od dawna zastanawiałem się nad tym jakby mógł wyglądać cyfrowy zegarek moich marzeń. Stworzyłem koncept w którym prócz podstawowych funkcji takich jak kalendarz, notatnik itd znalazły się rownież gry. By podkręcić trochę klimat zegarek ma kompletnie bezsensowne głośniki stereo dla monofonicznych dźwięków, ale w katalogu, czy na reklamie w latach 90, napis stereo robił robotę.

Co myślicie o pomyśle
Perspektyma - Uwielbiam stare zegarki cyfrowe od Casio i Seiko. Zawsze marzyłem o zeg...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajnie by było zgadać się z kimś kto zna się trochę na hardware i spróbować zrobić tego typu prototyp


@Perspektyma: nie obraź się, ale to, że samodzielnie udało ci się… narysować zegarek, który pika, do tego kilka animacji, to nie znaczy, że zrobiłeś choćby 1% roboty.
Zgadać to możesz się z kimś kto potrafi narysować kółko co nie wygląda na kwadrat, żeby dorobił taki projekt graficzki. Jak już masz zespół
  • Odpowiedz
@misiaczkiewicz: odpaliłem GTA2 i Gran Turismo i już po tym mogę stwierdzić że PSP nie jest najlepszym sprzętem do emulacji jaki miałem xD. Te analogi miażdżą to gówienko z PSP. Jutro skoczę po kartę pamięci i sobie wgram na czysto nowy OS.
  • Odpowiedz
Wróciłem dzisiaj do Chroma i w sumie ta gra nie zestarzała się aż tak bardzo :D

Wracam ostatnio często do gier wydanych kilka lat po 2000 roku i zazwyczaj jestem zawiedziony tym jak bardzo te gry są toporne i kanciaste...tutaj może i nie jest pięknie ale gra się przyjemnie :)

Kompletnie nie widać że jest to produkcja małego polskiego studia...w 2003 ta gra musiała robić wrażenie?

#gry #staregry
Lascram - Wróciłem dzisiaj do Chroma i w sumie ta gra nie zestarzała się aż tak bardz...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lascram a zla optymalizacja boli do dzis. Gralem w polska wersje z dubbingiem i nawet byl swietny. Bedzie gameplay z Shogo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Taka ciekawostka z moich zbiorow. Na 20-lecie od premiery Famicoma Nintendo wydalo w Japonii serie klasykow z tej konsoli na Game Boya Advance. To Mario 2, slynacy ze swojej trudnosci. Jak kupiles wszystkie gry z danej serii to Nintendo przysylalo Ci ladny pokrowiec na nie ;) Szkoda, ze my bylismy dla Nintendo zawsze krajem trzeciego swiata, w sumie dalej jestesmy. Oni troszcza sie tylko o Japonie i w drugiej kolejnosci o USA.
piotrveyner - Taka ciekawostka z moich zbiorow. Na 20-lecie od premiery Famicoma Nint...

źródło: comment_1593483012WEwHqqsyXjzM0Wj32HRqDu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eye of the Beholder na C64 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na zakończonym w ubiegły weekend party Jackasser, autor gry w wersji dla C64, pokazał niepublikowane wcześniej fragmenty intra do gry. W prezentacji przedstawił też fragmenty rozgrywki, oraz podał nieco informacji o planowanym kartridżu z grą.

#c64 #commodore #demoscena #staregry #retrogaming #crpg
xandra - Eye of the Beholder na C64 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na zakończonym w ubiegły weekend part...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xandra: Wygląda to naprawdę nieźle. Pasjonaci sprzętu z poprzedniej epoki są niesamowici - ile można wyciągnąć z tych niewielkich maszyn. Jestem pełen podziwu zapału i motywacji.
  • Odpowiedz
@Zales360: Tak, plus shader graficzny dodający odrobinę pikselozy i kilka modów ze status barami po bokach i dodających np podświetlenie znajdziek. IMO gra baaardzo zyskuje na dynamice. Przed chwilą dodałem soundtrack z wersji Dooma na #ps1. Słodki Jezu jaki pieniążek! ()

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Defender: szanuję, brutal Doom jest kozak. Będę musiał wypróbować tego WADa bo ostatnio rozglądam się za nowymi. Zakładam że E-day autora Brutal Dooma już znasz?
P.S. Co do pikselozy to mnie wystarcza wyłączenie filtrowania tekstur :D
  • Odpowiedz
#tworczoscwlasna #mapy #retrogaming

Mirki, ja dokonałem wyboru. Jutro wraz z moją różową ruszamy w od dawna odkładaną - Samochodową Podróż Dookoła Polski. Miesięczną. Zwykłym autem + noclegi tu i tam. Nie vanem, nie camperem. Ale żeby nie było nudno wyznaczyłem sobie 12 misji do realizacji, a do zdobycia 120 punktów. Mam w planie też od 6 do 12 odcinków vlogów. Trasa nie jest wyznaczona na 100%
Pannoramix - #Tworczoscwlasna #mapy #retrogaming 

Mirki, ja dokonałem wyboru. Jutr...

źródło: comment_15933302023rTSA8wrLwhCKNcF3pJ3BI.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach