Wszystko
Najnowsze
Archiwum
38
8 zapomnianych akcesoriów komputerowych

Retro gadżety z przeszłości.
z- 57
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 9
- 1
#gamecube #gry #retrogaming
6
Tajemnica Zemsty Montezumy - [Coleslav]
![Tajemnica Zemsty Montezumy - [Coleslav]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1593784524thktJkd0bKADRCw35NRsAr,w220h142.jpg)
Zapraszam do obejrzenia materiału o kultowej grze Montezuma’s Revenge.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Pac-Man

kto pamięta mirki ? Pac-Man (w Japonii Puck-Man) – komputerowa gra zręcznościowa stworzona przez przedsiębiorstwo Namco, wydana po raz pierwszy w 1980 roku. Początkowo wydana na...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 12
Co myślicie o pomyśle

Fajnie by było zgadać się z kimś kto zna się trochę na hardware i spróbować zrobić tego typu prototyp
@Perspektyma: nie obraź się, ale to, że samodzielnie udało ci się… narysować zegarek, który pika, do tego kilka animacji, to nie znaczy, że zrobiłeś choćby 1% roboty.
Zgadać to możesz się z kimś kto potrafi narysować kółko co nie wygląda na kwadrat, żeby dorobił taki projekt graficzki. Jak już masz zespół
- 1
źródło: comment_1593710531h6MRVPlaY75MSan7D1ZDKs.jpg
Pobierz#retrogaming #retro #emulacja #handheld #handheldy #konsole #retrogranie
źródło: comment_1593682495MbTpcnGd6Rh6ZG3t7lDcYr.jpg
Pobierz- 1
- 11
7
Wings - gra wysokich lotów.

Recenzja gry Wings, jednej z ciekawszych produkcji jakie ukazały się na Amigę.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
- 0
- 8
Wracam ostatnio często do gier wydanych kilka lat po 2000 roku i zazwyczaj jestem zawiedziony tym jak bardzo te gry są toporne i kanciaste...tutaj może i nie jest pięknie ale gra się przyjemnie :)
Kompletnie nie widać że jest to produkcja małego polskiego studia...w 2003 ta gra musiała robić wrażenie?
#gry #staregry

- 1
4:35 widać ich niezwykle zdolności :p
- 25
źródło: comment_1593483012WEwHqqsyXjzM0Wj32HRqDu.jpg
Pobierz- 9
źródło: comment_1593483106l3Lxa8jxuxaZ3kFqibz8nF.jpg
Pobierz- 8
źródło: comment_1593484117LEv5OyuSeBkMCw4klwCitA.jpg
Pobierz505
Diablo II -- Retro

Po 4 latach i 8 miesiącach Arhon zrobił drugi materiał o Diablo w dziale retro, tym razem o dwójce!
z- 89
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1

- 10
#c64 #commodore #demoscena #staregry #retrogaming #crpg

Pamiętacie jeszcze wideo o płycie z błota i próbie jej reanimacji?
W końcu udało się zrobić 2 część!
Czy
źródło: comment_1593342512qc6acl6XFOIinxY1FRXJLL.jpg
Pobierz- 0
- 3
#retrogaming #neoretrogaming #doom
źródło: comment_1593340663evZmH4orthsZUyfLjK5CN3.jpg
Pobierz- 0
P.S. Co do pikselozy to mnie wystarcza wyłączenie filtrowania tekstur :D
- 389
Mirki, ja dokonałem wyboru. Jutro wraz z moją różową ruszamy w od dawna odkładaną - Samochodową Podróż Dookoła Polski. Miesięczną. Zwykłym autem + noclegi tu i tam. Nie vanem, nie camperem. Ale żeby nie było nudno wyznaczyłem sobie 12 misji do realizacji, a do zdobycia 120 punktów. Mam w planie też od 6 do 12 odcinków vlogów. Trasa nie jest wyznaczona na 100%
źródło: comment_15933302023rTSA8wrLwhCKNcF3pJ3BI.jpg
Pobierz- 80
- 38





















Coś w tym stylu, niedawno wypuszczona gierka na Game Boya:
https://izma.itch.io/deadeus
#retrogaming #staregry #emulacja #gameboy